Manfréd

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Manfréd

HozzászólásSzerző: Zsuzska. » vas. jan. 20, 2008 3:30 pm

12 hetes szálkásszõrû tacskókölyök :) egy igazi kis terrorista....energiabomba. Fáradhatatlanul rágcsálja a szõnyegeket. Kép
Avatar
Zsuzska.
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:44 pm

Válasz/Re:Manfréd

HozzászólásSzerző: Timy és Boby » vas. jan. 20, 2008 5:07 pm

Szia!Nagyon cuki kutyus a miénk is szereti a szõnyeget de már leszokott róla õ 9 hónapos a terrorista alatt mit értesz?a miénk tényleg az szinte szétszedné más kutyájit. pedig cukipofa de ki gondolná róla. Üdv Timy és Boby Kép
Avatar
Timy és Boby
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Manfréd

HozzászólásSzerző: Zsuzska. » vas. jan. 20, 2008 6:14 pm

Sajnos én még nem vihettem le sétálni a többi kutya közé mert a dokibácsi még nem engedi.
-h miért kis terrorista?:)
mindent letámad ami neki \"nem tetszik\", de kiváltképp a zoknik az ellenségei és a lábak.
Remélem, h a jövõhéten már sétáltathatom mert a szobatisztaságra nevelés így nagyon nem akar sikerülni.
Avatar
Zsuzska.
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:44 pm

Válasz/Re:Manfréd

HozzászólásSzerző: Timy és Boby » vas. jan. 20, 2008 6:23 pm

Szia értem Boby is terrorista :D Bobynak sem nagyon megy a szobatisztaság de megyeget..de most visszaszokott és bepisil nem értem miért..:S nem tudsz valamit?
Avatar
Timy és Boby
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Manfréd

HozzászólásSzerző: Zsuzska. » hétf. jan. 21, 2008 12:24 pm

Van amikor Manfréd használja az alomtálat, de olyan is van amikor nem vesz róla tudomást vagy \"direkt\" mellépisil, de remélem ez megoldódik, ha már le lehet vinni sétálni.
Viszont eddig még soha nem piszkított a kis vackába.
-és már éjszaka sem pisil vagy kakil be.
Ami a legnagyobb csoda, h végigalussza tök nyugisan az éjszakát. Az elsõ 3 nap nem aludtam tõle semmit, de most, ha beteszem a helyére és mondom neki, h alvás van akkor simán elalszik. Használtam kutyapelenkát, de azt széttépte így maradt a macskaalom, de azt meg idõnként kikotorja.
Avatar
Zsuzska.
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:44 pm


Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég

cron