Kiskutyát Karácsonyra?

A Kiskutya.hu portálon publikált cikkekkel kapcsolatos hozzászólások vélemények kerülnek ebbe a témakörbe.

Kiskutyát Karácsonyra?

HozzászólásSzerző: admin » szer. nov. 30, 2005 5:44 pm

Ez a szál tartozik a cikk tartalmához: Kiskutyát Karácsonyra?

Remélem nem voltam ünneprontó!

Nem szeretném, ha egy kutyus is a menhelyen, vagy az utcán végezné mert rosz kezekbe került ...

Gondolom ti is így gondoljátok ...
Avatar
admin
Site Admin
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: kedd feb. 23, 2010 11:13 am

Válasz/Re:Kiskutyát Karácsonyra?

HozzászólásSzerző: kőpek » szer. nov. 30, 2005 6:08 pm

bizony nagyon oda kell rá figyelni joban mint egy gyerekre sokat rág és nem tudja mit szabad és mit nem de nagyon imádni valóak sziasztok:magdi
Avatar
kőpek
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Kiskutyát Karácsonyra?

HozzászólásSzerző: admin » vas. dec. 04, 2005 9:25 am

Szia Orsi!

Örülök, hogy felhívtad erre a figyelmünket. Szilveszter elõtt csinálok belõle egy kis képes felhívást a címlapra.

Talán ez segít valamit!

Ha van még ötleted, szívesen fogadom ...
Avatar
admin
Site Admin
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: kedd feb. 23, 2010 11:13 am

Válasz/Re:Kiskutyát Karácsonyra?

HozzászólásSzerző: Kata manó » csüt. dec. 08, 2005 12:23 am

Számomra nincsen annál hihetetlenebb dolog, hogy valaki ki tud dobni egy állatot mert megunta, hiszen az állatnak is lelke van. Nem tudom az emberek hogyan lehetnek képesek ilyesmire. Hiszen a kutya az az állat aki igazán õszinte szeretettel szereti azt az embert aki kiérdemelte azt.
Avatar
Kata manó
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Kiskutyát Karácsonyra?

HozzászólásSzerző: rbridget » csüt. dec. 08, 2005 3:18 pm

Teljes mértékben egyetértek veled Kata!
Avatar
rbridget
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Kiskutyát Karácsonyra?

HozzászólásSzerző: amstaffgirl » pén. dec. 16, 2005 10:20 am

szia Ákos,Noémi vagyok.ez úgy megy,hogy a kisgyerek kikönyörgi magának a \"kiválasztott\" kiskutyát, azok meg megveszik nekik/legrosszabb esetben ott,ahol a legolcsóbb/.azt hiszik,olyan tulajdonságai lesznek,amilyennek/jobb esetben/érdeklõdtek utána,de mivel a kutya õsei \"hibásak\" voltak,a kicsinél ezek a vele született gondok is jönnek.és még a betegségekrõl ne is beszéljek.ezért kerülnek menhelyre,esetleg az utcára.
de itt Magyarországon, a felfogással van a gond.
Avatar
amstaffgirl
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Kiskutyát Karácsonyra?

HozzászólásSzerző: Kata manó » pén. dec. 16, 2005 10:56 pm

Noéminak igaza van. Az ismerõsim a szomszédban vettek tavaly karácsonyra a kislányuknak a beaglet és azt várták a kutya olyan lesz, mint aminek meg van írva. Nagyon olcsón vették, utolsó volt az alomban. A kutya nagyon problémás, idegi gondokkal küzködik, mindenkitõl fél, és nagyon harapós. Tanítani meg aztán végképp nem lehet. Csak a nevét tudja és a \"ham-ham\" szót.
Ne támogassuk az olyan embereket akik gyártják a kutyákat, és nem figyelnek oda a szakszerû tenyésztésre!!!
Avatar
Kata manó
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Kiskutyát Karácsonyra?

HozzászólásSzerző: wolf03 » vas. nov. 26, 2006 4:41 pm

kutyát venni karácsonyra csak akkor lehet ha nagyon átgondoltunk! Kutyát venni nem lehet csak úgy mert a gyerek azt akar! Nagyon meg kell válogatni a tenyésztõt és azt is, hogy milyen kutyát vesz az ember! NEm leeht csak karácsony elõtt pár nappal eldönteni, hogy vegyünk a gyereknek egy kutyát mert azt akar! Nagyon meg kell fontolni ezt a döntést hiszen annak ak utyának igényei vannak. Felnõl de addig még sok idõ van és nagyon sok rossazt tud a kölyök csinálni. Arról nem is beszélve, hogy szivelszterkor a petárdától nagyon sok kutya fél és elszökik. Nagyon meg kell gondolni, hogy biztosan kell.e a kutya a házhoz vagy csak hár hónapig amíg a gyerek meg nem unja, hogy takarítani kell utánna. Én nem vennék így kutyát. Bár én is ballagásomra kaptam a kutyámat de én 3 évig elõtte néztem a fajtákat és úgy választottam ki hosszas utánnanézés utánn a tenyésztõt. Nagyon meg kell az ilyet fntaolni mert a kutya nem hónapokig lesz a háznál hanem akárt 10 évig vagy több ideig is! a gyerek lehet már fõiskolás lesz amikor a kutya még minding él és még minding vannak igényei!
Meg kell fontolni az ilyen döntést!
De ha vesz egy kölykökt és heélyesen neveli és tartja biztosan csak öröme lehet a kutyában!
Avatar
wolf03
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Kiskutyát Karácsonyra?

HozzászólásSzerző: admin » kedd dec. 05, 2006 8:34 am

Sziasztok!

Úgy gondoltam érdemes újra címlapra tenni ezt a tavaly már megjelent ccikkünket,

Tartsátok szem elõtt a kutyusok érdekeit!
Avatar
admin
Site Admin
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: kedd feb. 23, 2010 11:13 am

Válasz/Re:Kiskutyát Karácsonyra?

HozzászólásSzerző: Kiskópé » hétf. dec. 18, 2006 1:25 pm

Sziasztok!

Nagyon jó ez a cikk, és minden évben aktuális!!
Minden fontos pontra rámutat, amit át kell gondolni a kutyus beszerzése elött.
Ki kéne tenni minnél több helyre, hogy sokan olvashassák!
Nem csak ott, ahol kutyagazdik vannak, hanem oda is, ahol a leendö gazdik elöfordulnak!

Remélem sok leendö gazdi olvassa ezt az oldalt, mert nagyon sok értékes informácót kapunk, olvashatunk.
Avatar
Kiskópé
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Következő

Vissza: Hozzászólás írásainkhoz

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég