két kutya - egy gazdi

A Kiskutya.hu portálon publikált cikkekkel kapcsolatos hozzászólások vélemények kerülnek ebbe a témakörbe.

két kutya - egy gazdi

HozzászólásSzerző: Andi88 » vas. máj. 27, 2007 6:08 pm

Sziasztok!

Van egy most 10 hetes németjuhászom, Jenny. Barátoméknál most születtek kis pit-bullok és lehet magamhoz veszek egyet.Az lenne a kérdésem hogy két kutya hogy fér meg egymás mellett, főleg ez a két fajta, mire kell odafigyelni a nevelésüknél és mi a véleményetek, tapasztalatotok a témával kapcsolatban. Én úgy gondolom, jó lenne Jennynek hogy nem unatkozna, lenne játszótársa,ha esetleg nem vagyok itthon. Nagyon nehéz két kutyát nevelni?Anyagilag is sokkal megeröltetőbb? Kant vagy szukát?

Köszönöm:

Andi és Jenny Kép
Avatar
Andi88
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:két kutya - egy gazdi

HozzászólásSzerző: lola!! » vas. máj. 27, 2007 6:18 pm

Szia Andi!
Nekünk is egy Németjuhászunk van,Olden és az õ társa egy Boxer,Lola! Nálunk nagy az összhang,nagyokat játszanak és imádják egymást! Abból sem volt különösebb probléma,hogy Lola tüzelt,mert ha kellõkép odafigyelsz rájuk,akkor semmi gond nem lehet! De ha sokat dolgozol vagy nincs úgy idõd rájuk,akkor a fogamzásgátlóval megoldhatod a dolgot! Én is azt adtam Lolának,mert én is suliba járok még,Anyaék dolgoznak,nálunk bevált,jó megoldás! Tehát szerintem te döntesz,hogy kant vagy szukát szeretnél Jennyke mellé,mert már minden megoldható! Hát sok sikert nektek!
Szerintem nincs akadálya,hogy gyarapodjatok:)
Avatar
lola!!
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:két kutya - egy gazdi

HozzászólásSzerző: lola!! » vas. máj. 27, 2007 6:19 pm

Ja és fõleg,hogy még Jenny is kölyök! Így még könnyebb is szerintem!
Üdv:Anita
Avatar
lola!!
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:két kutya - egy gazdi

HozzászólásSzerző: Andi88 » vas. máj. 27, 2007 6:25 pm

Köszi!

És ti lakásban tartjátok? Mert az õ otthonuk egy két szobás lakás lenne..bár ahogy tudom a pit-bull lustább fajta,mint a németjuhik.
Avatar
Andi88
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:két kutya - egy gazdi

HozzászólásSzerző: lola!! » vas. máj. 27, 2007 6:32 pm

Hát az a helyzet,hogy Lola szobakutya,Olden pedig kint él:) Kissé furi lenne Oldent bent látni,mert hatalmas! Szerintem is úgy lehet,a pit-bull lustibb lehet! De jó helyük van akkor:)
Avatar
lola!!
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:két kutya - egy gazdi

HozzászólásSzerző: Andi88 » vas. máj. 27, 2007 6:37 pm

Jennyt minden nap 2 órát sétáltatom vagy többet összesen..tehát azzal nincs baj,mert parkos helyen élünk, Liget közelében Pesten. Amúgy június végén lehetne elhozni:)

üdv
Avatar
Andi88
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:két kutya - egy gazdi

HozzászólásSzerző: lola!! » vas. máj. 27, 2007 6:40 pm

Az nagyon jó,hogy olyan környéken laktok! Szrintem hozz mellé kishavert! Neki is jobb és neked is! Többen ugrálnak körül!
Amúgy a pit-bullok nekem is nagyon tetszenek!!!!!
Avatar
lola!!
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:két kutya - egy gazdi

HozzászólásSzerző: Andi88 » vas. máj. 27, 2007 6:43 pm

Nekem azért is tetszenek a pittek,mert sokkal bújósabbak mint az én Jennym, õ kis vadóc,nem egy ölelgethetõ típús, inkább nagyon okos és örökmozgó és megfigyelõ. Ezért szeretnék egy olyan kutyát,akit magamhoz is ölelhetek,de örzõ-védõ fajta.
Avatar
Andi88
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:két kutya - egy gazdi

HozzászólásSzerző: lola!! » vas. máj. 27, 2007 6:49 pm

Értelek! Hát Lola sem a legbújósabb,de én imádom õt!!
Hát sok sikert nektek!!
Avatar
lola!!
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:két kutya - egy gazdi

HozzászólásSzerző: Andi88 » kedd máj. 29, 2007 1:01 pm

Sziasztok!

Barátom a mi nap azt mondta hogyha a kis pit-bull nem akarja elfogadni Jenny-t,életük végéig megutálhatják egymást és rivalizálhatnak. Ez igaz szerintetek? Ez mi alapján dõl el?
Avatar
Andi88
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Következő

Vissza: Hozzászólás írásainkhoz

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég

cron