Miért ássák el?

Minden a kutyakölykök neveléséhez, egészségéhez tartozó kérdést és választ várunk ebben a fórumban.

Miért ássák el?

HozzászólásSzerző: csula » kedd júl. 04, 2006 8:52 am

Sziasztok.Ma MAzsolának adtam egy kis krumplit,pontosabban 3-at és kettõt bevett a szájába és elhúzodott egy sarokba,ahol ásott egy gödröt,majd belerakta a krumplit.Ezután betemette a lyukat,hogy senki ne lássa.Szerintetek miért ássák el a kutyák a kaját?Talán a nehezebb idõkre tartogatnák??Vagy csak egyszerûen \"Majd késõbb nassolok\" -ot gondolnak.Várom a véleményeiteket,és tapasztalatototak.
Avatar
csula
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Miért ássák el?

HozzászólásSzerző: Kicsi Nyuszi » kedd júl. 04, 2006 9:12 am

A késõbbi idõkre tartogatják, ha majd szûkösen fog élni :))
Persze elfelejtik, hogy hova ásták :)))))))))
Amúgy a krumpli nem tesz jót a kutyáknak!
Avatar
Kicsi Nyuszi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Miért ássák el?

HozzászólásSzerző: Rattler » kedd júl. 04, 2006 9:18 am

Tartalékolják, mert akkor éppen nem éhesek. Ösztönös a dolog és nem felejtik el, hova dugták. Ha sokan vannak, mint nálam, akkor a helyet is õrzik.
A krumpli nem árt a kutyának, de nincs is értelme, mert nem emészthetõ a számára. Arra jó, hogy örüljön annak hogy kapott valamit.


Éva
Avatar
Rattler
 
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Miért ássák el?

HozzászólásSzerző: Mesi » hétf. júl. 10, 2006 8:32 pm

Sziasztok!
Nekünk kis beagle kutyánk van, 4 hónapos és mi is észrevettük, hogy amikor már nem éhes, de mégis csak \"kunyerál\" és persze mi adunk neki, akkor elrohan és ás egy kis gödröt, majd az orrával betmeti a kis falatokat. Viszont késõbb vagy esetleg másnap kiássa és megeszi. Érdekes!

A krumpliról annyit, hogy ahányszor én attam a kutyának krumplitmindig megette, viszont másnap nagyon beteg volt tõle és csak azután tudtam meg én is, hopgy állítólag nem tudják megemészteni a krumplit. Kép
Avatar
Mesi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm


Vissza: "Kutyabaj" kérdések-válaszok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég