Palotapincsi

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Palotapincsi

HozzászólásSzerző: Marykuszi » kedd feb. 07, 2006 8:34 pm

Sziajsztok!Ha tudtok valami hasznos infót a pincsi neveléséről akkor írjátok meg mert nekem van 1 három hóünapos pincsim és hát nem tudom hogy hogy neveljem!Íme: Kép
Avatar
Marykuszi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Palotapincsi nevelése!

HozzászólásSzerző: ponipaci » csüt. feb. 09, 2006 4:16 pm

Szia Marykuszi!

Nagyon édi a pincsid, bár én inkább a nagytestû kutyákat kedvelem, de persze mindegyiket szeretem. A nevelésével kapcsolatban nem tudok neked segíteni, de keress egy-két kutyás oldalt, azokon fel lehet tenni kérdéseket, és válaszolnak is. Mi is kérdeztünk már kutyás oldalakon, és két napon belül válaszoltak. Szerintem próbáld meg, vagy keress ilyen jellegû könyvet.

Puszi: Évi
Avatar
ponipaci
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Palotapincsi nevelése!

HozzászólásSzerző: ponipaci » csüt. feb. 09, 2006 4:17 pm

Szia Marykuszi!

Nagyon édi a pincsid, bár én inkább a nagytestû kutyákat kedvelem, de persze mindegyiket szeretem. A nevelésével kapcsolatban nem tudok neked segíteni, de keress egy-két kutyás oldalt, azokon fel lehet tenni kérdéseket, és válaszolnak is. Mi is kérdeztünk már kutyás oldalakon, és két napon belül válaszoltak. Szerintem próbáld meg, vagy keress ilyen jellegû könyvet.

Puszi: Évi
Avatar
ponipaci
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Palotapincsi nevelése!

HozzászólásSzerző: Mustyi » szomb. feb. 11, 2006 8:39 pm

Szia!!!

Nagyon cukor a kis szőrpamacs:DDDDD

Milyen nevelésre gondolsz?

Nekem is van egy 3,5 hónapos kiskutyulim. Én szívesen adok neked tanácsokat, csak azt írd meg, hogy melyik témában, szobatisztaság, etetés, játék, séta, alvás este stb.

Kifejezetten a pincsi neveléséről nem sokat tudok, de szívesen segítek, hátha beválik. Nekem is kistestű kutyám van, mopszom, de ő nagyon jó kiskutya:)


Nagyon szép a kiskutyád
Üdv.
Avatar
Mustyi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Palotapincsi nevelése!

HozzászólásSzerző: Gladys » szomb. feb. 11, 2006 9:26 pm

Szia

Tündéri ez a kis bogyó.
Elsõsorban szocializáld. A neveléssel ráérsz késõbb is!
legyen meg a \"gyerek \"kora és akkor biztos olyan \"nagy kutya\" lesz amilyenre vágyátál.
Avatar
Gladys
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Palotapincsi nevelése!

HozzászólásSzerző: Kata manó » szomb. feb. 11, 2006 9:47 pm

Szió

Az én egyik barátnõmnek van olyan kuttya mint neked. Tényleg a legfontosabb, õ zt mondta h megszokja a nagyobb kutyusokat. És nagyon vigyázz a szemére, de szívesen segítek, csak nekem is mondd meg h miben:)
Avatar
Kata manó
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Palotapincsi nevelése!

HozzászólásSzerző: Pudi » szer. márc. 01, 2006 2:54 pm

Sziasztok!

Nekem is volt pincsim! 4 éves voltam mikor kaptam, (most 22 vagyok) és 16 évig Velem volt! Nagyon szerettem Õt!!!!!
Avatar
Pudi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm


Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég

cron