Molly, a goldi

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Molly, a goldi

HozzászólásSzerző: livelygolden » vas. máj. 20, 2007 5:53 pm

Szia Emese!

Látom, ti sem tétlenkedtetek 7végén:-P
Hamarosan lekozmetikázom a csajszikákat és hozok én is új képeket. Whityt még rendbe kell szedni így a kölykök után, de a kajla viselkedése már visszatért:-D

Csak így tovább, remélhetõleg nem fog többet meglógni Molly!
Avatar
livelygolden
 
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Molly, a goldi

HozzászólásSzerző: Maja » kedd máj. 22, 2007 3:59 pm

Akkor várjuk a képeket!;)
Én is remélem,de ez csak gyakorlás kérdése.Képzeld múltkor kiment az utcára.Erre anyukám legugolt és hívta, a Molly pedig a kapun át bejött szépen.nem tudom,hogy hogy csinálta anyukám,de úgylátszik tanul a Molly.;)

Ui.:A mi kerítés félénk olyan,hogy csak az alap van meg két sor téglából,és oszlopok,no meg kapu,de azt még bekell deszkázni,mert csak a váza van meg.Mindig ezért ott szokott meglógni,mert simán átbújik a vázon.
Avatar
Maja
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Üdvözöljük az ARANYos RETRIVEReket is! :)

HozzászólásSzerző: nawaihnohu » csüt. máj. 31, 2007 2:19 pm

Mulánnal ellátogattunk a kis aranyszõrû tündérekhez is.. :) Nagyon szépek és tökjó, hogy szeretik a vizet. Mi még nem voltunk a parton.. de úgy gondolom, majd az oltások után.. Kívánok minden goldenretriever kutya-gazdi párnak sok örömet, egészséget, szeretetet, kalandokat! :) Kép
Avatar
nawaihnohu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Molly, a goldi

HozzászólásSzerző: livelygolden » pén. jún. 01, 2007 6:46 pm

Szia Emese!
Képzeld múlt vasárnap vooltunk úsztatni! Bocsi, hogy nem szóltam, de szombat este hívott Kristóf, hogy nem megyünk-e el. Így nem volt már idõ szervezni.
A Velencei-tóhoz mentünk, a Szúnyog-szigetre. Nagyon jó kis helyet találtunk!
4 kutyus volt, az én 2 \"kis\"csajom, meg 2 tõlünk származó szuka. Berta 7 hónapos most, elõször volt víznél, de egybõl belevetette magát a mélybe. Ennyira élvezték:-P Hamarosan feltltöm azokat a képeket is.
Képzeld, mióta elkerültek a kölyök, a nagyokra is ugye több idõ jut, Whityvel síppal gyakorlok. Már tudja az ül, fekszik, hozzám jeleket. Vittem magammal a sípot a terepre is. Amint kicsit messzebb ment, egyszer sípoltam és gyönyörûen jött;-) Nálunk nagyon bevált. (Kiránál többet ér a szó)
Itt egy kép a lányokról:
Balról: Berta, Amy, Kira mami és Whity
Kép
Avatar
livelygolden
 
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Molly, a goldi

HozzászólásSzerző: Maja » pén. jún. 01, 2007 9:07 pm

Semmi gond,majd akkor máskor.;)Hát örülök,hogy rögtön bement a fiatal,nagyon bátor!:) nekem nem biztos,hogy bemenne magától a Molly,max. a kutyák után.:)
Avatar
Maja
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Molly, a goldi

HozzászólásSzerző: livelygolden » szomb. jún. 09, 2007 7:36 pm

Szia Emese!
Végre túl vagyok a biosz érettségin:-) Egész jó lett, de majd 22.-én lesz végleges eredmény!
Képzeld, a héten nem sok idõm maradt tanulni. Whity elkapott valamit, köhög és van vmilyen bakteriális fertõzése is. Így vele a Pál Csabához rohangáltunk egész héten:-( Vérvétel, röntgenek, minden... Most antibiotikumot kap. Valószínûleg benyalt vmit, mivel le volt gyengülve így a kölykök után...
Jah, Kira meg tüzel! Vele meg a Steigerwaldhoz mászkáltunk. És tegnap voltunk vele Kecskeméten fedeztetni. Szóval jó kis program:-) 1 hónap múlva ultrahang, akkor majd kiderül, lesznek-e picik.

Elkészültek végre az úsztatásos képek is, felrakta a honlapomra a gelériába.
Kis ízelítõ:
Kép
Avatar
livelygolden
 
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Molly, a goldi

HozzászólásSzerző: livelygolden » szomb. jún. 09, 2007 7:37 pm

Amy nekiiramodik:
Kép
Avatar
livelygolden
 
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Molly, a goldi

HozzászólásSzerző: livelygolden » szomb. jún. 09, 2007 7:38 pm

Kira és Whity a hídon:
Kép
Avatar
livelygolden
 
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Molly, a goldi

HozzászólásSzerző: livelygolden » szomb. jún. 09, 2007 7:38 pm

Kira szép lassan hozza kifelé a dummyt:-)
Kép
Avatar
livelygolden
 
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Molly, a goldi

HozzászólásSzerző: Maja » kedd jún. 12, 2007 6:48 pm

Szia Dóra!
Hát látom akkor most elég sûrû a programod.Whittynek pedig gyógyulást kívánok!Molly is tavaly egyszer megfázott,vagy ilyesmi,és köptetõt,illetve régebbrõl megmaradt antibiotikumot adtunk neki,és állatdoki nélkül teljesen meggyógyult és azóta is egészséges.
Akkor majd várjuk a híreket Kíráról:)
Avatar
Maja
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég

cron