Kis Csöpi

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Kis Csöpi

HozzászólásSzerző: Bianka20 » pén. feb. 10, 2006 9:44 pm

Sziasztok!
Képzeljétek csoda történt!!!!!!! Elvittem oltásra Csöpikét és utána sétáltunk! Végre tudtam vele sétálni! Eddig szinte minden nap próbálkoztam sétáltatni de mindíg ledermedt az ajtóban és nem kakart jönni. De ma nagyon sokat sétált 20 percet és ugrándozott a hóban! Az oltáson nagyon ügyes volt meg sem nyikkant és az orvostól ajándék falatot is kapott. Meg is fürdettem ma azt nem nagyon csípte de össze sározta magát teljesen amikor sétált. Amiért ilyen okos volt kapott egy ajándék játékot! Ami nagyon tetszik neki! Egyre okosabb. Ja és egyre nagyobb! Már 4 kilós! :-) Kép
Avatar
Bianka20
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Kis Csöpi

HozzászólásSzerző: Bianka20 » pén. feb. 10, 2006 9:47 pm

itt éppen játszott. :-) Kép
Avatar
Bianka20
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Kis Csöpi

HozzászólásSzerző: Bianka20 » pén. feb. 10, 2006 9:49 pm

itt meg nézelõdik :-) Kép
Avatar
Bianka20
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Kis Csöpi

HozzászólásSzerző: Bianka20 » pén. feb. 10, 2006 9:53 pm

itt is a Csöpi:-) Kép
Avatar
Bianka20
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Kis Csöpi

HozzászólásSzerző: Viky » pén. feb. 10, 2006 10:16 pm

Jaaajj...nagyon aranyos!! :) Egyre kevésbé hasonlít egy beagle-re, nemtom milyen fajta lehet, de télleg nagyon cuki!!

Sok örömet hozzá!! :))

Hány oltásotok van?? Kép
Avatar
Viky
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Kis Csöpi

HozzászólásSzerző: Bianka20 » pén. feb. 10, 2006 10:34 pm

Szia Viky!
Most kapta meg a második oltást. A következõt 4 hét múlva kapja meg. Azt mondták sokan hogy úgy néz ki mintha berni pásztor lenne az apja. Kép
Avatar
Bianka20
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Kis Csöpi

HozzászólásSzerző: Viky » pén. feb. 10, 2006 10:37 pm

A második után miért vártok 4 hetet a következõre???Sophie 1 hete kapott és kövi héten is megyünk...

Jah és vigyázz, ha leviszed könnyen elkaphat bármit, ha nincs beoltva... Kép
Avatar
Viky
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

HozzászólásSzerző: Viky » pén. feb. 10, 2006 10:37 pm

Avatar
Viky
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:

HozzászólásSzerző: Bianka20 » pén. feb. 10, 2006 10:43 pm

Szia Viky!
Nem tudom az orvos mondta. Most kettõt kapott egyszerre. Amúgy Sophie hogy van? Nagyon aranyos a képeken! :-) Csöpirõl is van sok új kép csak hagyományos fényképezõgépünk van és még elõ kell hívatni.
Avatar
Bianka20
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:

HozzászólásSzerző: Tündi » szomb. feb. 11, 2006 7:57 am

Szia Bianka!

Tényleg ne vidd még sétálni Csöpit, mert elkaphat olyan betegségeket, melyekre még csak most kapta meg az oltásokat! Az oltás pedig nem ad azonnal védettséget, csak 8-10 nap múlva. Legalábbis Maszat orvosa ezt mondta. Az nekem is furcsa, h 4 hét múlva jön a harmadik oltás. Én már azt is furcsálltam, h az én dokim 3 hetet mondott, mert úgy olvastam Szabó Ákos cikkében (olvasdf el az elsõ otásokról szólót!!!) és itt a fórumon is, h 2 hetente jönnek az elsõ kötelezõ oltások. Megkérdeztem aztán Maszat diokiját, õ azt mondta, biztos megkeverte az évvégi ünnepek sora, de a szakirodalom szerint 2-3 hetente kell kapniuk oltást. A minimális 2 hétnél tovább - állítása szerint - csak akkor nem várnak, ha veszélyeztetett közegben van a kutyus.

Maszat is még csak most mehet igazán más kutyák közelébe, a harmadik oltása után 8-10 nappal. (Neki ez volt az utolsó, de van, amelyik kutya négyet kap, persze a veszettség ellenit ide még nem sorolva.)

Szerintem érdemes lenne megkérdezned a kutyus dokiját, hogy miért csak 4 hét múlva kell vinned Csöpit. Na nem így direktben, hanem beleágyazva abba, hogy azt olvasta vagy hallottad, hogy ennyi vagy annyi hetente kell vinni, és szeretnéd megtudni, Csöpivel miért csak 4 hét múlva kell menni. Vagy valami hasonló.

Persze jó lenne, ha nálam tapasztaltabbak is írnának ide e kérdésel kapcsolatban.
Avatar
Tündi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Következő

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég

cron