Jack Russel

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Jack Russel

HozzászólásSzerző: desther » kedd jún. 20, 2006 3:56 pm

Szia Évi!

Elmentettem én is már az elején a képet... :))
Örülök, hogy Fibike szõre javul, a miénk is, bár mehetne gyorsabban.
Én naponta többször bevizezem a szõrét a buksiján és a hátán, a doki azt mondta, az jó neki.Sajna a bullik nehezen viselik a meleget, szenvedünk is rendesen.Hosszú séta csak este 10 körül jöhet szóba...
Hála az égnek, én már túl vagyok a festésen, idén már nem újítgatok semmit a lakáson, elég volt ez és az ablakcsere, ettõl is kipurcantam.Neked azért sok türelmet...

Pussz
Avatar
desther
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Jack Russel

HozzászólásSzerző: Szentkuti Évi » csüt. jún. 22, 2006 9:01 pm

Sziasztok Lányok,

Fíbi is kipurcan a melegtõl, sõt nem eszik, össze vissza iszik, ezért sûrûn be is pisil, pedig már kezdett szobatisztulni!áááááááááá most mi lesz? agyrém ettõl féltem
aztán a másik nem eszik, mert meleg van, na persze a hideg virslit falja, amit a hûtõbõl kap a kis disznó, egyszer agyon vágom, imádom
kapott új világos kék szép kis nyakörvet, és medál is készül már a számommal és Fíbi nevével bármi történik akkor feltudjon hívni aki rátalál, biztonságiból, bár sose legyen ilyen, félek ettõl

Kitartás lányok, vártuk a nyarat, hát itt van, ne üldözzük el, de nem könnyû elviselni a 32 fokot se nekünk se kutyáinknak, de jobb mint a hideg tél, vagy? vélemény
Avatar
Szentkuti Évi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Jack Russel

HozzászólásSzerző: barikitti » pén. jún. 23, 2006 8:10 am

Szija Évi! :)

öszintén én jobban szeretem a telet, de ez hangulatfüggõ..

Kyrának a medált csináltattam a szomszéd lépcsõház aljában van egy kis kulcsmásoló és ott.. elég drága vol de öszintén lusta voltam elmenni máshova ez közel van stb..

amugy 1000 ft az alap mármint a csontalaku medál és 85ft/betû.. de mivel nekem a nevem aés a számom lett ráírva és nem rövid nevem van... így fizettem 3600ot ami nemsok de azért mégis hehe :)

Kyrának ezaz elsõ nyara mint ugya legtöbb kiskutynak az oldalon...elég nehezen viseli és ugyebár most kamaszodik.. borzasztó pofátlan elviselhetetlenül makacs és már felülbirûálja a parancsaimat.. sanona kutysulit csak szeptembertõl tudjuk elkezdeni akkortól lesz több szabadidõm

köv héten megyünk baacsonytomajra 4 napra és eza kis szaros is jön elkerített üdülõ saját balatonstrandal :))

sirály

na majd még leszek addig is
pussza
Avatar
barikitti
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Jack Russel

HozzászólásSzerző: Kiskópé » szomb. jún. 24, 2006 11:29 pm

Sziasztok lányok!

Mostanában nem sok idöm volt erre járni, de most itt vagyok!
Itt északon minden szép napot ki kell használni, haha, sokat vagyunk kinn, rövid a nyár.
Szegeny kutyusaitok, piheghetnek abban a nagy melegben.
Mi meg alig várjuk, hogy strand idö legyen megint.
De Prézlit semmi se zavarja, haha, épp a második tuzelését éljuk át, teljesen meg van kergulve.
Na sebaj, ezt is túl éljuk :)
Lesz találkozotok megint?

Pusszancs
Avatar
Kiskópé
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Jack Russel

HozzászólásSzerző: desther » hétf. jún. 26, 2006 8:55 am

Szia Évi!

Szerintem a bepisilés direkt kitolás veled.Néha Zeusz is csinálja, ráadásul nem is suttyomban, hanem úgy, hogy odajön elém és rámnéz, közben pisil.Aztán persze futás,fül-\"farok\" behúzás...
Pedig én este 10-11 körül nagy sétát teszek vele,mert olyankor elviselhetõ a klíma és reggel kelek, kávé elõtt viszem megint.Ez van, szerintem próbálgatják a határaikat.
Felújítás hogy áll?
A szõrünk egész jó már, csak hiányzik a sok fürdetés, egészen megszoktam már... :))
Egy elõnye volt ennek is, megszokta a vizet.
Legyetek jók, vigyázzatok magatokra!

Pussz
Avatar
desther
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Jack Russel

HozzászólásSzerző: Kicsi Nyuszi » csüt. jún. 29, 2006 9:57 am

Szia Évi!

Eszter elugrott egy fél órára, azért nincs msn-en :)
De nemsokára jön vissza.
Megadod nekem a címed? és akkor fel tudlak venni :)
Avatar
Kicsi Nyuszi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Jack Russel

HozzászólásSzerző: Szentkuti Évi » csüt. jún. 29, 2006 9:57 am

Eszter,

még a pisi témához.
Tényleg úgy el vagyok keseredve, azt hittem ügyes lesz és hamar szobatiszta lesz, de nem.
Teljesen reménytelennek érzem, mindig bepisil mire hazaérek, és egyre többet, ma elmentem 7-kor volt lent reggel, 9-re értem haza az 2 óra,, és bepisilt, mikor régen az egész éjszakát kibírta, vagy most a meleg végett hogy többet iszik.
nem értem
szomorú vagyok, nem akarok büdis otthon, Petim kikészül, jogosan persze
és a pelust elvettem, mert azt meglátta már akkor is pisilt ha nem kellett neki.
Avatar
Szentkuti Évi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Jack Russel

HozzászólásSzerző: Szentkuti Évi » csüt. jún. 29, 2006 9:59 am

Avatar
Szentkuti Évi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Jack Russel

HozzászólásSzerző: desther » pén. júl. 14, 2006 9:31 am

Évi!

Elõször is, rég beszéltünk, mi van veletek? Vége van már annak a fránya felújításnak? A szép ablakos fiúk elmentek? :))
A másik dolog.Ne keseredj el, Zeusszal is vannak még gondok e téren.A múltkor levittem, volt pisi-kaki,feljöttünk és már indultam is.Bezártam az ajtót, de otthon hagytam a telefonom ezért rögtön, még a liftajtóból visszafordultam.Nyitom az ajtót és látom a kutyám arcán, hogy sokkot kapott a meglepetéstõl.Egybõl berohant az asztal alá és ahogy futott, látom, hogy esik ki a fenekébõl a kutyagumi.Mi ez, ha nem bosszú?
Elõtte 3 perccel voltunk lent és elvégezte kis-nagy dolgát.Még jól is jött, hogy rajtakaptam, mert így le tudtam szidni.Még a fenekére is kapott, aminek persze hatalmas sértõdés lett a vége.
Szóval velem is szórakozik a kutyám,szerencséje, hogy türelmes vagyok.
szerintem Fibike is ezt csinálja, hiába iszik nyáron több vizet, többet is \"izzad\", szóval emiatt nem kéne bepisilnie.Ez simán bosszú.
Arra még nem jöttem rá, hogy mit lehet ez ellen tenni, de érdeklõdöm majd.Engem is kiakaszt ez az egész, pláne úgy, hogy ha otthon vagyok sosem csinálja.
Ja, a boszúhoz még hozzátartozik nálunk, hogy kiborítja a vizes tálját és felszedi a szegélylécet az elõszobában.Néha kirángatja a telefonzsinórt, bár arról kezd leszokni...
nem könnyû.Ha elmegyek otthonról, szedem fel a hófehér szõnyeget meg az elõszobait is, hogy legalább mosni ne kelljen minden nap.De ez elég fárasztó.
Viszont van poztív oldala is, ennyit még életemben nem mostam fel, ragyog a parketta minden nap. :))
Kitartás, ha hallok valami megoldást erre, megírom.

Pussz
Avatar
desther
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Jack Russel

HozzászólásSzerző: Szentkuti Évi » pén. júl. 21, 2006 3:29 pm

Szia Eszter,

bocsi hogy csak most válaszolok, végre van itthon egy kis idõm amikor nem vasalok, vagy valamit pakolok.

Fíbi még mindig nem szobatiszta, várok türelmesen, pedig hát annyira küzdök és viszem, hozom. Na mindegy.

Ma is visszük le panccsizni ezt a kis szaros kutyát, annyira édes ahogy úszik, még pár hétig lesz ilyen meleg, aztán ennyi volt a nyár. Sajnos, legalábbis eddig ez volt.
A lakás idézõjelben rendben van. Majd írd meg a mail címed arra irok errõl.
Avatar
Szentkuti Évi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég