Linda a Tiszapartról

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Linda a Tiszapartról

HozzászólásSzerző: landuska » pén. jan. 06, 2006 11:41 pm

Sok kutyám volt már,eleinte mint sokan mások én is kicsit ódzkodtam a ··társasági·· kutyáktól. Talán a sok téves! hiedelem miatt. Az elsõ shih-tzu kutyusomat ajándékba kaptam a férjemtõl. Az elsõ éjszaka a várttal ellentétben nem volt sírás,vonyítás...semmi ilyesmi. Ehelyett felfedezte a terepet,megismerkedett az öreg cicánkkal. Aztán szépen beilleszkedett a családba,megtanulta hogy szuperül lehet játszani a gyerekekkel,ha nyugi kell a férjemhez bújik,ha pedig simizés akkor hozzám jön. Megtapasztaltam hogy a szõrének a gondozása semm olyan nagy ügy ··mint ahogy gondoltam·· ha rendszeresen áldozunk rá egy kis idõt. Én az esti tv-zés alatt szoktam átfésülni,ami alig 10percet vesz igénybe,és amit nem mellékesen imád. Az elegáns külsõ mögött egy féktelen sportbohóc rejtõzik. Persze csak ha van közönsége,akiért érdemes strapálnia magát.Nem beteges fajta,és meglehetõsen ellenálló,így az állatorvos hozzánk csak a szokásos oltások miatt jár.A lényeg hogy úgy megszerettük Lindát hogy,alig tudtunk megosztozni rajta. Így a késõbbi bonyodalmak elkerülése végett,alig 2 hónappal Linda érkezése után hazahoztuk a második shih-tzu-nkat Lolát.Imádnak az udvaron randalírozni....na jó néha a lakásban is olyan dübörgéssel vannak mintha a pesti-gyors közeledne. Dehát ezért is imádjuk õket,ugye kutyabarátok?? Kép Kép
Avatar
landuska
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Linda a Tiszapartról

HozzászólásSzerző: landuska » szomb. jan. 07, 2006 12:01 am

Ja és még valami,ami nekem fontos. Már évek óta vágytam egy fajtiszta kutyára,de elõször ··talán a lelkiismeretem?miatt·· a helyi állatotthonból hoztam el 5 éve egy keverék kölyökkutyát. Õ a kertben kennelben él és ugyanúgy imádom mint a másik két kutyát.Minden nap sokszorosan meghálálja a gondoskodást,a kedves,ragaszkodó természetével. Remélem egyszer ugyan olyan természetes lesz kutyát kihozni a menhelyrõl,mint leadni ott.Mert sajna még mindíg nagyobb divat az utóbbi..... Kép
Avatar
landuska
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Linda a Tiszapartról

HozzászólásSzerző: volnersz » szomb. jan. 07, 2006 12:37 pm

Szia4

Aranyos a kutyus. mennyi idõs?
Avatar
volnersz
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Linda a Tiszapartról

HozzászólásSzerző: landuska » szomb. jan. 07, 2006 4:27 pm

Szióka! Köszi. A képen 4 hónapos,most már elmúlt 6.
Avatar
landuska
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Linda a Tiszapartról

HozzászólásSzerző: landuska » szomb. jan. 07, 2006 4:46 pm

Kép
Avatar
landuska
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm


Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég