Perec Balmádiból

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Perec Balmádiból

HozzászólásSzerző: apples » vas. feb. 19, 2006 4:10 pm

Õ Perec, egy tipikus golden fiú: szereti a hasát és mindenkivel nagyon barátságos. Most már egy picit nagyobb, fél éves. Kép
Avatar
apples
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Perec Balmádiból

HozzászólásSzerző: doggyangel » vas. feb. 19, 2006 9:17 pm

Szia nagyon édi a kutyud! Miért pont Perec lett a neve?? :D Nem mondom, találó, és nagyon ari név! :DD Nekem 4 kutyám van. Egy németjuhász harcikutya keverék, 2 tacsi keverék, és egy csivava. Ha akarod nézd meg. Alonso Frederico de Tito Tárnokról.. ez az õ galériája! :D

Pálmi
Avatar
doggyangel
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Perec Balmádiból

HozzászólásSzerző: Sunika » hétf. feb. 20, 2006 11:39 am

Szia!

Nagyon szép kutya Perec, klassz a neve:-)))Nekem van egy labim, Kajla, õ fekete.Perec most is ilyen világos színû maradt, vagy besötétedett?...
Avatar
Sunika
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Perec Balmádiból

HozzászólásSzerző: varga kinga » hétf. feb. 20, 2006 4:29 pm

ARANYOS A KIS PUFI
Avatar
varga kinga
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Perec Balmádiból

HozzászólásSzerző: Maja » hétf. feb. 20, 2006 5:25 pm

Szervusz Ági!

Gratulálok Perechez,gyönyörű kutya.Én 11 éves vagyok,és nemrég kaptam egy lány goldent,Mollyt.Már 3 hónapos.

A segítségedet szeretném kérni;
Mit tegyek?Folyton kergeti a macskákat(a mieinket)!Úgy sajnálom őket!Kérlek írd meg,ha van macskád,hogy ti hogy boldogúltatok ezzel a problámával.Írd meg ide,vagy emil címemre:emese@hunoris.hu

Molly sötétebb színű,mint Perec a képen.Aranyos,szofogadó,vagyis a legjobb kutya a világon!:)
Ha megszeretnéd tudni a történetét,elolvashatod,a Mollynál,vagy a Molly,a golden retrievernél.

Üdvözlettel:

Emese&Molly
Avatar
Maja
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm


Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég