Minimenhely fórum

Vannak kutyák, akiket sintértelepre küldenek. Vannak kutyák, akiket láncra verve éheztetnek. És van egy hely, ami értük jött létre ...

Válasz/Re:Minimenhely fórum

HozzászólásSzerző: M.Éva » szer. jan. 02, 2008 2:58 pm

Szõr Dick 1 év körüli, teljesen jellegtelen fekete kan kiskutya, akit a váci sintérteleprõl mentettünk. 2007. áprilisában örökbe adtuk, de 6 hónap után visszaadták. Ször Dick tipikus kajla növendék kutya. Nagyjából tud pórázon közlekedni. Más kutyákkal megtalálja a hangot. Fiatal kora miatt lehet rá számítani, hogy néhány tárgy (papucs, cipõ) még áldozatul esik. Nagyon megviselte a megszokott környezetébõl való kiszakadás, hiszen elhitették vele, hogy van családja, gazdája, biztos otthona, ami egyik napról a másikra illuzióvá vált.
Szeretnénk Szõr Dicknek egy olyan családot találni, akik nem csak \'kölcsönbe\' akarják õt elvinni, hanem életre szóló az örökbefogadási szándékuk.
Szõr Dick oltott, ivartalanított, chipezett.
Érdeklõdni Szõr Dickrõl Katánál lehet a 06-20-346-2324-es számon vagy az orokbefogadas@minimenhely.hu e-mail címen.
Kép
Avatar
M.Éva
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Minimenhely fórum

HozzászólásSzerző: M.Éva » szer. jan. 02, 2008 2:59 pm

majd még csak most fognak jönni a boxerek :o((
Avatar
M.Éva
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Minimenhely fórum

HozzászólásSzerző: M.Éva » szer. jan. 02, 2008 2:59 pm

Szirup egy belga mix kislány, aki a váci gyepirõl került hozzánk.
Túlvan a karanténidején, ivartalanított. Érdeklõdni róla Hangánál lehet a 06-20-344-3373-as számon vagy az orokbefogadas@minimenhely.hu e-mail címen.

Kép
Avatar
M.Éva
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Minimenhely fórum

HozzászólásSzerző: M.Éva » szer. jan. 02, 2008 3:00 pm

Szita az újlengyeli haláltáborból mentett, többször ellett, kis-közepes 3 év körüli nehézbombázó szuka kutyus. Kicsit bizalmatlan, de kedves. Szita olyan gazdit keres, aki kiérdemli bizalmát, ragaszkodását és szeretetét. Ivartalanítva, oltva, chipezve fogadható örökbe. Érdeklõdni róla Annánál a 06-30-444-75-79-es számon vagy az orokbefogadas@minimenhely.hu email címen lehet. Kép
Avatar
M.Éva
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Minimenhely fórum

HozzászólásSzerző: Timy és Boby » szer. jan. 02, 2008 3:01 pm

Szegények pedig olyan szépek :(:(
Avatar
Timy és Boby
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Minimenhely fórum

HozzászólásSzerző: agi112 » szer. jan. 02, 2008 3:02 pm

hát ha kertes házam lenne és a mama kutyusom nem lenne méregzsák akkor bizony tele lennék én is kutyákkal nagyon sok kutyust neveltem kézbõl cumis üveggel sõt 2 fehér boxer tesót is akiket végül el ajándékoztam
Avatar
agi112
 
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Minimenhely fórum

HozzászólásSzerző: M.Éva » szer. jan. 02, 2008 3:03 pm

Trillát az Illatos útról mentettük egy hatalmas sérvvel a lába között. Megmûttettük, jelenleg kórházi részlegünkön ápolják. Jelentkezni érte Annánál lehet a 06-30/444-75-79-es számon vagy az orokbefogadas@minimenhely.hu e-mailen. Kép
Avatar
M.Éva
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Minimenhely fórum

HozzászólásSzerző: agi112 » szer. jan. 02, 2008 3:04 pm

énmár évek óta nézegetem a mininek a honlapját és még anno meg akadt a szemem a Kuba nevü boxeren és mikor olvastam hogy meghalt hát komolyan el sirtam magam nem érdemelt volna egy szeretõ családot igy kellet el mennije család nélkül csak az a tudat nyugtatot meg hogy azért ott jo helyen volt mert szerették
Avatar
agi112
 
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Minimenhely fórum

HozzászólásSzerző: M.Éva » szer. jan. 02, 2008 3:04 pm

Én amúgy a keverékeket tartom elõnyben, a sajátom is keverék, és pláne, hogy a MiniMenhelyrõl van :o))
Avatar
M.Éva
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Minimenhely fórum

HozzászólásSzerző: Timy és Boby » szer. jan. 02, 2008 3:05 pm

én is ugyanezt tenném...vagyis megis fogom valósítani!!!én imádok más kutyukat tanítani:DSétáltatni és persze sok sok mindent ami velük kapcsolatos.
Avatar
Timy és Boby
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: MiniMenhely, ahol az ebcsont beforr ...

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron