Mulán : )

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Csak gyere át és megjátszuk!!!!! ; )

HozzászólásSzerző: nawaihnohu » pén. máj. 25, 2007 8:13 pm

Íííígy könnyûûû... Szóval itt van ez a macsek, nagyon laza onnan, szerintem direkt csinálja.. de ha itt is akar aludni, hát kutyaugatásról fog álmodni, azt garantálom!!!! amúgy ketten vannak és váltják egymást a bosszantásban. A nappali mûszakos fehér folyton a kajámra pályázik, az esti mûszak meg szerintem süket!! :D Szóval csak egyszer kapjam el õket és lesznemuass!!
/meg asszem még a fejükre kéne nõnöm.. picit.. / Kép
Avatar
nawaihnohu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Szép Álmokat! *

HozzászólásSzerző: nawaihnohu » pén. máj. 25, 2007 8:17 pm

Megrágom én az egész világot!! .. majd szépen apránként.. holnap folytatom. asszem.. igen.. hááááh ... Kép
Avatar
nawaihnohu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

csiszolandó játékszabályok :)

HozzászólásSzerző: nawaihnohu » szomb. máj. 26, 2007 8:10 pm

\"Hozd vissza!!\" - Nemadoooom... :) Kép
Avatar
nawaihnohu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Kényelem és torna! :D

HozzászólásSzerző: nawaihnohu » vas. máj. 27, 2007 7:40 am

HOgy hogy szoktam aludni?? Hát így!!! csak csukott szemmel ;) Kép
Avatar
nawaihnohu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

2 bolond műszakos macsek!!

HozzászólásSzerző: nawaihnohu » vas. máj. 27, 2007 7:44 am

Na bemutatom két bosszantóm.. akiknél már végképp nem tudom eldönteni, hogy megugassam-e vagy sem.. mert totálnemérdekli õket!! És ez nem túl motiváló egy idõ után.. a lényeg, hogy ez itt az esti mûszakos, akit nemsokára vált a nappali. Õ haláli nyugalommal és pofátlanul szunyókál a kennelem mellett.. (a bundája egyébként narancs, csak sokat holdazik az este és ez megárt neki!!! :) álmodtam egyszer..) Kép
Avatar
nawaihnohu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Nappali műszak :D

HozzászólásSzerző: nawaihnohu » vas. máj. 27, 2007 7:47 am

Na õ kicsit bolond .. és még pimaszabb mint a másik, mert a kerítésem tetején szokott napozni.. 1-2 hét és ennek végetvetek!!! Már csak pár centi híjja! ;) Kép
Avatar
nawaihnohu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Csrebere játékok :D

HozzászólásSzerző: nawaihnohu » szer. máj. 30, 2007 3:28 pm

A gazdi idõvel belátta, hogy a szivacsdarabkák valószínüleg nem tesznek jót mindenevõ gyomromnak, így ma nagyokat alkudoztunk, hogy lecseréljük az egészségtelen állatokat gyomorbarátabbakra! ;) Kép
Avatar
nawaihnohu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Fogmosás! :D

HozzászólásSzerző: nawaihnohu » szer. máj. 30, 2007 3:31 pm

A lopótökbe remélhetõleg beletörnek majd kölyökfogaim, de hogy biztosra menjünk, kaptam még agy nyam-nyam rágócsontot is!! :D Életemben az elsõõt.. imádom! /amugy imádom a lila füvet.. meg a zöldet is! De nem ám rossz pocakra, minden nap rágcsálok belõlük csakúgy. Mert szeretem :) / Kép
Avatar
nawaihnohu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

És egy kis huza-vona :D

HozzászólásSzerző: nawaihnohu » szer. máj. 30, 2007 3:34 pm

:D Lassan kezdek különbséget tenni az emberkék ruhája és a nekem szánt játékrongyok között, gazdáim nagy hálájára! :D Én kizárólag csak fehér rongyjátékokat kapok, úgyhogy ezt figyelembevéve tessék öltözködni hozzám ;) A zoknik könnyen szakadnak, de írtójó játékok!! :D Kép
Avatar
nawaihnohu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

ülni már nagyontudok!!! :D

HozzászólásSzerző: nawaihnohu » csüt. máj. 31, 2007 8:04 am

és lassan feküdni is, ha a kedvencemmel, háztartási kekszel kínálnak!! :D egyébként csupán vezényszóra maximum az ülésre vagyok hajlandó. Bár ha labda van a kezedben, akkor még mondanod se kell!!! ;) Kép
Avatar
nawaihnohu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég