Bubu, mopsz

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Bubu, mopsz

HozzászólásSzerző: Mustyi » pén. feb. 03, 2006 7:29 pm

Sziasztok!

Sajnos, nem tudom feltölteni a képeket, mert túl nagy felbontásúak. Készítettem kis képeket, most azokat megpróbálom elküldeni. Mivel Bubuka beteg ezért most közös képek nem készülhetnek, csak külön tudtam őket lefényképezni. Amúgyis Bubuka szeme elég kellemetlen látvány, de ma voltunk kontrollon és biztató a helyzet. Drukkolok nagyon a pici szeméért, és mindent megteszek, hogy újra a régi legyen:) Kép
Avatar
Mustyi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Bubuék

HozzászólásSzerző: Kicsi Nyuszi » szomb. feb. 04, 2006 9:09 am

Tündéri kutyuska!
Mennyi idõs?
Avatar
Kicsi Nyuszi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Bubuék

HozzászólásSzerző: Viky » szomb. feb. 04, 2006 9:34 am

Mi a baj a szemével??

Az én kutyumnak (Sophie) is beteg most a szemecskéje! :(
Avatar
Viky
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Bubuék

HozzászólásSzerző: Mustyi » szomb. feb. 04, 2006 9:56 pm

Sziasztok!!!
Két kutyusom van, az a helyzet, hogy játék közben a fiúka szemébe a kislány belekapott és most szaruhártya-fekély van a drágám szemén. Most velem alszik, nagyon vigyázok rá. Már lassan egy hete, hogy nem tudnak együtt játszani. Ma készítettem közös képet róluk, de Bubuka szeme olyan kis csúnyácska még. A kutyusok 3,5 hónaposak. Kép [img]
Avatar
Mustyi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Bubuék

HozzászólásSzerző: Mustyi » szomb. feb. 04, 2006 9:57 pm

Nem így akartam. Kép
Avatar
Mustyi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Bubuék

HozzászólásSzerző: Mustyi » szomb. feb. 04, 2006 9:58 pm

Õ Bubuka a beige és Böbike a fekete. Kép
Avatar
Mustyi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Bubuék

HozzászólásSzerző: Mustyi » szomb. feb. 04, 2006 10:25 pm

Szia Viky!!!
Köszönjük az érdeklõdésedet, a kicsi szemébe belekapott a másik kutyus és nem igazán szép, fekélyes lett, amúgy nem fáj neki és a cseppentéseket is szépen tûri. Egy pár nap alatt elmúlik, de én akkor is aggódok, mert Bubuka a mindenem. Õ az én kis babám és fájna ha nem lenne a szeme a régi. Megnéztem a kutyusodat, nagyon tetszik, és õ lett a hét kutyusa is, büszke lehetsz rá, bájos kis nyuszika. Sophie-kának nagy rajongó tábora van, mindenkit levesz a lábárol olyan szép és aranyos. Láttam kápeket, ahol látszik a kis szemén valami piros folt, õ is játék közben sérült meg? Sophie-kának gyógyulást kívánunk Debrecenbõl, mi is reménykedünk, hogy mûtét nélkül megússzuk.
Avatar
Mustyi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Bubuék

HozzászólásSzerző: Mustyi » szomb. feb. 04, 2006 10:49 pm

Szia Csilla!

Õ Böbike, kislány és most 3,5 hónapos. Nagyon eleven, és sajnos bekövetkezett amitõl a legjobban rettegtem, hogy megsértette a másik kutyusom szemét. Most arra törekszünk, hogy meggyógyuljon minél elõbb, és elfelejtsük ezt az egészet. Nagyon aranyos a te kutyusod is. Õ is kis picike még, de annál elevenebb. Szeretem azt a kutyacsaládot amikbe ezek a fajták tartoznak. Kistermetûek és lapos az orruk. Ezt a két fajtát a mopszokat és a francia bulldogokat nagyon szeretem, de minden kiskutya aranyos. Majd teszek még fel képeket és ezentúl biztos sokat fogok írni. Tetszik a fórum.

Bogi
Avatar
Mustyi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Bubuék

HozzászólásSzerző: Kicsi Nyuszi » vas. feb. 05, 2006 10:19 am

Szia Bogi!

Bubuka és Böbike törzskönyvezett?
Bora már csak 6,5 kg-ot gyarapodhat, különben túllépi a súlyhatárt :))
Mi nagyon beleszerettünk a fr. bulldogba; tüneményesek, végtelenül családcentrikusak és nem utolsósorban nagyon értelmesek :)
A nõvéreméknek van egy mopszuk, õ is nagyon tündéri.
Mikor eszünk, õ diszkréten röfög az asztal alatt :))
Avatar
Kicsi Nyuszi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Bubuék

HozzászólásSzerző: Mustyi » vas. feb. 05, 2006 11:21 am

Szia Csilla!

Törzskönyvezett a fekete és chippelt, a múlt héten szúrták be neki. Most kopasz a nyaka.A fiúnak is lesz, de a tenyésztõ nem kapkodja el. Láttam a mopszos képet a fórumodban. Szépek a kutyusok. Bubu még csak közek 4 kg, még 2 hónapja 800gr volt. vannak képek, mikor picike, de azokat nem tudom feltenni. Van a környezetünkben egy tiszta fekete francia bulldog, azért is tetszik nagyon a kutyád, az a kutyuli olyan okos, hogy a gazdája póráz nélkül sétáltatja a városközpontban. Megy mellette, nem rohangál össze-vissza, ez annyira jó tulajdonság.
Avatar
Mustyi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Következő

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég