Keverék + fajtiszta kutyusok :)

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Keverék + fajtiszta kutyusok :)

HozzászólásSzerző: Kittye » pén. ápr. 14, 2006 6:04 pm

Sziasztok!
Hát én még egy új tag vagyok, szóval még nem nagyon tudom hogy hol mit tudok csinálni, de majd rájövök!Szeretném ha ide írnátok kinek milyen kutyusa van és képet is raknátok fel róla , ha van!Nekem is van, volt és mindig is lesz kutyám!Van egy kis szobacirkálónk, Doris, majd rakok fel róla képet ha érdekel titeket! Ha minden összejön lesz egy nagyméretû kutyusom is, igaz õ is keverék (szeretem a keverék kutyusokat,szerintem õk is nagyon édik!!) és vasárnap megyünk érte! Már nagyon várom!:) Légyszi írjatok , ha van kedvetek!!!
Puszi : Kitti
Avatar
Kittye
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Doriskánk, a kis szobacirkáló :)

HozzászólásSzerző: Kittye » pén. ápr. 14, 2006 6:31 pm

Na õ pedig Doriska, most nyáron lesz 3 éve hogy velünk él!:) Nagyon szeretjük õt! Eredetileg fajtiszta shi-tzunak vettük,de mire felnõtt kiderült hogy annak a keveréke van benne, de nem baj, így is nagyon szép , és sokan megnézik ha az udvaron vagyunk vele! :) Rakok fel róla képet! Írhattok róla véleményt! : Kép
Avatar
Kittye
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Nero

HozzászólásSzerző: Stefy » pén. ápr. 14, 2006 6:32 pm

Nagyon sajnálom... Nero most már az örök vadászmezõkre költözött el...
Avatar
Stefy
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Doriskánk, a kis szobacirkáló :)

HozzászólásSzerző: gaboca » pén. ápr. 14, 2006 6:40 pm

Szia!

Én is új vagyok itt.nagyon aranyos a kutyusod.Én nem rég kaptam egy shih-tzu kiskutyut.És ha felnõ és keverék én sem fogom bánni,mert nem az a lényeg hogy milyen hane,m hogy iszonyatosan szeretem.Ha esetleg érdekel õ is fent van a fórumon...
Biztos nagyon cuki lesz az új kutyud is.Majd rakj fel róla képeket.
Avatar
gaboca
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Doriskánk, a kis szobacirkáló :)

HozzászólásSzerző: Kittye » pén. ápr. 14, 2006 6:44 pm

Szijja!
Igen majd rakok fel róla képet!Amúgy már van egy képem róla, õt itt hirdették meg a kiskutya.hu-n! És mivel itt töltöttem idõmet megmutattam anyumnak a képet és neki is nagyon megtetszett, szóval már mindent megbeszéltünk a mostani gazdijával!Már nagyon várom a vasárnapot! :) Itt egy kép róla : :) Kép
Avatar
Kittye
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Nero

HozzászólásSzerző: x_gin » pén. ápr. 14, 2006 6:47 pm

szia:)
Nagyon aranyos kutyus volt Nero! És tõled meg nagyon rendes volt hogy hazavitted a menhelyrõl.:) ..bárcsak minenki igy lenne vele,hogy meglát egy kutyát a menhelyen,megtetszik neki és hazaviszi. De sajnos ez általában abbol áll,hogy megnézik,megdicsérik és mennek tovább...:(

&Doris is aranyos:)
Nekem is van 1 kutyum, õ Lizus. (van fent rola1topic is:) )
Avatar
x_gin
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Nero

HozzászólásSzerző: Kittye » pén. ápr. 14, 2006 6:52 pm

Szijja!
Megnézem!:)
Én különben azt nem értem, hogy miért vannak olyan felelõtlenek emberek hogy egy kutyával nem képesek törõdni, pedig az magától nem tud megcsinálni semmit! Minek nekik kutya, hogyha csak kínozzák és nem adnak neki szeretetet?Már eleinte nem kéne nekik a kutya, és nem kerülne sok kutyus menhelyre, és nagyon sajnálom õket, legszívesebben az összeset kihoznám ,de persze ez lehetetlen!
Avatar
Kittye
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Nero

HozzászólásSzerző: x_gin » pén. ápr. 14, 2006 6:57 pm

:) hátigen... ez számomra is kérdés marad örökre..
én szoktam járni ki az itteni menhelyre,ismerem a nénit aki gondozza õket,és már akkor nagyon örülnek a kutyuk ha meglátnak h megyek :)
...nah most mennem kell megfürdetni Lizát..eléggé átázott meg piszkos lett igy hogy esett az esõ ma:)
pápá
Avatar
x_gin
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Nero

HozzászólásSzerző: Kittye » pén. ápr. 14, 2006 7:00 pm

Szia!:) És jó fürdetést! :)
Avatar
Kittye
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Kimo :))

HozzászólásSzerző: Kittye » vas. ápr. 16, 2006 5:21 pm

Sziasztok!
Kimo vagyok, husky keverék kisfiú, február 3-án születtem!:) Az új gazdim ma hozott el. Nagyon jól viseltem a hosszú utat, igaz az elején még picit sirattam a mamámat. Nagyon eleven vagyok, így a gazdit 1 percig sem hagyom nyugton, kivéve amikor elszundítok. Itt egy kép rólam miközben a fûben heverészek! : Kép Itt egy másik kép rólam, amin már ki vagyok nyúlva : Kép Nagyon szeretek a fûben heverészni, nagyon tetszik! Na de most egyenlõre ennyi elég belõlem, majd láttok még rólam képeket!
Sziasztok!!!:)
Avatar
Kittye
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Következő

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég