Mulán : )

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Vedd el, ha tudod! ; )

HozzászólásSzerző: nawaihnohu » csüt. máj. 24, 2007 4:40 pm

Most ki játszik kivel? ;) Én futok, Te pedig vedd el, ha újra dobálgatni akarsz! :D Kép
Avatar
nawaihnohu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Zöldség gyümölcs, mi szem nyálnak ingere! :D

HozzászólásSzerző: nawaihnohu » csüt. máj. 24, 2007 4:43 pm

Imádom a különleges formákat, amik jó sok darabból állnak, természetes az illata és van mit rágni rajta, egyszóval!! Imádom a paprikát! :D Kép
Avatar
nawaihnohu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Egy Tündér..*

HozzászólásSzerző: nawaihnohu » csüt. máj. 24, 2007 4:45 pm

:) mert a szem a kutyalélek tükre! ;) Kép
Avatar
nawaihnohu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Egy Tündér..*

HozzászólásSzerző: Maja » csüt. máj. 24, 2007 5:29 pm

Szia!
Gyönyörű a kutyusod,csodaszép szeme van,tényleg tündéri!:) Menni idős amúgy? Ahhoz képest,hogy keverék nagyon szép!Látom igazi energiabombí,és az is látszik a képeken,hogy nagyon boldog!:):)

További sikereket nektek!;)


Nekem golden retrieverem van,Molly,aki szintén tele van energiával,de mi így szeretjük!:) Kép
Avatar
Maja
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Víg élet a kutyaélet! :D

HozzászólásSzerző: nawaihnohu » pén. máj. 25, 2007 8:44 am

Szia!! :) A Te kutyusod is nagyon szép!! A Golden Retriever mindig is egy szimpatikus fajta volt számomra is.. :) Napsugárszínû békésebb szeretnivaló plüssgombóc!! :D Mulán 9 hetes rokonlélek csajszi, sok a közös vonás bennünk és hihetetlenértelmes szemei a képességeire is joggal utalnak! ;) Egyenlõre játékban hiperaktív, egyébként türelmesebb, nyugodtabb jellem!! Egyszerûen csak szeretni lehet, nevelési problémák még nem nagyon adódtak :) :D És mégha álmunkban is, egy sátorban, de egész sokat vagyunk együtt ;) Kép
Avatar
nawaihnohu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Víg élet a kutyaélet! :D

HozzászólásSzerző: Adrie » pén. máj. 25, 2007 2:41 pm

Sziasztok!
Nagyon tündéri kiskutyusod van!!! Édes nagyon! Nekünk egy 5 hónapos magyar vizslánk van, aki szintén egy örökmozgó energiabomba! :) Hát igen, úgy látom, Neked is van rá okod, hogy azt mondd: \"ezekért a szemekért mindent!!!\" :) Tényleg ilyenek ezek a kutyusok, ahogy rádnéznek, elfelejti a gazdi a bosszúságot! :)
Ha gondolod, látogass el a mi fórumunkba is!
És tegyél fel sok-sok képet errõl a kis aranyosról! Kép
Avatar
Adrie
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

De jó lenne most... * : )

HozzászólásSzerző: nawaihnohu » pén. máj. 25, 2007 4:45 pm

.. csobbani egyet a Hámori-tóban, elnyalakodni egy eperfagyit! /ma már volt erdeiszamóca;)/ vagy véégre megszabadulna a dús, neméppen világos színû kölyökbundámtól!!! Kép
Avatar
nawaihnohu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

:D TündérszemKutyabarátok :*

HozzászólásSzerző: nawaihnohu » pén. máj. 25, 2007 4:57 pm

Szia Adrienn!! :) Nagyon aranyos a vizslád!! :) Hogy hívják? Mennyit szoktatok vele sportolni/mozogni? Kölyökkori bundája miatt tûnik a képen kicsitt hossszabnak a szõre? Én a téli kinttartása miatt nem választottam egyedül ezt a szintén természetjáró hegyikutyafajtát :) Bár nyáron most õ járt jobban ;) Mulán a háza alá is befúrta magát, hogy minél hidegebb legyen. Ha így halad, augusztusra már húzottszemû pingvinek fognak átjárni hozzánk az alagúton!! :D Kép
Avatar
nawaihnohu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Ki evett a tányérkámból?? ..

HozzászólásSzerző: nawaihnohu » pén. máj. 25, 2007 7:39 pm

.. és .. és .. ki ivott a .. ja nem.. KI FÜRDIK A TÁLKÁMBAN?? Belépõt szedek mindgyáá!! Há miezmá??!! És én?? Mindjár beülök mellétek én is hûsölni aztán megnézzük ki marad bent!! És ki megy ki!! ;D aztán hogy fogok én ebbõl inni??!! Belemossátok itt a koszos mindeneteket! VÍZCSERÉT KÉREK!!! HAHÓ!!! Gazdiiiiiii wauuuuuuu!!! Kép
Avatar
nawaihnohu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Szemesnek áll a világ! : )

HozzászólásSzerző: nawaihnohu » pén. máj. 25, 2007 7:43 pm

akkor mi marad a füleseknek? nekik biztos ül.
Még mindig nem szeretem ezt a fémdobozt.. de nem adom fel! Megfejtem a titkát! és akkor ígérem leszokok a morgásáról :D most egyébként is akadt új morognivalóm.. de ezt már a folytatásban>> :) Kép
Avatar
nawaihnohu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég