Tyson, a törpördög

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Tyson, a törpördög

HozzászólásSzerző: borntobesmile » hétf. aug. 27, 2007 7:31 pm

Zsani! Egy francia bárki szívét meglágyítja :) Itt a példa is :))))) Okosak õk, bár az enyémek sokszor ezt nagyon jól titkolják, fõleg ha van érdekesebb rajtam kívül is :D
Avatar
borntobesmile
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Tyson, a törpördög

HozzászólásSzerző: Zsanee » kedd aug. 28, 2007 1:48 pm

Szia Csilla!

A szívlágyítás sikerült...olyannyira, h a párom nem is szerette volna, h legyen kutyusunk. Mert lakásban kell lennie, egyedül mi lesz vele, hogy viseli majd...és h így hozzá kell ighazítani az idõnket és a programokat. Igaza van, ezt elismerem, de nagyon hiányzott egy kiskutya! :))

Nálad hogy esett a választás a francikra???
Avatar
Zsanee
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Tyson, a törpördög

HozzászólásSzerző: Zsanee » kedd aug. 28, 2007 1:50 pm

Ó, igen! Tyson szõre nagyon hullik. Most veszi le a kölyök bundát? Vagy 4 hónaposan nem szabadna ennyire hullania??? Naponta egy lapátnyi szõrt söprök össze!
Avatar
Zsanee
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Tyson, a törpördög

HozzászólásSzerző: borntobesmile » kedd aug. 28, 2007 2:08 pm

Szia Zsani! A párom szüleinek szomszédjában van egy és onnan jött az ötlet. Mindenképpen kis termetût szerettünk volna, a mopsz és a franci között vaciláltunk, asszem a fülük gyõzött meg igazán és mikor megláttam Boráról az elsõ képet :) Egybõl beleszerettem! Fél évig keresgéltünk és nézelõdtünk, végül karácsonyi ajándéknak érkezett persze már 7 hete tudtuk hogy jön :) És utána ... egy bulldog nem bulldog... (igaz Andi?) és jöttek a lányok is :) Shiva októberben Dion pedig január végén.

A szõr miatt ne izgulj, ez normális hogy ennyire vedlik. :) Nekem most a bézs szukám volt olyan hogy azt hittem belefetrengett valamibe és dörzsöltem a zuhanyzóban aztán kiderült hogy vedlik :D 8 hónaposan... de szép színe lett/lesz :)

Ti hogyan választottátok a zsebdömpert?
Avatar
borntobesmile
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Tyson, a törpördög

HozzászólásSzerző: Zsanee » kedd aug. 28, 2007 2:20 pm

Nekünk otthon boxerünk van! A család szemefénye! De aztán elköltöztünk a párommal külön lakásba, és a kutya Anyunál maradt :(( Én voltam aki 1 évig bírta kutya nélkül, többszöri gyõzködésre sikerült a páromat rávenni. Mindenképpen én is kicsit és lehetõleg ne egy hiperaktív fajtát szerettem volna. Elkezdtem nézelõdni, és elõször nálam is a mopsz tûnt fel. Utána olvastam a fajtatulajdonságainak és rájöttem, h nem õ lesz az igazi. Aztán megláttam egy fekete kis törpét pórázon a Nyugati aluljáróban :))) Szerelem elsõ látásra! 2 hét múlva már azt hiszem le is foglalóztuk Tysont! :DDD A fülei voltak a nyerõk és, hogy hasonlít a boxerre kinézetre, alkatilag és világképük is! És nem bántam meg!

Képzeld, ma telefonált a volt gazdi, hogy a héten, de legklésõbb jövõõ kedden mehetünk a tk-ért és a chippért!Csa szeretne õ is találkozni Tysonnal, úgy szervezzük össze! :))

Megfordult a fejemben, látván a kicsi francikat, h majd jó lenne egy kislányt is venni...de sajnos, amíg ilyen messze van a munkahelyem a lakástól, addig ez kivitelezhetetlen! :(((
Avatar
Zsanee
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Tyson, a törpördög

HozzászólásSzerző: borntobesmile » kedd aug. 28, 2007 2:33 pm

Terjed a bulldog-kór :DD
Majd idõvel, addig koncentrálj a fiadra :)
Avatar
borntobesmile
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Tyson, a törpördög

HozzászólásSzerző: borntobesmile » kedd aug. 28, 2007 3:10 pm

A szõrhullásra amúgy mi is mindent bevetettünk különbözõ keféket, kesztyût amin nercolajos bevonat van de semmi nem használt, míg egy kiállításon megláttuk a szõrkövet :) Volt valami hogy már nem gyártják vagy ilyesmi de kiállításokon még fellelhetõ (elõször a Gellért Állatpatikában sikerült szert tenni rá).
Nagyon praktikus mondjuk lakásban nem ajánlatos használni mert nagyon látszódik az eredménye :) A lényeg hogy a szõrszálakat a statikusságának köszönhetõen magához vonzza, kiszedi. Mindjárt készítek róla képet...
Avatar
borntobesmile
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Tyson, a törpördög

HozzászólásSzerző: borntobesmile » kedd aug. 28, 2007 3:22 pm

Õ lenne az, háttérben az alany :)
Kép
Avatar
borntobesmile
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Tyson, a törpördög

HozzászólásSzerző: Zsanee » kedd aug. 28, 2007 4:22 pm

Újra itt...közben túlvészelve az autópályát (tegnaphoz jó 3/4 órát késtünk és Tyson ma is magyon ügyes volt! Így kapott ajándékot, az egyik kolléganőm vett Neki egy gumicsirkét :)) Itt harsog a fülemben!! :))
Andi, megfürdetted Caspert?Mennyi idősen lehet előszőr? Mikor Tyson hazahoztuk, nagyon szép fényes volt a szőre, a gazdi mondta, hogy mikkel etették...hát...én közöltem Tysonnal, h ez sajnos nálunk anyagilag kivitelezhetetlen :/ és azóta sokat vesztett a fényéből. Elég ha veszek vmi kefét és fésülöm, vagy segít, ha néha megfürdetem? Vagy van vmi titkos kaja, amitől ezt visszanyeri?Ugyanis én nem tok mindennap pulykamedált venni Neki és túróval etetni, mint ifjú korában :DDD

Csilla, ez a szőrkő...hát, elég murisan hangzik :)) A héten ha visszük Tyson Pestre a tk-ért beugrom a Tesco melletti Fressnapf állatos boltba aztán körülnézek ott. Nagyon tündéri pofija vaaaan!!! :)))
Avatar
Zsanee
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Tyson, a törpördög

HozzászólásSzerző: borntobesmile » kedd aug. 28, 2007 4:29 pm

Muris de használ :DD
Avatar
borntobesmile
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég