Molly, a goldi

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Molly, a goldi

HozzászólásSzerző: livelygolden » hétf. jún. 18, 2007 1:14 pm

Szia Emese!
Mi újság veletek mostanában?
Jah, és legfõképpen, milyen volt a beirítkozás?:-P Öcsém is ma de. volt, õ az 5 évfolyamosba fog járni a Tópartyba, az angol-reál osztályba. Az õ ofõje is Nyeste lesz, az én volt ofõm:-P Nektek ki lesz?
Bejelöltelek iwiw-en, majd lépj be!

Csütörtökön végzek az érettségivel, utána gõzerõvel megyünk terepre Whityvel! Kedz benõni a feje lágya, már szépen le tudom ültetni távolban, nem rohan a dummy után, csak ha elengedem, kezd megkomolyodni.:-) Ha így folytatja, megpróbáljuk õsszel a vadászati alk. vizsát!

Rebcsike:
Ált. a golden súlyának olyan 30kg körül kell lenni (szuka). De persze vannak soványabb alkatúak, meg persze testesebbek is:-)
A csajok nálunk is jeleznek (fõleg a puli miatt, aki megtanította erre õket), de bárki benyúlhat, max. a kezét nyalogatja meg:-)
Avatar
livelygolden
 
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Molly, a goldi

HozzászólásSzerző: simonrebcsike » kedd jún. 19, 2007 9:49 am

kösszi csak az a bajj h. anyának itt van fennt az üzlete és akit nem ismer meg azt ugatja és nem engesi fel adig amig mi ki nem megyünk a lépcsöházba.nem bajj h. ilyen mert legaáb megvéd:P csak eről a fajtárol azt olvastam h. nem ilyen de mind 1.
Dóra: a te kutyáid minden toba vizbe ugynugy usznak???
mert az én sendym nem minden tóba meggy belle ez nem tudom miért van, esetleg te tudod???


sendy még kicsi korában !!! Kép
Avatar
simonrebcsike
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

UsziMuszi : )

HozzászólásSzerző: nawaihnohu » kedd jún. 19, 2007 10:36 am

terepszemle, hõfokmérés, szintmagasság, talajminõség :) Kép
Avatar
nawaihnohu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

CSOBBANÁÁÁS!!

HozzászólásSzerző: nawaihnohu » kedd jún. 19, 2007 10:38 am

:) A golden retrieverek mellett lám a juhászkutsusok is imádnak pancsolni, nagyokat úszni!! :) Így talán sok ilyenfajta kutyust fogunk még megísmerni életünk során!! ;) Kép
Avatar
nawaihnohu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Vizikutya*

HozzászólásSzerző: nawaihnohu » kedd jún. 19, 2007 10:40 am

S közös erővel gallymentesíthetjük hazánk vizeit!! :D Kép
Avatar
nawaihnohu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Molly, a goldi

HozzászólásSzerző: livelygolden » kedd jún. 19, 2007 5:08 pm

Alapból belemennek minden vízbe, télen-nyáron:-) Tény, hogy télen csak akkor megy bele, ha dolgozni kell, nyáron meg addig nincs nyugta, amíg min. 1x meg nem mártózott:-)
Vannak goldik, akik nem annyira \"vizesek\", és csak ha nagyon melegük van, akkor mennek bele, vagy csak ha olyan kedvük van. Illetve, lehet valamilyen rossz tapasztalat is. Pl. fél a meredek parttól.
Az mondjuk egy megoldás lehet, ha te is bemész vele és látja, hogy nincs mitõl félni;-)
Avatar
livelygolden
 
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Molly, a goldi

HozzászólásSzerző: simonrebcsike » szer. jún. 20, 2007 10:44 am

syastok

hát igen ezeket kiprobáltuk de õ nagyon vízes téllen is belement a fagyott vízbe visont a part nem meredek és mi is bementünk velle tavajnyáron de nem jött be ugy see:(
most is bemenék velle csak abban a toban mrt nem lehet fürdeni:( de aszem akort az lesz a megoldás h. nem ahoz a tohoz viszem hanem amibe mer fürdeni pedig az téll. nagyon mély és meredek majd csinálok olyan képeket amin uszik az egyik tonál meg utána olyat amikort a másik tonál nem mer fürdeni:)
Avatar
simonrebcsike
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Molly, a goldi

HozzászólásSzerző: Maja » csüt. jún. 21, 2007 11:43 am

Szia Dóra!
Köszike,megvagyunk a Mollyval,de ez a hõség kezd elég elviselhetetlenné válni.:S Elmentünk beiratkozásra,kedvesek voltak a tanárok,csak írtó sokat kellett várni.:-) Nem tudom,hogy ki lesz az osztályfõnököm,nekünk még nem mondták meg.Amúgy fennvoltam iwivwn,visszajelöltem.:)
Nemsokára megyünk úsztatni a Molly-t remélem befog menni a vízbe.Szereti a vizet,csak én attól félek,hogy a mélységtõl megijed majd,de bemegyek vele és akkor biztos megnyugszik.:)
Most pénteken megyek táborba,úgyhogy 1 hétig nem leszek,nagyon fog hiányozni Mollykám.:(

Itt van róla pár kép,séta közben(itt egyáltalán nem mély a víz,csak pár centis,ez olyan csatorna féleség,de a Molly imád benne pancsolni:-)):

Kép
Avatar
Maja
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Molly, a goldi

HozzászólásSzerző: Maja » csüt. jún. 21, 2007 11:44 am

KItámasztja magát,hogy belene csússzon:)
Kép
Avatar
Maja
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Molly, a goldi

HozzászólásSzerző: Maja » csüt. jún. 21, 2007 11:45 am

:):) Kép
Avatar
Maja
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron