Faust, a süket francia

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Faust, a süket francia és egy tesó?

HozzászólásSzerző: Kicsi Nyuszi » szer. szept. 06, 2006 3:08 pm

XXII. ker., Rákóczi Ferenc u.37.
5 állatorvosuk van.
06 1 362-2643

Remélem sikerrel jársz.

A másik kutyussal meg szerintem várj egy kicsit, amíg Faust megszokja ezt az egész légkört.
Avatar
Kicsi Nyuszi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Faust, a süket francia és egy tesó?

HozzászólásSzerző: Kicsi Nyuszi » szer. szept. 06, 2006 3:43 pm

Jah és még annyit, hogy ti ketten (te Tercsi és gwendike) tudjátok hogy mi a kakkmakk folyik itt és rendezzétek végre mert ez így nem állapot!
Avatar
Kicsi Nyuszi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Faust, a süket francia és egy tesó?

HozzászólásSzerző: desther » szer. szept. 06, 2006 4:03 pm

Én Tercsi a helyedben nem írogatnék át semmilyen szerzõdést ezzel a nõvel és se msn-en, sem sehogy nem állnék vele szóba.Ezt sem értem.Nem kell vele tárgyalni,hivatalos útra kel terelni a dolgot.
Avatar
desther
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Faust, a süket francia

HozzászólásSzerző: Faustgazdi » csüt. szept. 07, 2006 8:27 am

Jó reggelt! Bocsánat a tegnapi kirohanásomért, de nagyon fájt, hogy úgy gondoltátok rólam, hogy elpasszoltam Lilikémet. Higgyétek el százszor jobb helyen van mint nálam, pedig nálam is megkapott mindent, kivéve a mozgást. A kicsit Faust mellé pedig nem most gondoltam, hanem majd ha egyenesbe jöttünk. Tegnap voltunk dokinál. Külsõ hallójárat gyulladás és bõrgyulladás a diagnózis, emiatt további kezelésekre lesz szükség. Ha pedig ezek elmúlnak, jöhet az ivartalanítás. Nem irigylem szegény kutyust. Persze nekem is sok rohangálás meg idõ, de nem engem mûtenek. Kép
Avatar
Faustgazdi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Faust, a süket francia

HozzászólásSzerző: Faustgazdi » csüt. szept. 07, 2006 8:51 am

Köszönjük szépen! Ez most nagyot dobott a hangulatomon! Nagyon sokat jelent, ha valakit a bajban segítenek, még ha csak szóval is. Faust szoktatás alatt van...Ha el kell mennem itthonról, sír, kapar, ugat és a szomszédok nem nézik jó szemmel. Próbálom nappal szoktatni a magányra, és az elsõ éjszakáját is a helyén töltötte (egy nagyobb helyiség plüss takaróval és játékokkal). Nem sokára mennem kell itthonról bevásárolni, ahova nem vihetem, és elõre félek... Kép
Avatar
Faustgazdi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Faust, a süket francia

HozzászólásSzerző: Dodó001 » csüt. szept. 07, 2006 9:11 am

Szia TErcsi!

Sajnálom szegény Faustot, de tuti, hogy nálad meg fog gyógyulni, ha nem is teljesen, de lelkileg biztos rendben lesz a kutyi, csak az egyedülléthez kell hozzászoktatni, õt sokkal nehezebb, mert nagyon rászólni sem tudsz, hogy \"fejezd be, ne csináld\", mert aranyom nem hallja, így sokkal nehezebb bármire is megtanítani egy kuttyot, de sok sikert kívánok és elismerésem, hogy így is mellette vagy...
Ez az igazi szeretet...
És Faust ezt tudja, és biztos vagyok benne, hogy meg is hálálja egy-egy puszival!
Egy kutya nagyon tud szeretni, rá kell jönnöm, hogy néha sokkal jobban, mint sok-sok felnõt ember, akiknek az lenne a dolga, hogy segítsenek egymáson és az állatokon is, de õk ehelyett, csak magukat nézik, nem foglalkoznak semmi mással...a kutyák viszont, akármit is csinálsz vleük, otthonhagyod egésznap, mégsem duzzog mikor hazaértsz, hanem a \"nyakadba ugrik\"...tapasztalat

Dorina és Morty, akit imádok...
Avatar
Dodó001
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Faust, a süket francia

HozzászólásSzerző: desther » csüt. szept. 07, 2006 9:47 am

Hát én csak azt tudom mondani, hogy Tercsi szándéka soha nem volt vitatva.
Csak elõtérbe került egy két dolog,ami miatt nem értem a sztorit.Tudtommal Tercsi megbeszélte már a tenyésztõvel a szükséges lépéseket,új szerzõdést írnak ivartalanítás lesz és nem lesz kiállítási kutya Faustból.Na ezt nem értem.
Úgyhogy azt hiszem, én ennyiben is maradok,ez az ügy nekem egy kicsit sok.Nem szeretem, ha úgy tálalnak elém valamit, hogy közben elhallgatnak pár elég fontos dolgot.
Sok sikert Fausthoz,türelmet,kitartást és mielõbbi gyógyulást neki!
Avatar
desther
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Faust, a süket francia

HozzászólásSzerző: Banyus » csüt. szept. 07, 2006 9:58 am

No igen...
Az új szerzõdés... Gondolom \"Gwendike\" próbálja menteni, ami menthetõ, és mégjobban megcsavarni a dolgokat...
Az biztos, hogy Tercsi nevében én nagggyon-nagggyon megnézném ezek után, mit próbál velem aláíratni ez a \"jótét asszony\"!!
(De az, hogy eddig mit írt alá, és mit fog... az már legyen a kettõjük dolga. Csak okosan!)
DE... azzal egyet értek, hogy ivartalanítani kell(ene) Faustot.
Avatar
Banyus
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Faust, a süket francia

HozzászólásSzerző: Rattler » csüt. szept. 07, 2006 12:13 pm

Gwendike semmit nem fog lépni, inkább megpróbál majd csöndben maradni. De ha esetleg olvassa ezt a fórumot, akkor elõre tudni fogja, hogy mi készül ellene vagy nem készül, ehhez tudja igazitani a mondandóját.
És ez nem jó.
Tercsi a kennelismertetõmben megtalálod a cimeimet, irj nekem e-mailt.

Juhász Éva
Avatar
Rattler
 
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Faust, a süket francia

HozzászólásSzerző: Faustgazdi » csüt. szept. 07, 2006 3:00 pm

SZia. Nem találtam meg a címedet. Kérlek írj a vassterez@freemail.hu címre. Várom kíváncsian.
Avatar
Faustgazdi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég