Blue, a beagle kutyuskám

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Blue, a beagle kutyuskám

HozzászólásSzerző: lotti » szer. szept. 27, 2006 9:49 am

Szia Gyöngyi! nagyon aranyos a kutyud.Mennyi idõs most?Nekünk is van egy Beaglenk õ 10 hetes,de ahogy irod ez is teljesen igy viselkedik.Állandóan minket rág, tiszta seb a kezünk már egy pár napja nagyon eldurvult.Ha van jó tanácsotok a fegyelmezésre szivesen venném.Kezd fel engedni és egyre makacsabb,amikor kicsit kiviszem az udvarra nem hallgat senkire csak a saját feje után megy.Ma például talált egy szivacs darabot és nem tudtam elvenni tõlle pecekig kellett hajkurásznom mire sikerült.A vége az lett hogy kapott,de meg is harapott bosszúból.Sajnálom õt de néha rá kell csapjak.Van valami ötletetek? Szió! Dalma Kép
Avatar
lotti
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Blue, a beagle kutyuskám

HozzászólásSzerző: lotti » szer. szept. 27, 2006 9:49 am

Szia Gyöngyi! nagyon aranyos a kutyud.Mennyi idõs most?Nekünk is van egy Beaglenk õ 10 hetes,de ahogy irod ez is teljesen igy viselkedik.Állandóan minket rág, tiszta seb a kezünk már egy pár napja nagyon eldurvult.Ha van jó tanácsotok a fegyelmezésre szivesen venném.Kezd fel engedni és egyre makacsabb,amikor kicsit kiviszem az udvarra nem hallgat senkire csak a saját feje után megy.Ma például talált egy szivacs darabot és nem tudtam elvenni tõlle pecekig kellett hajkurásznom mire sikerült.A vége az lett hogy kapott,de meg is harapott bosszúból.Sajnálom õt de néha rá kell csapjak.Van valami ötletetek? Szió! Dalma Kép
Avatar
lotti
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Blue, a beagle kutyuskám

HozzászólásSzerző: Gyö » szer. szept. 27, 2006 9:58 am

Szia!
a mi kis biglink holnap lesz 2 hónapos. Amikor engem akar harapni előveszek egy játékát és azt dugom a szájába, ha az nem jó akkor kicsit rácsapok a fenekére és jól leszidom. És úgy érzem kezd használni. Ha jól viselkedik simogatom és adok neki puszit, azt nagyon szereti, és ő is szokott nekem adni. Ne hagyd hogy a fejedre nőljön mert akkor vége onnantól kezdve azt hiszi megtehet mindent. Kép Kép
Avatar
Gyö
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Blue, a beagle kutyuskám

HozzászólásSzerző: Gyö » szer. okt. 04, 2006 12:25 pm

Az én kis drágám mostanában egyre komiszabb és szófogadatlan, és mindent és mindenkit megrágnaés ahogy nõ kezd egyre több dolgot elérni. Mindenkinek ilyen volt a biglije? Eddig tündéri volt de most egy átokfajzat. De legalább a pelusra pisil kakil, hanem siker lemenni vele.
Kép
Avatar
Gyö
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Blue, a beagle kutyuskám

HozzászólásSzerző: rfeher » szer. okt. 04, 2006 3:16 pm

Szia

a pelust milyen messze tetted a vackatol? lehet masik helysegbe is tenni? vagy az nem jo?
Avatar
rfeher
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Blue, a beagle kutyuskám

HozzászólásSzerző: Gyö » csüt. okt. 05, 2006 3:49 pm

Szia
Kettõ van a fekhelye mellett a másik az asztal alatt és egy fürdõ környékén. Mi olyan helyekre tettük ahova elõtte pisilt vagy kakilt, a héten mondjuk a kaki nem nagyon sikerült a pelusra,úgy hogy volt mit takarítani utána. Néha elegem van belõle, de nincs az a pénz amiért oda adnám bárkinek is. A héten elég rossz volt, de amikor oda jön hozzám és megnyalja a kezem vagy a lábam és csoválja a kis farkát amikor haza érek nem is tudok rá haradni sõt egyenesen oda vagyok érte. Kép
Avatar
Gyö
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Blue, a beagle kutyuskám

HozzászólásSzerző: lotti » pén. okt. 06, 2006 8:10 pm

Szia Gyöngyi!
A mi kis bejglink is ilyen rossz mostanában!Te hogyan fegyelmezed?Rácsapsz a fenekére, orrára,hangosan veszekedsz vagy egyéb jó dorgálásokkal?Ezek a fajta kutyák mindig ilyenek lesznek? Makacsak,önfejûek?
Avatar
lotti
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Blue, a beagle kutyuskám

HozzászólásSzerző: Gyö » szomb. okt. 07, 2006 10:55 pm

Amit felsoroltál nevelés terén azt mindent felhasználom, mikor megyik segít. Ez a fajta kuytus igazán hiperaktív, de szerintem az enyém nem. Olyan mint a gazdája szeret lustálkodni. :D Az viszont igaz hogy makacs és önfejû marad élete során.
De imádom és el nem cserélném semmire.
Avatar
Gyö
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Blue, a beagle kutyuskám

HozzászólásSzerző: rfeher » hétf. okt. 16, 2006 4:43 pm

Szia
te mivel eteted a beagled? SZerdan vegre elhozzuk a mienket is 7 hetes! eddig Bosch juniort kapott. Nem tudom maradjak e ennel a fajtanal.
Avatar
rfeher
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Blue, a beagle kutyuskám

HozzászólásSzerző: Christina » hétf. okt. 16, 2006 5:07 pm

Szia rfeher!Hogyhogy már 7hetesen elhozod a mama kutyustól?Ha lehetséges szerintem még várjátok meg azt az 1hetet és csak 8hetesen hozzátok el!
Legjobb,ha azt eszi amit eddig!Eleve ellesz szakitva a tesóitól és a megszokott ízek kicsit megnyugtatóak számára:-)+ami még nagyon fontos nem lehet hirtelen másik tápot adni nekik!Ez megviseli a gyomrukat és az emésztésre sincs jó hatással!Ha mégis más tápot szeretnél,ami szerintem nem rossz ötlet,mert ez a Bosch nem valami jó,akkor fokozatosan szoktasd át 4nap alatt.Elsö nap 25%az új tápból hozzákeverve a régihez aztán 50%,75% és a végén adhatsz neki 100%-ot áz általad választott tápból.kb.10-12 hetes koráig áztasd be neki egy kis vizbe és úgy add neki,aztán már ropogtathatja szárazon is csak figyej mindig legyen elötte elegendö víz!!!
Avatar
Christina
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron