A szobatisztaság

A Kiskutya.hu portálon publikált cikkekkel kapcsolatos hozzászólások vélemények kerülnek ebbe a témakörbe.

Válasz/Re:A szobatisztaság

HozzászólásSzerző: Kata manó » szomb. aug. 19, 2006 7:33 pm

Szia Máérta!

Köszi:) És bocsi h csak most válaszolok, de nyaraltam:) Remélem mostmár nálatok van a kutyus:D Ép és egészségs és rengeteg örömötök van benne:D:D:D:D:

Sok sikert hozzá:)

És köszi a dicséretet:)

A te kis tündéred is megérdemli hidd el, ha lesz fórumotok szóljál lkécci a fórumomba, mert már annyi van, h képtelen vagyok mindet követni... Köszi szépen:):):):)
Avatar
Kata manó
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:A szobatisztaság

HozzászólásSzerző: mima88 » kedd márc. 06, 2007 1:16 pm

Szia Éva!
Én tervezem,hogy shih-tzu kiskutyát vegyek,nagyon szeretem őket.Te is foglalkozol tenyésztéssel?Fontos lenne!!
Avatar
mima88
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:A szobatisztaság

HozzászólásSzerző: Rattler » kedd márc. 06, 2007 5:20 pm

Szia Anikó

Én snacikat tenyésztek, ezért olvashatod a sok tanácsomat.
Csak az a baj, hogy az ilyen picurokhoz nem igazán értek, de azért megpróbálok neked is segíteni.

Éva
Avatar
Rattler
 
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:A szobatisztaság

HozzászólásSzerző: mima88 » kedd márc. 06, 2007 8:01 pm

Mintha az olvastam volna,hogy neked is shih-tzud van??Vagy valamit nagypn félreolvastam...elõfordulhat.:)
De szívesen veszek minden segítséget.
Jövõ tavaszra tervezem,ugyanis most érettségire készülök,aztán meg bele kell rázódni a fõsuliba...
Avatar
mima88
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:A szobatisztaság

HozzászólásSzerző: mima88 » kedd márc. 06, 2007 8:05 pm

Visszanéztem...félre olvastam...:)
bocsi...
Avatar
mima88
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:A szobatisztaság

HozzászólásSzerző: mima88 » szer. márc. 07, 2007 8:55 pm

Kedves Erzsi!
Kicsit belegabajodtam abba hirtelen hogy ki kicsoda...
Szóval,te írtál a shih-tzukról,milyen szintem foglalkozol velük?Mert ilyen kutyit szeretnék majd venni,amint lesz rá lehetõségem.
Köszi:Anikó
Avatar
mima88
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:A szobatisztaság

HozzászólásSzerző: rfeher » szer. márc. 07, 2007 10:20 pm

sziasztok!
eleg regen jartam itt, mivel elutaztunk par hetre. KOzben a kis rosszcsont (aki mar fel eves lett!) a hazautazasunk oromere mintha szobatisztava valt volna. Napkozben szep nagy szemeket mereszt ram, es akkor tudom hogy menni kell, vizsont reggel mindig nagy tocsa fogad, sot parszor csomagok is vannak.nem tudom hogy vedjem ki ezeket a hajnali becsinalasokat? este 10-kor meg lemegyunk vele.
Avatar
rfeher
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:A szobatisztaság

HozzászólásSzerző: Rattler » pén. márc. 09, 2007 2:04 pm

Szia Rózsa!

Este korábban kapjon enni, inni, és amikor a 10 órai utolsó sétából felmentek, már ne hagyj elõtte vizet. Ezek segíthetnek.
Az is kérdés, mikor van a reggel neked és neki. Valószínûleg sokkal korábban ébred mint ti.

Éva
Avatar
Rattler
 
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:A szobatisztaság

HozzászólásSzerző: AngelicPink » szer. jún. 13, 2007 4:16 pm

Hello Mindenkinek!
Tegnap találtam rá a fórumra, és észrevettem, hogy nagyon sok hozzáértõ ad itt tanácsot, ezért ma regisztráltam is.
A helyzet az, hogy szeretnék egy bolognese kiskutyát vásárolni. A legnagyobb félelmem a szobatisztaságra szoktatás, de igyekszem utánaolvasni körültekintõen! Egy valami nem volt tiszta: egyfelõl hallottam azt, hogy a kutyust kb. 3 hónapig nem szabad kivinni a szabadba, nehogy elkapjon valamit. Ez leginkább más kutyákkal (ill. ürülékükkel) való kapcsolatba kerülésre vonatkozik? Mert van egy nyaralónk, oda elvileg nem jár be más állat. Legalábbis legálisan nem :) Szóval oda mehet? A másik kérdésem: addig akkor a lakásban kell egy helyet kijelölni neki, hogy a dolgát elvégezze? Én kutyapelenkára gondoltam, arról mi a véleményetek?
Már volt egy pici toy uszkárom, de 5 éves voltam, amikor kaptam, így hát nem vettem ki nagy részt a dologból, ezért tartok ennyire tõle! :)
Elõre is köszönöm a segítségeteket!
Timi
Avatar
AngelicPink
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:A szobatisztaság

HozzászólásSzerző: livelygolden » szer. jún. 13, 2007 4:43 pm

Szia Tímea!

Fõként más kutya/macska ürülékébõl kaphat el a kiskutya betegségeket, illetve a nem oltott kutyáktól/macskáktól. Mivel szobakutyusról van szó, így elkerülhetetlen, hogy le ne vidd. A lényeg az, hogy az elsõ hónapban ne vidd pl. kóborkutyák által látogatott helyre. De egyébként sétálhat;-) Ilyen a nyaraló is.
Kutyapenelkával kapcsolaban én nem tudok tanácsot adni, mivel goldeneim vannak, így sose használtam...
Avatar
livelygolden
 
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Hozzászólás írásainkhoz

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron