Kutyák és a madárinfluenza

Minden a kutyakölykök neveléséhez, egészségéhez tartozó kérdést és választ várunk ebben a fórumban.

Válasz/Re:Kutyák és a madárinfluenza

HozzászólásSzerző: zsupszo » pén. feb. 17, 2006 5:04 pm

szerintem pánik már igy is van..
mert valojában nem tud pontosan senki semmit, nem tudjuk kinek lehet hinni..egyik ezt mondja, a másik azt..
és ezzel keverik meg az embereket..
egyébként hány de hány olyan virus van körülöttünk, ami szintén veszélyes, és senki nem tud roluk.. mitõl van manapság annyi beteg gyerek oviban iskolában, hogy fél osztály hiányzik..mert égnek a láztól, és hasmenésük van a végtelenségig.. elvileg 3-4 nap alatt lezajlo virus.. igen..de mitõl? és mi lesz a következménye ennek a késöbbiekben..mert ezeke a nyavalyák visszaütnek idövel..hány olyan fiatal hal meg 20-30 éves korában, akikrõl kimutatták, hogy egy gyermekkorban átvészelt virus következménye.. csak nem adnak ennek hangot. van itt virus épp elég..csak most szegény tyukok kerültek a központba..
bocsi a hosszu irásért..csak \"bennem\" volt
Avatar
zsupszo
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Kutyák és a madárinfluenza

HozzászólásSzerző: varga kinga » vas. feb. 19, 2006 10:46 am

NYUGODJATOK MEG!!!!!!!!!!!!A KUTYA NEM KAPHATJA EL !!!!!!!!NEM RÉGVOLT A HÍRADÓBA H NEM!!!!!!!!







PUSSZ!!!!
Avatar
varga kinga
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Kutyák és a madárinfluenza

HozzászólásSzerző: varga kinga » vas. feb. 19, 2006 10:50 am

Egyépként volt a rádióban h az esztergomi hattyúkról azt hitték h meghaltak pedig csak szunyáltak!!!!!!!!!!!!:)?)?)?)?)?)?)?)
Avatar
varga kinga
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Kutyák és a madárinfluenza

HozzászólásSzerző: Viky » vas. feb. 19, 2006 11:07 am

A kutya lehet nem kaphatja el...de átadhatja!:(
Avatar
Viky
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Kutyák és a madárinfluenza

HozzászólásSzerző: varga kinga » vas. feb. 19, 2006 11:56 am

NEM!!!!
Avatar
varga kinga
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Kutyák és a madárinfluenza

HozzászólásSzerző: doggyangel » vas. feb. 19, 2006 9:27 pm

Sziasztok, látom sok kutya gazdit érdekel a madárinfluenza téma! Ennek örülök, engem is érdekelt a kutyával kapcsolatos elkaphatja-e vagy sem... De megnyugodtam, hogy nem.. Legalább is remélem, hogy megnyugodhatok! :D Nektek megsúgom, nagyon félek a madárinfulenzától.. De ez már az én problémám! :(

Pálmi
Avatar
doggyangel
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Kutyák és a madárinfluenza

HozzászólásSzerző: Totó » hétf. feb. 20, 2006 12:51 pm

Sziasztok!

Én nem a kutyám, sõt nem is magam miatt aggódom. Mint fent írtam, a 15 hónapos fiamat féltem, mert õ csúszik mászik a földön és mint minden gyerk, õ is elõszeretettel veszi szájába a kezét, bármilyen fekete is a kosztól. Arra voltam kíváncsi, hogy a kutya behozhatja e a vírust, a lakásba pl. ha belelép a beteg madár ürülékébe? Ha behozhatja, akkor milyen óvintézkedést kell bevezetni? Mossuk meg a lábát, vagy mit csináljunk vele? Tudom, hogy most mi a helyzet, hogy milyen higiéniai elõvigyázatosságokat kell megtenni az étkezés során, de a csúszó mászó gyerekkel kapcsolatban nincs semmi amit hallottam voln.
Avatar
Totó
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Kutyák és a madárinfluenza

HozzászólásSzerző: admin » hétf. feb. 20, 2006 1:19 pm

Szia Tamás!

Én azt gondolom, hogy nem csak a madárinfluenza okozhat problémát. Rengetek baktérium és vírus terjedhet állati ürülékkel, amibe a kutyus belelép. A gyermek védelmében érdemes a kutyust minden sétáltatás után egy lavórba vagy a kádba beleállítani.

Szerintem ...
Avatar
admin
Site Admin
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: kedd feb. 23, 2010 11:13 am

Előző

Vissza: "Kutyabaj" kérdések-válaszok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég

cron