bolognese kutyus esete

A Kiskutya.hu portálon publikált cikkekkel kapcsolatos hozzászólások vélemények kerülnek ebbe a témakörbe.

Válasz/Re:LEENDŐ BOLOGNESE GAZDIK FIGYELEM!!!!!!!

HozzászólásSzerző: andi1025 » szer. máj. 16, 2007 3:26 pm

Szia!

Én annyit tudok mondani, hogy mi 40ezerért vettük a bichonunkat és teljesen megfelelõ körülmények közül hoztuk el, semmi baj nem volt a picivel, sõt a hölgy még meg is könnyezte a kutyit, szóval való igaz, az árból lehet következtetni, de nem minden esetben.

mindenképpen nagyon meg kell nézni a körülményeket, a többi kutyát, illetve beszélgetni a tenyésztõvel, nem gyorsan lebonyolítani a dolgokat.
Avatar
andi1025
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:bolognese kutyus esete

HozzászólásSzerző: admin » csüt. dec. 13, 2007 9:46 am

Az adminisztrátor megjegyzése:

Kedves Mogyi. Elnézésedet kell kérnem, de az érintett jogi eljárást helyezett kilátásba az üzenet feladójával és az oldal üzemeltetõjével szemben egyaránt. Nem szívesen cenzúrázom az oldalt, mert így a szólás szabadsága sérül.

Õ is elmondta a történetet egy egészen más verzióban. Én nem tudok ítélkezni a dologban. Javaslom, ha a panaszodat valamilyen hivatlos eljárás keretében érvényesítsd.

Még egyszer elnézést kérek Tõled és azoktól, akik az ügyben sértve érzik magukat.

Szabó Ákos
(w)ebgazda



Mogyi írta::
Kedves Kutyabarátok!
Szeretném leírni a történetemet, hátha még idõben szólok és akinek szándékában áll Bichon Havanese kiskutyust venni, az nem xxx-tõl veszi xxx-rõl. (Az érintett határozott kérésére moerálva) Május 1-jén elhoztunk egy 6,5 hetes Bichon Havanese kiskutyust egy \"kutyagyárostól\" Monorierdõrõl (nem nevezném tenyésztõnek, mert borzasztó körülmények között van nála egy csomó fajta kutya). Elhoztuk hétfõn, de kedden már beteg volt a kiskutyusunk. Felhívtam a nõt és mondtam neki, de azt mondta, hogy majd jobban lesz, a környezetváltozás az oka...Azóta folyamatosan állatorvoshoz hordtuk naponta kétszer, mert kiderült, hogy Parvós. Ezt a vírust már a tenyésztõnél megkapta. Nagyon sokat szenvedett õ is és mi is...ma hajnalban meghalt:-(( Mindent megtettünk érte, de nem élte túl. A nõ azóta megváltoztatta a telefonszámát. Mivel újra árul kiskutyákat az Interneten, ezért kiderítettük az új számát. Persze mindent tagad! Kértük, hogy legalább a 35.000 Ft-ot adja vissza ( a gyógykezelés +30.000 volt de azt nem kértük, azt a kutyuskánkért tettük, nem beszélve a lelki szenvedésrõl, amit az elvesztése okozott a családnak). Nem adja vissza az árát és mindent tagad a nõ. Ti mit tennétek ebben az esetben (vagy mit lehet tenni ilyenkor)? Nagyon szomorúak vagyunk :-(

Válaszokat elõre is köszönöm!!!
Avatar
admin
Site Admin
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: kedd feb. 23, 2010 11:13 am

Előző

Vissza: Hozzászólás írásainkhoz

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron