Lulu,a törpe schnauzer :)

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Lulu,a törpe schnauzer :)

HozzászólásSzerző: Timy és Boby » hétf. okt. 15, 2007 7:15 pm

Szia ja szerintem is tök aranyos és jók a szövegek amik hozzá vannak irva nagyon kreatív!! Kép




::::Mindjárt alszok ne vakuzz:::::
Avatar
Timy és Boby
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Lulu,a törpe schnauzer :)

HozzászólásSzerző: Ritu » kedd okt. 16, 2007 9:35 pm

Szia Andi!
Sajnálom,hogy nem sikerült feltenned a képet a kutyidról,de remélem megpróbálod még egyszer,hadd gyönyörködjünk! :) 12 hetes? Mióta van nálad? Rosszalkodik sokat?
Sziasztok Mariann és Timi!
Köszönjük szépen,Lulu tényleg egy kis topmodell...:)Ugye Bobyka a közös kutyusotok? Nagyon kis helyes ezen a képen,ahogy éppen bóbiskol..Õ is szeret sokat szundizni?Van neki kutyabarátja ott valahol a környéken?Ti hányszor viszitek le sétálni?

Üdv Mindannyiótoknak és az ebeknek! :)
Rita és Lulu
Avatar
Ritu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Lulu,a törpe schnauzer :)

HozzászólásSzerző: Ritu » kedd okt. 16, 2007 9:42 pm

Szép álmokat! Kép
Avatar
Ritu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Lulu,a törpe schnauzer :)

HozzászólásSzerző: mary94 » szer. okt. 17, 2007 8:58 am

Cijja!

Igen a Timi a lányom, Boby meg a kutyink,volt neki egy vizsla barátja de kikellett vinni kertesházba szegényt mert egész nap nem birta az egyedüllétet,és betörte az ajtó üveget,meg szétkaparta az ajtótokot,csupa vér volt minden mikor a gazdija hazament, így reggel õt viszik,este meg hozzák haza.
Mi elég jól letudjuk vinni Bobyt, reggel 7 körül,majd reggel 1/4-9 mikor én elindulok melózni elõtte, és majd Timi viszi le mikor haazér a suliból 1-2 óra körül,akkor ha az idõ még engedi jáccanak is egyet,utána meg du.4 kor kaja után,és este 7 kor, ennyi a napja, sûrün de kicsi idõt nem órákat mert azt ilyenkor nem adja ki hétköznap. Hát a szundizás amikor nem vagyunk otthon akkor biztos,igaz nem látjuk mit mûködik egyedül:) ha otthon vagyunk akkor mindig a nyomunkban van:) minden másodpercben,meg most a nagy rohangálásban lesántult megrándult a bal hátsó lábikája,de még igyse fér a bõrében:)) de már javulgat lele teszia lábát.

Na üdv nektek

Mariann Timi
Avatar
mary94
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Lulu,a törpe schnauzer :)

HozzászólásSzerző: Timy és Boby » csüt. okt. 18, 2007 1:27 pm

Szia anya Lulu és Rita!

Anya azt elfelejtetted leirni hogy Bobynak van barátnõje egy ugyanolyan schnauzer és Boginak hivják de nem lesz \"gyerekük\".Bobyka nem mindenkivel jön ki de van néhány barátja egy tacskó,a viszla és Bogi.

Üdv...
Avatar
Timy és Boby
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Lulu,a törpe schnauzer :)

HozzászólásSzerző: Pipi » vas. okt. 21, 2007 4:49 pm

Szia Ritu,
nagyon jok ezek a képek, nagyot nevettem a csirke storyn. charlie-nak is most dobtam ki a top elsõ játékot, a letépett fejû, lábú csirkecsonkot. már csak a törzse maradt meg, akkor is hordta magával mindenhova. hiába vettünk neki más játékokat, neki csak az kellett. aztán már annyira szétrágta, hogy a napokban csirkés mûanyagdarabokat hányt, akkor telt be a pohár, eldobtam, amikor nem látta. de nálunk is volt sírás, vonítás. idegesen járt fel-alá, szétturta az egész kosarát, a játékosdobozát, mindent idegesen kidobált belõle, de nem találta a csibét. más játék nem érdekelte, aztán sípogatott, mint akinek fáj a szive és duzzogva lefeküdt. hátat fordított és elaludt. pár napig még kereste. ezután nekem is rossz volt a lelkiismeretem, olyan csibét nem találtam, de egy polip-csirke gnóm játékot vettem neki, amibõl még kötelek is logtak. ez a játék nagyjábol 10 percig volt egészben. kiharapta a szemeit, lerágtaaz orrát. ezen állt bosszut a csirkéért.
megyek, még benézek késõbb, erika
Avatar
Pipi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Lulu,a törpe schnauzer :)

HozzászólásSzerző: Timy és Boby » hétf. okt. 22, 2007 8:05 am

Bobykának nyuszija van aminek már leszedte a szemét,fülét,orrát,kezét már csak a teste kell.

Üdv:Timi
Avatar
Timy és Boby
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Lulu,a törpe schnauzer :)

HozzászólásSzerző: Pipi » hétf. okt. 22, 2007 12:46 pm

nem baj, a lényeg, hogy aktívak, nem bambák - szerintem.
Avatar
Pipi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Lulu,a törpe schnauzer :)

HozzászólásSzerző: Timy és Boby » hétf. okt. 22, 2007 3:48 pm

igen szerintem is!
Avatar
Timy és Boby
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

Válasz/Re:Lulu,a törpe schnauzer :)

HozzászólásSzerző: Ritu » kedd okt. 23, 2007 9:35 am

Szia Erika,
akkor ez a csirkés story hasonlóképp alakult nálatok is..:)
Lulunak még van egy macija,aki szintén az egyik legjobb barátja,rajta alszik,hurcolássza jobbra-balra.Õ látható azokon a képeken,amit felraktam.Meg van egy régi zoknim,amit megkapott,na zat nagyon gyûri,de ennek ellenére,ha öltözünk,mindig kilop a komódból egy-két bugyit vagy zoknit,aztán úgy kell kergetni,hogy adja már vissza...ördögfióka!
Charlie és Boby még mindig olyan játékos?Mennyi idõsre veszti el egy kutya a játékosságát szerintetek?Mert normális,hogy most még igénylik,de meddig?Van Lulunak egy Marci nevû yorki barátja,aki már elmúlt 2éves,de még mindig olyan,mintha 4hónapos lenne,annyit és olyan hévvel játszik..remélem Charlie,Boby és Lulu is ilyen marad...
Üdv és puszi Nektek és a kutyiknak!!
Rita és Lulu
Avatar
Ritu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:43 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég