Legyőzhető Nehézségek

A Kiskutya.hu portálon publikált cikkekkel kapcsolatos hozzászólások vélemények kerülnek ebbe a témakörbe.

Legyőzhető Nehézségek

HozzászólásSzerző: vanzso » vas. márc. 18, 2007 10:52 am

Sziasztok !
Nemrég került hozzám egy kis német juhász ,aki a Wolf nevet kapta! A kiválasztásnál dilettáns módon nem figyeltem meg jól a \"vérebet\" és csak otthon derült ki hogy születési rendellenessége van . Természetesen nem volt hozzá lelki erőm hogy visszevigyem ,hiszen biztos elaltatták volna .
Felvettük tehát a harcot a természettel és ...........
Avatar
vanzso
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Legyőzhető Nehézségek

HozzászólásSzerző: vanzso » vas. márc. 18, 2007 11:13 am

Tehát....
Egy komoly műtét után ,varatokkal az ágyékában, mentem érte a Zsoldos Dr-úrhoz. Feltünően gyorsan javult persze mindent meg is tettem érte .Nem csak a hagyományos gyógyszereket alkalmaztuk hanem gyógyfüveket és ginsenget is amit azóta is negyon szeret és rendszeresen iszogatja.
De az örömöm nem tartott sokáig kiderült hogy nem megfelelő féregtelenítés miatt kapott egy kemény bélfertőzést. Hála Csigás Dr-úr lelkiismeretes kezelésének és a sok szeretetnek ezt is legyőzte a kis harcos. Most egy bal hátsó láb problémán van túl az ebatta, szerencsére mindvégig jó lelki állapotban volt és sohs nem látszódott rajta a megadás szikrája sem .
Most három és fél hónapos és rossz mint egy ördög ,aminek negyon örülök. Így leírva nem jön át a helyzet drámaisága pedig sokszor kétségbeestem ,de ő élni akart és azt hiszem példat tett ez a kis állat az erőről ami minden élőnek ,legyen az állat vagy ember megadatott! Kép
Avatar
vanzso
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Legyőzhető Nehézségek

HozzászólásSzerző: vanzso » vas. márc. 18, 2007 11:41 am

Avatar
vanzso
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Legyőzhető Nehézségek

HozzászólásSzerző: Maja » vas. márc. 18, 2007 12:23 pm

Igazán erõs kutyusod van,ami ilyenkor nagyon fontos.Tényleg egy igazi harcos,ennyi komoly problémával egy 3 hónapos kutya igen merészen \"küzdött\" meg.Jobbulást kívánunk neki,ugyanis azt hiszem minden kutyus és gazdi nevében mondhatom ezt,hisz gondolom minden kutyás szorítani fog majd nektek!:)

Üdv:
Emi & Molly
Avatar
Maja
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Legyőzhető Nehézségek

HozzászólásSzerző: vanzso » kedd márc. 20, 2007 8:15 pm

köszönjük !!
Avatar
vanzso
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Legyőzhető Nehézségek

HozzászólásSzerző: ps_hugi » szer. márc. 21, 2007 2:18 pm

Hát garatulálok,hogy volt lelki és fizikai erõtök ezt végigcsinálni! és kívánom,hogy mostmár egészséges kis gyerkõc legyen!! nagyon szép kutyus! ennyi baj után nagyon megérdemlitek!
Avatar
ps_hugi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Legyőzhető Nehézségek

HozzászólásSzerző: Dodó001 » szer. márc. 21, 2007 2:39 pm

én is csak gratulálni tudok neked, h ogy votl erõd és mellette maradtál és kitartottál és õ is , remélem most már boldog életetek lesz és nem lesz ezután semmi komoly probléma.
Avatar
Dodó001
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Legyőzhető Nehézségek

HozzászólásSzerző: vanzso » csüt. márc. 22, 2007 8:05 pm

Köszönjük mégegyszer ,van még rengeteg fotóm róla de nem negyon tudom feltölteni .Amennyiben időm engedi írok még a kis fickóról.
Avatar
vanzso
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Legyőzhető Nehézségek

HozzászólásSzerző: vanzso » szomb. márc. 24, 2007 8:16 am

A Wolf! Kép
Avatar
vanzso
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Legyőzhető Nehézségek

HozzászólásSzerző: vanzso » szomb. márc. 24, 2007 8:17 am

....és mégegyszer Kép
Avatar
vanzso
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Következő

Vissza: Hozzászólás írásainkhoz

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég

cron