Kacér és Remény, a magyar agarak

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Kacér és Remény, a magyar agarak

HozzászólásSzerző: Kacer » hétf. jan. 14, 2008 11:32 pm

Kép
Sziasztok,

ők az én kutyáim, Kacér, a már majdnem 15 éves veterán magyar agár szuka és Remény (Remi), a 7 hónapos agár \"bébi\". :)
Avatar
Kacer
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:44 pm

Válasz/Re:Kacér és Remény, a magyar agarak

HozzászólásSzerző: agi112 » hétf. jan. 14, 2008 11:58 pm

SZIA kACÉR!
Csak gartulálni tudok a kutyáidhoz és az eddigi eredményekhez néztem a honlapod szépek a kutymok ténleg:)
szeretem az agarakat majdnem mind tetszik sőt inkáb irom hogy mind tetszik ismertem én is eg yagarat asszem magyar agár volt de nem nagyon emlékszem már rá mert még kicsi gyerek voltam de akkoribann sokszor találkoztam vele szép fekete fehér volt és ug yhivták hogy Átok:)
Avatar
agi112
 
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Kacér és Remény, a magyar agarak

HozzászólásSzerző: Kacer » kedd jan. 15, 2008 7:11 am

Szia Ági,

köszönöm szépen, nagyon kedves tõled. :)
Az eredményeknél is fontosabb, hogy naaaaaaaagyon okos-szép-ügyes-aranyos-kedves kutyák. :)
Én is ismertem egy Átok nevõ magyar agár kant, de õ tigriscsíkos volt, nem fekete-fehér.

Neked milyen kutyáid vannak?
Avatar
Kacer
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:44 pm

Válasz/Re:Kacér és Remény, a magyar agarak

HozzászólásSzerző: agi112 » kedd jan. 15, 2008 11:25 am

Szio
Hát nekem csak 1 kicsivel kissebek mnt az agarak nekem csivijeim vannak:) de futnak mint a nyul ha kell:)
Avatar
agi112
 
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Kacér és Remény, a magyar agarak

HozzászólásSzerző: Kacer » hétf. jan. 21, 2008 4:03 am

Bocs a késõi válaszért. :)

Hát az nem biztos, hogy elõny, hogy futnak, mint a nyúl, ha esetleg éppen egy agárral talákoznak. :)))

Egyébként egy csivire fáj a fogam éppen. :) Komolyan érdekel a fajta, nemcsak hobbi szinten, most éppen próbálok minél több infót gyûjteni róluk, remélem, zaklathatlak a kérdéseimmel (?)

Sajnos úgy vettem észre, hogy nagyon sok a szaporító, a netes apróhirdetések között alig van törzskönyvezett csivi, megnézegettem pár kennel honlapját - van, amelyik szimpatikus lenne, de még azokon sem találtam arra utalást, hogya tenyészkutyáknak egészségügyi szûrése lenne, emellett sok helyen olvastam (örökletesen) beteg csivikrõl...
Avatar
Kacer
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:44 pm


Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 2 vendég

cron