Kyra, a pici airedale terrier :)

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Kyra, a pici airedale terrier :)

HozzászólásSzerző: barikitti » csüt. ápr. 27, 2006 9:06 am

Szija Évi!
a szobatisztasággal elmondhatom h haladunk, mivel Kyra köv héten lesz fél éves már tul vagyunk a fogváltáson.. hála az égnek..
most tanulja a járdát és csak utána engedem el az utcán..

A pisi még fent sikeredik néha habár napközben nem annyira.. próbálom szabályozni h mikor és mennyit kap inni. 1 nap pl 3szor és akkor tom h ikor lesz idõ h lekell vinni
a napi 8 sétából lementünk 5-6 ra :D

szal kivágtam nekia szört és van neki egy tipikus nézése ha keszidom vagy más miatt besértõdik.. én csak ugynevezem ha világellenes nézés amikor ugy néz mintha mindneki csak õt bántaná.. ilyenkor ugy teszekmmintha ö ott sem lenne és a végén még õ jönoda h akkor most mivan.. rafinált kisdög
és látoma fején h ha leszidom mikor fent csinálja a dolgát h tudj amiért kap ki. Mosta a szobatisztaságot ugy kezelem h fent jól lezsidom lent meg k** megdicsérem.. és így próbálok különbséget tenni és ugy tünik eddig sikerül..
példul a kaki az mindig reggeli után van szal mindig kaja után
szal alakul, vna h nem sikerül van h vannak jobb napok :D

Bye Kriszti
Avatar
barikitti
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Kyra, a pici airedale terrier :)

HozzászólásSzerző: Kiskópé » pén. ápr. 28, 2006 6:26 pm

Nagyon édi lehet Kyra, mikor hozzáfuznivalója van a dolgokhoz :)
Annyira kifejezö tud lenni a szemuk, annyira beszédes!
Van még kép róla?

Neked bevált, beválik a Frontline?

Szia
OrsiPrézli
Avatar
Kiskópé
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Kyra, a pici airedale terrier :)

HozzászólásSzerző: barikitti » pén. ápr. 28, 2006 8:37 pm

Szija Orsi!
hááát a forntline-t már több mint 1 hete csöppizték rá a doki... eddig semmi sem volt, de eléggé füves bokors helye n szoktunk sétálni és a leguajabb h meghemperega vizesfüben... szal eddig nem tlálta be kullancs. de eléggé jól viselkedid de a szeme az vmi fantasztikus a nézése elárjau h éppen mit gondolhat :D
imádja a botokat :)
majd még írok

Üdv Kriszti
Avatar
barikitti
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Kyra, a pici airedale terrier :)

HozzászólásSzerző: csoki » pén. ápr. 28, 2006 8:48 pm

szia
szép kutya
Avatar
csoki
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Kyra, a pici airedale terrier :)

HozzászólásSzerző: barikitti » szomb. ápr. 29, 2006 8:54 am

Szija Mogyi!
köszönjük szépen :)
Kép
Avatar
barikitti
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Kyra, a pici airedale terrier :)

HozzászólásSzerző: barikitti » szomb. ápr. 29, 2006 8:56 am

szundi a gumibotunkal :)
Kép
Avatar
barikitti
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Kyra, a pici airedale terrier :)

HozzászólásSzerző: barikitti » hétf. máj. 01, 2006 4:05 pm

Kyra és Én
Kép
Avatar
barikitti
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Kyra, a pici airedale terrier :)

HozzászólásSzerző: Szentkuti Évi » szer. máj. 03, 2006 8:15 am

Szia Kriszti!

Visszatért Fíbim a normális kerékvágásba, úgy néz ki hogy egy hosszú hétvége, sok foglalkozás vele, hatással van rá. Ilyenkor minden lent van, de minden. Most boldog a szívem.

Én csak színésznõnek hívom Fíbit, mert van hogy a kezem a levegõbe csap és õ vísít, hát röhögök, te büdös kis színésznõ, beíratlak a szinitanodába! Imádom.

Képzeld már akkor hogy felugrik az ágyra, és megtámad, annyira birom, akkor lebírkozzuk õt a férjemmel, de ennyit még nem nevettünk állaton, Fíbi egy öröm bomba!

Na a többirõl majd nálam olvashatsz.....

Kyra gyönyörû a képeken, annyira formás, és tiszta gomb szeme van, imádom a gomb szemet, tényleg ki lehet olvasni a szemükbõl mindent, néha azért én úgy bírnám ha megszólalna, kiváncsi lennék mit gondol, boldog -e velem? velünk?
Néha lelkiismeret furim van, amikor elfogy a türelmem, aztán rájövök, õ egy kutya, és nem fog rám haragudni, vagy neheztelni, tovább lép. De akkor is.
Hogy álltok a tanulással, szófogadással, mi haladunk a cél felé.

Puszmancs
Avatar
Szentkuti Évi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Kyra, a pici airedale terrier :)

HozzászólásSzerző: Kiskópé » szer. máj. 03, 2006 7:40 pm

Szia Kriszti!

Jó ez a kép rólatok, látszik, hogy mekkora Kyra hozzád képest, és hogy növöget :)
Ö más sulycsoportba fog tartozni, mire felnö, mint Fíbi, vagy Prézlim, de a kutyás talin, ami remélem egyszer meglesz, biztos jókat tudnak majd játszani a kutyiaink :)
Évi, mi lehet hogy rokonlelkek vagyunk, haha, mintha magamat hallanám, nekem is megfordulnak ilyesmik a fejemben.
Pedig muszaj erejesnek, erösnek lennunk a kis bestiakkal szemben, mert elkanaszkodnak, es nem fognak komolyan venni. De ahogy olvasom nincs is gondod az erellyel, csak annyira lehet öket szeretni, igaz?

Sziasztok!
Orsi és Prézli
Avatar
Kiskópé
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Kyra, a pici airedale terrier :)

HozzászólásSzerző: barikitti » csüt. máj. 04, 2006 6:41 am

Szija Orsi!

Kyra nõ mint a bolondgomba :D hát már ami a képen láccik hát már nme viccelek ma annaka kb a duplája, eddig térd alatt van a háta most már a téreem fölött bõ 5-6 cmel :)
és tegnap megmutatta mennyire van ereje hááát nagyooon :D iszonyatosan tud huzni, hehe de én még erõsebb vagyok, eza még szócska ....
voltam tegnap fressnapfba és vettem neki ilyne köteles labdás játékot.. és persze h nem a labdára van rákattanva hanem a köteles részére... lent mindig viszeem magammal a labdát. már fut utána aszájába viszi elszalad vele lefeksziak a fûbe és ott hagya és jön tovább... szal olyan mintha magammal labdáznék :D

ha esik akkor bekattan imádja vizet pancsolni ugrálnia szutykos fûben belehemperegni..., de már hizott 2 kilot a szentem.. megfürdettem hétvégén és annyira szép bundája van, olyan rozsdavörös háát elvagyok ájulva h milyen szépa kutyám van... jó ez most egy kis önfényezés volt :DD

Nekem Prézli is tetszik tündéri pofája van és olyan kis duracell mint Kyra :)

mamámnka van egy tibeti terrierje akit Juniornak hívnak és õt is imádom :) minnyá keresekképet :)

Üdv Kriszti
Avatar
barikitti
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég