Ingyen kutya + szaporító vs. Tenyésztő

Minden a kutyakölykök neveléséhez, egészségéhez tartozó kérdést és választ várunk ebben a fórumban.

Re: Ingyen kutya + szaporító vs. Tenyésztő

HozzászólásSzerző: admin » szomb. ápr. 17, 2010 11:28 pm

Ördög írta:Bocs!
Ez csak egy próba hozzászólás!
Ákos,ha sikerül ígérem folytatom :twisted: (azért ettől valami vidámabb "ördögöt" is betehettél volna...mert még a végén megijednek tőlem :oops:


:P Ok! Keresek majd Neked egy olyan ikongyüjteményt, amiben csak ördögök lesznek. Ezen ne múljon! :D
Avatar
admin
Site Admin
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: kedd feb. 23, 2010 11:13 am

Re: Ingyen kutya + szaporító vs. Tenyésztő

HozzászólásSzerző: agi112 » vas. ápr. 18, 2010 6:15 pm

:D
Avatar
agi112
 
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Re: Ingyen kutya + szaporító vs. Tenyésztő

HozzászólásSzerző: Rattler » hétf. ápr. 19, 2010 9:27 pm

:oops:
Avatar
Rattler
 
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Re: Ingyen kutya + szaporító vs. Tenyésztő

HozzászólásSzerző: agi112 » kedd ápr. 20, 2010 6:12 pm

:?:
Avatar
agi112
 
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Re: Ingyen kutya + szaporító vs. Tenyésztő

HozzászólásSzerző: admin » kedd ápr. 20, 2010 8:43 pm

Látom ezeket az emotikonokat mindenki élvezi! :)
Avatar
admin
Site Admin
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: kedd feb. 23, 2010 11:13 am

Re: Ingyen kutya + szaporító vs. Tenyésztő

HozzászólásSzerző: h_orsolya » szomb. júl. 31, 2010 3:03 pm

Kedves Fórumozók!

Én mopsz kis vagy fiatal kutyát keresnék ingyen vagy nagyon jelképes áron. Nemrég pusztult el drága kutyusunk (13 évesen) és nagyon megérezzük a hiányát. Pótolni sose tudjuk, hisz nem lehet, de vágyunk egy új társra - nagyon csendes így a ház.

A mopsz a kedvenc fajtám, de nagyon magas árakon lehet csak kapni... :( Az álmom eddig csak álom maradt. Eltartani lenne pénzünk természetesen, de ennyiért nem tudjuk megvenni - én ha összegyűjtenék is rá, akkor se engednék itthon... - de mindenképpen nagyon szerető és gondoskodó családba kerülne, ahol élete végéig nagyon jó dolga lenne.

Kérem ha valaki tud segíteni, írjon!

Köszönöm

H. Orsi
Avatar
h_orsolya
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: pén. júl. 30, 2010 9:46 pm

Re: Ingyen kutya + szaporító vs. Tenyésztő

HozzászólásSzerző: *Mimi » vas. dec. 19, 2010 9:18 pm

Kedves Kutyatartók!

Bocsánat a nem témábavágó hozzászólásért. Egy kérdőív kitöltésére kérlek Titeket.

https://spreadsheets.google.com/viewfor ... QUdwd1E6MQ

A kutatásom nem titkolt célja jobban megkedveltetni ezt a szeretreméltó lényt emellett az, hogy megtudjam, milyen hatással van a kutya az emberre, a hétköznapjainkra, kapcsolatainkra, családi és társas életünkre, milyen szerepet tölt be az életünkben. A teszt anonim, kitöltése maximum 10 percet vesz igénybe.
Ha kérdések van, vagy szeretnétek, hogy elküldjem az eredményeim, várom leveletek a mimmmoo@gmail.com e-mail címen!
Előre is nagyon köszönöm!

Máté Timi
Avatar
*Mimi
 
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: vas. dec. 19, 2010 9:14 pm

Re: Ingyen kutya + szaporító vs. Tenyésztő

HozzászólásSzerző: gorbemarci » hétf. jan. 03, 2011 10:30 am

Helló mindenkinek ! Azt szeretném kérdezni,hogy mi a külömbség a tenyésztő és a szaporitó között.Mert nem a pénzért dolgozik mindkettő , Voltam én olyan tenyésztőnél,hogy majdnem agyon vertem a tartás miatt./ kiskutyát akartam venni./ de voltam olyan szaporitónak mondott hölgynél akinek a kutyusai gyönyörűen voltak tartva .Akkor most hogy is állunk.Félreértés ne essék nem pártolom a szaporitókat.De ki a szaporitó???
Avatar
gorbemarci
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:52 pm

Re: Ingyen kutya + szaporító vs. Tenyésztő

HozzászólásSzerző: livelygolden » hétf. jan. 03, 2011 12:19 pm

gorbemarci írta:Helló mindenkinek ! Azt szeretném kérdezni,hogy mi a külömbség a tenyésztő és a szaporitó között.Mert nem a pénzért dolgozik mindkettő , Voltam én olyan tenyésztőnél,hogy majdnem agyon vertem a tartás miatt./ kiskutyát akartam venni./ de voltam olyan szaporitónak mondott hölgynél akinek a kutyusai gyönyörűen voltak tartva .Akkor most hogy is állunk.Félreértés ne essék nem pártolom a szaporitókat.De ki a szaporitó???


Nézd, ha a tenyésztőnek mondott valakinél nem voltak jók a körülmények, valószínűleg nem tenyésztő volt... Attól hogy valaki annak mondja magát, nem az.
Csak olyan helyről szabad venni, ahol normálisak a körülmények, kölykök tiszták, egészségesek, szülőknek megvannak a kellő eredményeik a tenyésztésbe vételhez és EGÉSZSÉGÜGYI SZŰRÉSEIK, kölykök oltottak, chippel ellátottak.
És persze szimpatikus az adott tenyésztő, megbízhatsz benne, ad tanácsokat, és korrekt szerződést irtok alá.
Ezt az oldalt célszerű elolvasni: http://olcsokutya.uw.hu
Avatar
livelygolden
 
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Re: Ingyen kutya + szaporító vs. Tenyésztő

HozzászólásSzerző: bonesz » pén. jan. 07, 2011 1:38 pm

Szerbusztok!

Én egy állatszerető ember vagyok, eddig 20 év alatt csak kobórkutyám volt. És mindent megtettem értük ( orvos, mütétek, gyógyszerezés, utógondozás, stb...) . Nem is volt pénzem fajtiszta kutyára, de a kobor kutyik mégis mindig az én házamba jöttek. Nagyon hálásak és imádom mindet.

De lett egy fiam (2.) akinek a szíve vágya egy beagle sajnos ilyen kutyát nem tudok venni. Mert amit ki tudok fizetni az vidéken van de oda vonattal lemenni sok.
Csak annyit akartam mondani ezzel, hogy azért mert valakinek ingyen kellene a kutya nem biztos hogy nem tudja megadni a megfelelő ellátást neki. Ez hogy ingyen megkapj elviheti egy hatalmas előrrelépés, hogy utánna mindent megadhasson a kutyának.
Köszönöm, hogy "meghalgatatok"
Avatar
bonesz
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: pén. jan. 07, 2011 1:26 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: "Kutyabaj" kérdések-válaszok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég