bullterrier

Minden a kutyakölykök neveléséhez, egészségéhez tartozó kérdést és választ várunk ebben a fórumban.

Válasz/Re:bullterrier

HozzászólásSzerző: ancsapancsa » szer. jan. 11, 2006 9:28 pm

Sziasztok!Új vagyok a fórumon.Az én bullom 14 éves,jó egészségnek örvend.Nagyon szeretem a fajtát.
Avatar
ancsapancsa
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:bullterrier

HozzászólásSzerző: Kata manó » szer. jan. 11, 2006 10:55 pm

Szörnyû ez a hiedelem a bullikról, hiszen a bulik nem harci kutyák már, és olyan jó szívûek, és bújósak, a barátnõm bulija is egyigazi kis tündér, nem tudom az embereknek miért kell félniük a kutyáktól, csak azok a kutyák lesznek vadak szerintem bármilyen fajtánál, akiknek a gazdájuk is olyan. Sjana nagyon sok ember azért vesz pl. Staffit mert hûûûû az milyen vad és félelmetes és persze hogy féljenek tõle az emberek, pedig a staffi is egy nagyon emberszeretõ kutya, az emberekkel va na baj nem a kutyákkal. Bocsássatok meg hogy elmondtam, a vélemyényem, csak mindig felháborodok azon, ha az em,berek a kutyákat okolják a vadságuk miatt, hiszen hány bulli, staffi és egyéb \"harci kutya\" él gyerekek közt, boldogságban és jámboran.
Avatar
Kata manó
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:bullterrier

HozzászólásSzerző: Anics » csüt. jan. 12, 2006 2:23 pm

osztom a véleményed, nekem is volt olyan barátnõm, aki meglátta Ninát, és egybõl azzal jött nekem, hogy hûûû, ez az a pittbull féle kutya, ami majd szétszed mindent, meg hogy egy véreg...meg hogy a fókuszban is benne volt, hogy szétszedett egy családot..stbstb.
Katasztrófa. Azért, mert nem egy kis szobakutyus ábrázata van, egybõl társítani kell ezzel? Az igaz, hogy nem ilyed meg mindentõl, sõt ha bajba kerülök, akár az élete árán is megvéd engem...de ha nem úszítom senkire, nem fog bántani soha senkit. sõt:) mindenkihez megy oda, és akárkivel találkozik az tutira tetõtõl talpig nyálas lesz a sok puszitól:)
Avatar
Anics
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:bullterrier

HozzászólásSzerző: Kata manó » csüt. jan. 12, 2006 2:25 pm

Igen ez abszolút így van:) Örülök, hogy egyetértesz:)
Bár szerintem azok a kutyák akik nagyon szeretik agazdájukat, mindd képesek lennének az életüket áldozni értük, azt hiszem ez szeretet kérdése. Az viszint biztos,m hogy ha a bulid melletted van, ugyanolyan biztosnágban vagy, mintha egy hatalmas pirneusi sétálna melletted, talán még nagyobban is:)
Avatar
Kata manó
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:bullterrier

HozzászólásSzerző: Gladys » szomb. feb. 11, 2006 4:25 pm

Sziasztok!

Nekem is bullyaim vannak.

Fegyelmezés? Nme ezt a szót használnám inkább \"szocializáció\" Ez nagyon fontos!

Február 18-án Bullys Sétát rendezünk a Hajógyári Szigeten 13h-tól.
Mindnekit szeretettel várunk!
A Bullterrier Baráti Társaság Csapata!
http://www.netboard.hu/viewforum.php?forum=221
Avatar
Gladys
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:bullterrier

HozzászólásSzerző: Happy1986 » szer. máj. 31, 2006 12:46 pm

Helló Mindenki! Nagyon szeretnek egy fehér vagy foltos,kan,bullterrier kiskutyust. Sajos nem tudom,hogy milyen árban vannak és hogy hol vannak kennelek. (lehetöleg Keszthely közelében,de ha messzebb az se baj) kérlek adjatok választ kérdéseimre. Elöre is köszönöm mindenkinek! Zsanett happy1986@citromai.hu
Avatar
Happy1986
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:bullterrier

HozzászólásSzerző: L.Tünde » szomb. okt. 21, 2006 4:41 pm

Sajnos a kérdésedre nem tudok válaszolni, de lecsaptam arra, hogy staffijaitok vannak. Mi új gazdik vagyunk, eddigi 2 keverék kutyánk mellé hoztunk egy staffit, és most kezdõdnek a gondok. Nagyon örülnék neki, ha lenne egy kis idõd, és fel tudnánk venni a kapcsolatot, mert nagyon nagy szükségünk lenne segítségre. Éppen ma kértem a jelen fórumban is segítséget a staffisoktól.
Köszi! Tünde
Avatar
L.Tünde
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Előző

Vissza: "Kutyabaj" kérdések-válaszok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég