Megfázhat?

Minden a kutyakölykök neveléséhez, egészségéhez tartozó kérdést és választ várunk ebben a fórumban.

Megfázhat?

HozzászólásSzerző: admin » csüt. nov. 24, 2005 12:18 pm

Emailen érkezett a következõ kérdés oldalunkra Magditól

\"Van egy 13 hetes németjuhász kutyum esténként lakásban alszik de nappal kint van félek hogy megfázik nem lenne jobb ha a mellék épûletbe készitenék neki helyet éjszakára?

Van házikoja is de még nem nagyon akarja használni,.
Várom segitséged.

Nagyon jó az oldal,
üdvözöllek Magdi\"
Avatar
admin
Site Admin
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: kedd feb. 23, 2010 11:13 am

Válasz/Re:Megfázhat?

HozzászólásSzerző: doggyangel » csüt. nov. 24, 2005 1:50 pm

Kedves Magdi!

Nekem az a véleményem, hogy amíg egy kutya állandóan mozog, nem fog megfázni, de ha már látszik rajta, hogy kimerült, akkor inkább engedje be a lakásba. Nekem van 3 kinti kutyám, belõlük 2 rövid szõrû, amikor már nagyon fáznak elvonulnak a garázsba ahol melegebb van. A másik kutyám, amelyiknek hosszabb a szõre, inkább a kutya házban alszik. Van egy csivavám is, aki viszont a házban lakik, és csak úgy viszem ki sétálni, ha kabátka van rajta. Szóval amíg a kutyája mozog, addig nincs semmi baj, ha már elfáradt, akkor engedje be a házba.
Avatar
doggyangel
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Megfázhat?

HozzászólásSzerző: kőpek » csüt. nov. 24, 2005 5:08 pm

nagyon kõszõnõm mindenkinek a tanácsot és a segitséget ma hosszan labdáztam vele és utána õrõmõmre a házikoba bujt legbelûere aháziko fedett szélvédett helyen van még abban kérem a segitségeteket hogy a bejáratát mivel takarjam el a házikba vastag subán fekszik ami jo meleg remélem nem fázik meg
elõre is kõszõnõm a segitségeteket mindenkit ûdvõzlõk
magdi
Avatar
kőpek
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Megfázhat?

HozzászólásSzerző: kőpek » csüt. nov. 24, 2005 10:13 pm

Ő akis kedvenc Kőpek, kűldőm a fotót róla.Mit adhatok neki enni, hogy az étrendje változatos legyen?
Előre is kőszőnőm a válaszokat,
Sziasztok: Magdi
Avatar
kőpek
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Megfázhat?

HozzászólásSzerző: kőpek » pén. nov. 25, 2005 1:04 pm

Irjatok nagyon várom a tamácsotokat sajnos a képet nem tudtam feltenni mindenkit ûdvõzlõk:
Magdi
Avatar
kőpek
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Megfázhat?

HozzászólásSzerző: admin » pén. nov. 25, 2005 2:39 pm

Szia Magdi!

Nyugodtan küldd el az info@kiskutya.hu címre a képet. Én majd felteszem ide.

Kíváncsian várjuk!
Avatar
admin
Site Admin
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: kedd feb. 23, 2010 11:13 am

Kőpek képe

HozzászólásSzerző: admin » pén. nov. 25, 2005 11:48 pm

Emailben jött Kõpek Képe :

Kép
Avatar
admin
Site Admin
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: kedd feb. 23, 2010 11:13 am

Válasz/Re:Kőpek képe

HozzászólásSzerző: sbanya » szomb. jan. 07, 2006 1:24 pm

Az én Kutyám Berni pásztor és egyszer már nagyon meg fázott nagyon beteg volt úgy tûnt mintha haldokolna és ,eleg mézes tejet adtunk neki már kézbõl kellett etetni õt! már szinte minden nap inyekciót kapott a kutya dokitól! De szerencsére meggyogyult és a már makk egéséges és két kis kutyinak az apja!De rájöttünk arra is hogy a Royal kanin nevû kutya kaja is rossz hatásal volt rá attól is beteglett!
néha eszi a havat ami nem jó úgyhogy akkor rászólok mert félek hogy megint meg fázik!elvileg bírnia kéne a hideget mert a Berni pásztor svájci hegyi kutya! Õ az én kutyim Edu!!!!!!! Kép
Avatar
sbanya
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm


Vissza: "Kutyabaj" kérdések-válaszok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég