Mulán : )

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Vadászpóz.. de juhász vagyok..

HozzászólásSzerző: nawaihnohu » csüt. máj. 31, 2007 8:08 am

Hát hogy van ez??!! :D bár itt már a számban van az áldozat, de ha meglátom neonszín célpontom, van hogy rámeredek tekintetemmel és felhúzom a bal elsõ mancsom.. aztán kivárom a megfelelõ pillanatot és nyusziugrálással rávetem magam a figyelmetlen áldozatra!!! :D melyek mostanában: teniszlabda, télapó és gumikacsa!!) :) Kép
Avatar
nawaihnohu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

futááááás!! :D

HozzászólásSzerző: nawaihnohu » csüt. máj. 31, 2007 8:11 am

És miután megszereztem az elhajintott lényeket, ííííígy tudok velük futni!! :D nagyonagyongyorsan.. :D csak azt nem tudom hova.. de ha a gazdi fut elõlem, akkor próbálom õt is közben utolérni.. így talán egyszer megtaníthatja nekem, hogy az a játék lényege, hogy neki vigyek vissza mindent.. :D /utóbbiról a gazdi egyelõre csak álmodik.. de továbbra se hajlandó fogócskát ûzni ebbõl a játékból../ Kép
Avatar
nawaihnohu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

kérlelő szemek.. *_*

HozzászólásSzerző: nawaihnohu » csüt. máj. 31, 2007 8:14 am

és ha visszavittem.. /85%-ban elvették tõlem/ a labdát, utána alig várom, hogy újra elhajintsák... ééés ííígy nézek a gazdira, hogy dobja el nekem újra... :) Kép
Avatar
nawaihnohu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

játék az életem :D

HozzászólásSzerző: nawaihnohu » csüt. máj. 31, 2007 4:04 pm

még még még!! Ennyi nem elég.. a másik oldalra is egyet, nagy vigyorgós orcának ;) Kép
Avatar
nawaihnohu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

nagyonagyonagyon!!!!!

HozzászólásSzerző: nawaihnohu » csüt. máj. 31, 2007 4:08 pm

:D így nézek ki, ha nagyon szeretnék valamit.. néha nyafogok is picit.. bár ezen nem hatódnak meg különösebben. Azt már lassan betartom, hogy nem ugrálok fel. :) Kép
Avatar
nawaihnohu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

piheg piheg .. *

HozzászólásSzerző: nawaihnohu » csüt. máj. 31, 2007 4:10 pm

itt már lassan kezdek pilledni a játék után.. :D Kép
Avatar
nawaihnohu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Fű? :D A kedvencem!! ; )

HozzászólásSzerző: nawaihnohu » pén. jún. 01, 2007 8:51 pm

a zösség izetes, egéséges, tápááoo. és ami a egjobb!!! hog j sok van beöe... :) Kép
Avatar
nawaihnohu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

értelem a lételem!

HozzászólásSzerző: nawaihnohu » szomb. jún. 02, 2007 7:57 pm

Egyszerûen olyan szemei vannak, mitha mindent értene, úgy kombinál, gondolkodik, hogy csak jót szórakozik és játszik egész életében azon, hogy mi, emberek milyen butának nézzük õket.. szabadságát éli ki, ha lenézzük képességeit és nem szánunk elég idõt megmagyarázni, megtanítani Neki dolgokat! Kép
Avatar
nawaihnohu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Lotti, egy környékbéli barátnőjelölt : )

HozzászólásSzerző: nawaihnohu » szomb. jún. 02, 2007 7:58 pm

:) Drótszőrű magyar vizsla, az első kutyaismerősöm a háziak után :) Jófej csajszi.. /majd az oltások után remélem jobban megismerhetem/ :) Kép
Avatar
nawaihnohu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Játék az esőben!! :D

HozzászólásSzerző: nawaihnohu » vas. jún. 03, 2007 8:46 am

Ha egy kutyus imád az esõben rohangálni, játszani, akkor jó reményekkel indulhatunk majd le a tópartra is? :) Hamarosan kiderül, még 1-2 hét és meglesz a nagy vízpróba.. :D Addig marad a fákról lecsöppenõ esõ és a jólmegtermett tócsák! :D Kép
Avatar
nawaihnohu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég