Dorka, a magyar vizsla

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Dorka, a magyar vizsla

HozzászólásSzerző: Fano » kedd szept. 11, 2007 9:46 pm

Sziasztok!

Persze hogy van kedvem:)

Nagyon édes a kis Dorka de nagyobba sem \"kutya\":)Lassan már nem fog elférni azon a rattan asztalon

Pusz pusz
Avatar
Fano
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Dorka, a magyar vizsla

HozzászólásSzerző: Adrie » kedd szept. 11, 2007 9:54 pm

Jaja, nemcsak õ nem fér el rajta, de semmi más sem, sem a székeken: egy párna sincs biztonságban, mindet széthordja és megrágja. Ugyanez a helyzet a mûanyag edénytõl kezdve a papucsokon át az újságig, és még sorolhatnám... :S Még az ablakpárkányra is felnéz, akad-e valami megrágnivaló! De az a látvány megéri a bosszúságot, amikor büszkén feltartott farokkal, peckesen szaladva viszi a zsákmányt...így nem is tudok rá igazán haragudni... :)
Domi nem rágcsál nálatok?
Avatar
Adrie
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Dorka, a magyar vizsla

HozzászólásSzerző: Adrie » kedd szept. 11, 2007 10:05 pm

A mai nap sztorija (Fano, ezt a te fórumodban is leírtam már, úgyhogy bocsi :)) :
Dorkám nem semmi volt ma is a kisállat kereskedésben: elsétáltunk tápot venni, és Dorka eljátszotta a nagy alakítást: \"nézzétek, egy szegény árva kutyus vagyok, véletlen épp egy gazdával, amúgy hetek óta éhezek, adjatok már egy falat bármit, mert mindjárt éhen halok!\" Persze az a szemét gazember a póráz másik végén, aki éhezteti ezt a drága kutyust, én voltam... :) Így természetesen az Oscar-díj mellett Dorka kapott pár jutalomfalatot is a boltostól... :) És ez már nem az elsõ alkalom volt, nem tudom, mit gondolnak rólam... :)
Avatar
Adrie
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Dorka, a magyar vizsla

HozzászólásSzerző: Fano » szer. szept. 12, 2007 9:07 am

Az egyik storyra ide a másik kérdésre oda válaszolok:)

Dominiqe ha megyünk valahová olyan mint egy éhen kórász!
Multkor a tesconál vártam vele kint a párom mivel be nem mehet ugyebár;annak ellenére hogy sokszor tisztább mint egy két ember akik oda bemennek na mindegy!A tesco elött pedig áll egy kürtöskalácsos bódé.......komolyan mondom sztem az én kutyámnál nincs édesszájubb a világon,ha nem figyelek még a mézes teát is kinyalja a bögrébõl halál komolyan!!!!
Szóval mint az éhezõ kutya aki lopni akar szépen lassan oda somfordált a bódéhoz(azelött sose csinált ilyet)nem gondoltam én arra hogy valamire készül gondoltam csak érzi a jó illatot és kiváncsi:)
Egy szempillantás alatt lekapott egy forró kalácsot pechére:)!
Olyan meleg volt hogy visítva odébb táncikált tõle!
A néni szívesen neki adta még csak kise fizetette de Dominak csak jó idõ elteltével kellett megint a kalács:)
Elõre félek hogy mi lesz amikor a mûtét elött koplalnia kell!Megeszi majd a doki köpenyét is az biztos:)!
Avatar
Fano
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Dorka, a magyar vizsla

HozzászólásSzerző: Adrie » szomb. dec. 29, 2007 11:07 pm

Sziasztok!!!

Hát, jó régen jártam errefelé utoljára!!! De majd most megpróbálom behozni a lemaradást! :)

Dorka növöget, betöltötte az 1 évet, és ugyanolyan kis rosszcsont, mint eddig volt, már alig várom, hogy végre benõjön a \"feje lágya\"!

A legfrisseb élmény az elsõ hó: összevissza ugrál benne, rohangál, kifarol, a labdáját keresvén buzgón túrja az orrával, szóval nem mindennapi látvány egy
ilyen akció... :)
Itt egy kis ízelítõ belõle:
hol a labda???? :) Kép
Avatar
Adrie
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Dorka, a magyar vizsla

HozzászólásSzerző: Adrie » szomb. dec. 29, 2007 11:08 pm

megvan!!!! :) Kép
Avatar
Adrie
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Dorka, a magyar vizsla

HozzászólásSzerző: fanka007 » szomb. dec. 29, 2007 11:29 pm

Szia Adri!
Nagyon szép és nagyon cuki a kutyusod!
Avatar
fanka007
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:44 pm

Válasz/Re:Dorka, a magyar vizsla

HozzászólásSzerző: Adrie » szomb. dec. 29, 2007 11:45 pm

Szia Fanni!
Köszönöm szépen a dicséretet! Én is nagyon szeretem Dorkát, és nagyon örülök neki, hogy õ az én kutyám!!! Nem cserélném el semmi pénzért! :)
Ugye te vagy az, aki nevet keresel a jövendõbeli kutyusodnak? Border collie? Nálam régebben a Bonnie név volt a nyerõ, de Dorka annyira \"dorkás\" volt, hogy nem lehetett neki más nevet adni! :)
Avatar
Adrie
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Dorka, a magyar vizsla

HozzászólásSzerző: fanka007 » vas. dec. 30, 2007 12:03 am

Szia!
Igen én vagyok.A bonne nem rossz név de van több is az ismerettségemben és emiatt nem sziveen adnám neki.
Ha esetleg van ötleted,akár angol név is akkor írb meg légyszi a másikba.
köszi
ui.:ja és annyira rosz most kiderült hogy nem is bizti hogy most lesz kiskutyusom... :( de azért ha majd meglesz nem árt ha van ötletem mien nevet adjak neki.
Avatar
fanka007
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:44 pm

Válasz/Re:Dorka, a magyar vizsla

HozzászólásSzerző: Adrie » vas. dec. 30, 2007 12:04 am

Bemutatnám az egyik állandó pozíciót: ha valaki van a konyhában, Dorka az ablakból kukucskál befelé, hogy õ is itt van ám!!! :) Kép
Avatar
Adrie
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég

cron