Lulu,a törpe schnauzer :)

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Lulu,a törpe schnauzer :)

HozzászólásSzerző: Ritu » kedd jan. 01, 2008 6:06 pm

Igazi snaci-forma lettem! :) Kép
Avatar
Ritu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Lulu,a törpe schnauzer :)

HozzászólásSzerző: Ritu » kedd jan. 01, 2008 6:07 pm

Kép
Avatar
Ritu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Lulu,a törpe schnauzer :)

HozzászólásSzerző: Ritu » kedd jan. 01, 2008 6:08 pm

Kép
Avatar
Ritu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Lulu,a törpe schnauzer :)

HozzászólásSzerző: Ritu » kedd jan. 01, 2008 6:09 pm

Kép
Avatar
Ritu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Lulu,a törpe schnauzer :)

HozzászólásSzerző: Ritu » kedd jan. 01, 2008 6:10 pm

Kép
Avatar
Ritu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Lulu,a törpe schnauzer :)

HozzászólásSzerző: Ritu » kedd jan. 01, 2008 6:11 pm

Kép
Avatar
Ritu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Lulu,a törpe schnauzer :)

HozzászólásSzerző: Ritu » kedd jan. 01, 2008 6:13 pm

Kép
Avatar
Ritu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Lulu,a törpe schnauzer :)

HozzászólásSzerző: Ritu » kedd jan. 01, 2008 6:23 pm

Sziasztok Kutyabarátok!
Hogy teltek az ünnepek?Sok ajándék volt a fa alatt az ebeknek is?
Képzeljétek csak,Lulu nagylány lett..Pont karácsony előtt egy nappal elkezdett tüzelni.Szegény elég kedvetlen és levert volt az elején.Igaz,most sem olyan nagy a játékos kedve,rengeteget alszik,olyan kis bágyadt szegényem.Sétálni is csak pórázzal megyünk nehogy \"szerelembe essen\" ! Otthonra pedig van bugyikája,nagyon édes benne!! :) Még legalább egy-két hét,valahogy csak kihúzzuk,aztán mehet vissza a pajtikáihoz,szerintem ők is hiányoznak neki,most nem járunk nagyon kutyatársaságba vele,csak szenvednének a fiúk...Voltunk trimmelésen is,nagyon hősiesen viselte a drágám!szépen keményedik a szőre már a hátán. :)
Napról napra cseperedik,mindig mondják lent a kutyások,hogy mit csinálunk ezzel a Luluval,nyújtjuk,hogy ennyit nő? :)
Charlieval és Bobykával mi a helyzet?olyan régen hallottam rólatok!Meséljetek!!!
Üdv Nektek,és boldog új évet kívánunk,
Rita és Lulu
Avatar
Ritu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Lulu,a törpe schnauzer :)

HozzászólásSzerző: Timy és Boby » kedd jan. 01, 2008 6:46 pm

Szia!Mi is alig hallottunk felõletek nagyon sokat változott a kis Lulu és hallom már nagylány lett :-)Lulu kapott valami ajándékot?Hogy telt a karácsony?Bobyka is nagyon megnõtt vagyis sokat nyúlt õ kapott játékokat és pórázt.Mi még nem voltunk trimmelésen majd tavasszal fogjuk levágatni a szõrét.Emlékszem volt már olyan hogy Bobyka szerelembe esett és nagyon szomorú volt mikor el kellett válnia a pajtitól:)Lulunak le van a füle hajolva?Bobynak valahogy nem ment de ezen a képen valahogy feláll Lulu füle :)Bobyka ki lett heréltetve mert nem bírtunk vele nagyon \"ingerült\"volt.De átvészelte és hamar felépült persze nagyon vigyáztunk rá és már õ is boldog. Boby szépen birta a petárda zaját de a tüzijátékokat ugatta :) Luluka?

B.U.É.K. !!!

Timy&Boby Kép
Avatar
Timy és Boby
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Lulu,a törpe schnauzer :)

HozzászólásSzerző: Pipi » szer. jan. 02, 2008 8:54 pm

Szia Rita,
nagyon megnõtt Lulu, gyönyörû lett. zalad az idõ. épp kérdezni is akartam, mert elõbb csak a képeket néztem meg, aztán olvastam a szöveget, hogy trimmeltetted-e mert szép a szõre. a fejét is nagon szépen megcsinálták. sok szõr jött belõle? most már gyorsabban keményedik a szõre, hidd el. azt mondják, 3 trimmelés után kemény. és tényleg. Charlie most eléggé borzas, télen nem akarom trimmeltetni a hideg miatt, majd márciusban elmegyünk. voltunk sielni, kutyi is ott volt. sokat szalad, szánkoztunk is vele. õ is élvezte. na meg a nagy evések... képzelheted. mindenbõl, amit kutya is ehet, hapott pár falatot. most meg váogatós, nem kell neki a táp.
bírjátok ki még azt a pár napot a tüzeléssel, aztán jbb lesz. Charlie is szagolgat, ha tüzelõ szukát érez, de még bírok vele. ha sokan tüzelnek, akkor rosszabb, de nem akarom kiheréltetni. engem nem nagyon gyõztek meg, bár mindenkinek szíve-joga.
gyere fel gyakrabban, sok a dolgod mostanában?
szép estét, erika
Avatar
Pipi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Előző

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron