Jack Russel

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Jack Russel

HozzászólásSzerző: Szentkuti Évi » pén. nov. 03, 2006 1:47 pm

Szió Kriszta,
köszönöm a válaszod, megfogadom a tanácsot. Igazából pontosan nem emlékszem vissza hogy volt, de arra igen, hogy az útról visszahívtam közben tovább örjöngtek az elmebeteg ebek mögöttünk és leültettem, és mondtam neki hogy ne félj, látod csak ugatnak!
Avatar
Szentkuti Évi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Jack Russel

HozzászólásSzerző: Christina » vas. nov. 05, 2006 12:44 pm

Szia Èvi!Hogy alakulnak a dolgok Fibivel???Remélem már nem úgy telnek a séták!Azóta probáltad más kutyusokhoz vinni?
Majd írj,hogy mi a helyzet vele!!!
Avatar
Christina
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Jack Russel

HozzászólásSzerző: Szentkuti Évi » hétf. nov. 06, 2006 12:57 pm

Szió,
Fibi jobban van, köszönjük.
Bár olykor még nyüszög folyamatosan, aztán persze a játékkal teljesen elvesszük a figyelmét a nyüszögésrõl. Hétvégén családi program volt, és hát ott aztán minden csak õt akarja, mindenki játszik vele,szeretgetik,úgy hogy jól kifáradt, este abszolút nem sirdogált.
Üdv
Avatar
Szentkuti Évi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Jack Russel

HozzászólásSzerző: barikitti » hétf. nov. 06, 2006 4:32 pm

majd írogass nekem mailt ;)
Avatar
barikitti
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Jack Russel

HozzászólásSzerző: barikitti » hétf. nov. 06, 2006 4:32 pm

vagy MSN :D
Avatar
barikitti
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Jack Russel

HozzászólásSzerző: Christina » szer. nov. 08, 2006 10:35 am

Hellooo Èvi!Hát ennek nagyon örülök:-DCsak arra vigyázzatok nehogy hozzászokjon a kis komisz,hogy mindig nyüszögéssel követelje ki a játékot;-)Nagyon hamar rátudnak ám érezni az ilyen dolgokra ám:-))Remélem most már tényleg elfelejti a kutyás rossz élményét és nem fog félni más kutyáktól sem és ugyanúgy fogja élveni a sétát,mint eddig!:-)
Sziasztok!
Avatar
Christina
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Jack Russel

HozzászólásSzerző: AnnamariCsabi » csüt. aug. 30, 2007 11:39 am

Szia Évi és Jack Russel gazdik! Most jelentkeztünk fel a honlapra, újdonsült JRT gazdik vagyunk. Olvasgattuk a fórumot, és bár régen írtál utóljára, reméljük még mindig felnézel néha, lenne pár kérdésünk. Mi is a 11. kerületben lakunk, Miával, aki szeptember 3-án lesz 3 hónapos, szóval még elég picike. Majd teszünk fel képet is! Légyszives reagálj, ha még használod a fórumot!
Köszi:

Annamari, Csabi és Mia
Avatar
AnnamariCsabi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Előző

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég