Maxi egy Goldi fiú

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Maxi egy Goldi fiú

HozzászólásSzerző: simonrebcsike » szomb. feb. 24, 2007 10:52 am

lehetséges én nem toom én nagyon szeretem a kutyám dee azért ilyeen nem izélek h.beteg is éehet mert gondolom azt eszi meg ami neki jol esik mi emberek is azt eszük meg ami jol esik és szeretjük nem???vagy nem toom!!
én most artus dog tápal ettetem ezt megeszi mert több fajta bigyok avnnak bennt !!!
1-ként olyan dagi a sendy mint 1 disznó:D
azt hallotam h.a kutyáknak halálos is éehet a csoki és az ágyon hagytam a csokim amig elmentem ini adig ez mrg megete dee má töbször is evett csokit remélem nem leszz bajja!!!szerintetek fujtonyakörvel meglehetne tanitani h.láb mellet jöjön???a rokonaink ilenel tanitoták meg a nagy nem toom mien kutyát!!!mert márt nem lehet vele birni a nõvéremet kihuzta a kocsik ellé mert meglûátot 1 macskát !!!miértt nem tud okos kutya léenni mint a többi?????
Avatar
simonrebcsike
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Maxi egy Goldi fiú

HozzászólásSzerző: szikbella » szomb. feb. 24, 2007 8:51 pm

Szia!

Nekem egy 5éves golden retrieverem van. A neve Bence. Egyszerûen nem tudok betelni vele....imádom az elsõ pillanattól fogva. :) Kép
Avatar
szikbella
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Maxi egy Goldi fiú

HozzászólásSzerző: szikbella » szomb. feb. 24, 2007 9:00 pm

Szia! A kutyusok is szeretnek mindenfélét megenni akárcsak a gyerekek, de ez nem jó. Oda kell figyelned a táplálkozására. Próbáld kerülni a csokoládét és a külömbözõ nasi féléket mert nem tesz neki jótha ilyenekkel eteted. A pórázon való sétálást úgy tudod megoldani ha türelmes vagy vele és némi jutalomfalatka lapul a zsebedben. Nekem bevált. Amikor nagyon húz mond meg neki hogy áljon meg és adj neki egy kis falatot. Idõvel felfogja és összeköti a jutalommal a vezényszót. A lényeg hogy a figyelme ne máshol hanem feléd is irányuljon. Ezt sok szeretettel, türelemmel és játékkal elérheted és akár még a szemetet is leviszi mint az én kutyusom.:) A folytó pórázt nem ajánlom...te örülnél ha folytogatnának? Kép
Avatar
szikbella
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Maxi egy Goldi fiú

HozzászólásSzerző: S.Anita » szomb. feb. 24, 2007 9:50 pm

Sziasztok nagyon cuki a kutyád!Egyenlõre szerintem biztos nem lesz baja ,de nagyon figyelj oda,h mit eszik ,mert a Goldenek nagyon falánkak és mindent megesznek még azt is ami nem jó nekik!Ráadásul emiatt nagyon hajlamosak az elhízásra ami szintén csak betegséggel járhat...Maxi is duci volt ,de mostmár futtatom és kimérjük a napi adagját .A fujtónyakörvet én se ajánlom,de ha nincs más választás..........
Avatar
S.Anita
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Maxi egy Goldi fiú

HozzászólásSzerző: simonrebcsike » vas. feb. 25, 2007 11:12 am

syastok
megprobáltam a jutifalatos dolgot de ez se jött be leültetem amikor neki állt huzni mondtam neki h.maradsz lábhoz odaadtam a falatot utána megint huzot leültetem azt akor meg márt a juti falat see érdekelte és nem figyelt rám ment a maga feje után tegnap kivitük a tora had fusson 1-et képzeljétek ez a kis ökör meg bele ment a vizbe mi kint majdnem megfagytunk ugy fujt a szél õ meg vigan uszkált a hattyúk után :)...a sétáltatásal nem toom mi lesz egyenlõre probálgatom tovább amiket mondtatok !!!1-ként gyönyörû az a kutya a bence:)

én és a sendykém:)itt össze visza nyalogatot !!! Kép
Avatar
simonrebcsike
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Maxi egy Goldi fiú

HozzászólásSzerző: GoldenHill » hétf. feb. 26, 2007 2:14 pm

Sziasztok !

Aktiv golden tulajdonosként, és aktiv trénerként engedjétek meg, hogy irjak néhány szót:
elöször is: vegyetek a kutyához retriever pórázt amivel a legkényelmesebb öket tanitani, - ezzel a pórázzal, ha sétáltok akkor kicsit rántotok a pórázon és a kutya érezni fogja, hogy nem kell tovább huzni, mert kellemetlen lesz neki az érzés, nem fájdalmas. Kitartóan és következetesen kell csinálni. Ahonnan retriever pórázt rendelni lehet: http://retrieversport.eu.
Trixie kutyám honlapja: http://golden-hill.hu, aki a 2006. év tekintetében munka és abszolút kategóriában TOP golden szuka lett ! :-)
Avatar
GoldenHill
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Maxi egy Goldi fiú

HozzászólásSzerző: GoldenHill » hétf. feb. 26, 2007 2:18 pm

Aktiv golden tulajdonosként, és aktiv trénerként engedjétek meg, hogy irjak néhány szót:

elöször is: vegyetek a kutyához retriever pórázt amivel a legkényelmesebb öket tanitani, - ezzel a pórázzal, ha sétáltok akkor kicsit rántotok a pórázon és a kutya érezni fogja, hogy nem kell tovább huzni, mert kellemetlen lesz neki az érzés, nem fájdalmas. Kitartóan és következetesen kell csinálni. Ahonnan retriever pórázt rendelni lehet: http://retrieversport.eu


Trixie kutyám honlapja: http://golden-hill.hu aki a 2006. év tekintetében munka és abszolút kategóriában TOP golden szuka lett ! :-)
Csak a fotó miatt küldöm ujra a szöveget. Kép
Avatar
GoldenHill
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Maxi egy Goldi fiú

HozzászólásSzerző: simonrebcsike » hétf. feb. 26, 2007 3:15 pm

kösszike a tipet
Avatar
simonrebcsike
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Maxi egy Goldi fiú

HozzászólásSzerző: S.Anita » hétf. feb. 26, 2007 7:01 pm

Szia nagyon szép a kutyád ,de ezt a Retriever pórázt máshol nem lehet beszerezni?
Avatar
S.Anita
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Maxi egy Goldi fiú

HozzászólásSzerző: simonrebcsike » kedd feb. 27, 2007 3:18 pm

énis ezt kérdeném:)
Avatar
simonrebcsike
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron