Hyper, a magyar vizsla

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Hyper

HozzászólásSzerző: wzsazsa » hétf. jún. 11, 2007 10:29 pm

Kedves Anikó és Adri, nem akarok panaszkodni, de nekem nem a távolság okoz gondot - 40 km-re vagyunk Pesttõl -, hanem az, hogy nincs kocsink, igy tömegközlekedünk. Ami nem volna baj, mert már Csoki is tudja meg birja a közlekedést. Csak sajnos olyan helyekre szervezik, amit szinte lehetetlen tömegközl. megközeliteni, vagy annyi átszállással lehet, hogy egyszerüen nem éri meg a több órai utazás. Többször méleztem a Vizslatura szervezõivel, de sajna eddig csak erre az egy, pomázi találkozóra tudtunk elmenni. www.vizslatura.hu
Most arra gondolok, hogy talán szervezni kellene magunknak csak ugy spontán valahova egy összejövetelt, ami mindenkinek megközelithetõ. (mondjuk vonattal is) Mert az az igazság, hogy ennyi barna lobogó fül együtt csodálatos élmény egy vizslásnak, és persze jó szórakozás a kutymákoknak. :))
Avatar
wzsazsa
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Hyper

HozzászólásSzerző: Anivik » csüt. jún. 14, 2007 9:27 am

Szia Zsuzsa!!

Hát igen, autó nélkül sem lehet könnyû az élet. Nekünk hiába van kocsink, nagyon sokba kerül a benzin és Hyper az autót ugyan már megszokta, azt nem tudom, hogy hogyan viselkedne mondjuk a vonaton. Elég nyugtalan, türelmetlen. Szóval azt hiszem egyikünk sem jár jobban.
Avatar
Anivik
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Szülinap

HozzászólásSzerző: Anivik » hétf. jún. 18, 2007 4:22 pm

Sziasztok!!!

Eljött végre a nagy nap: 1 ÉVESEK LETTÜNK!!! És ahogy illik meg is ünnepeltük. Nézzétek csak a képeket!!!

A torta
Kép
Avatar
Anivik
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Szülinap

HozzászólásSzerző: Anivik » hétf. jún. 18, 2007 4:23 pm

Kép
Avatar
Anivik
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Szülinap

HozzászólásSzerző: Anivik » hétf. jún. 18, 2007 4:26 pm

Papa, mama és a nagyfiú

Kép
Avatar
Anivik
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Szülinap

HozzászólásSzerző: Anivik » hétf. jún. 18, 2007 4:27 pm

És ami a tortából maradt

Kép
Avatar
Anivik
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Szülinap

HozzászólásSzerző: Anivik » hétf. jún. 18, 2007 4:30 pm

Drága kicsi Hyperem!!!

Már egészen nagyfiú lettél és lassan egy éve annak, hogy velünk vagy. El sem tudod képzelni, hogy mekkora boldogság ez nekünk. Mióta az én kicsi kutyám vagy sosincs rossz kedvem és nem vagyok szomorú sem, mert te képes vagy jóvá tenni a rosszat. Nagyon örülök, hogy te vagy nekem! A világ legszebb napja volt, amikor megkaptalak. Legyél ugyanilyen huncut mindig és maradj az én kicsi kutyusom.

Anya
Avatar
Anivik
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Szülinap

HozzászólásSzerző: Adrie » hétf. jún. 18, 2007 7:51 pm

Kedves Anikó (na és persze Hyper :) )!!!

Gratulálok a szülinapotok alkalmából!!! Én is ugyanezt kívánom neked: maradjon sokáig a te huncut kutyusod Hyper! Neki pedig kívánok sok simogatást, szeretgetést, és persze sok-sok finom csontot és egyebeket... :)
Avatar
Adrie
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Szülinap

HozzászólásSzerző: Anivik » vas. jún. 24, 2007 6:27 pm

Kedves Adri és Dorka!!!

Olyan hamar felnõnek ezek a pici kutyusok! Köszönjük a jókívánságokat, továbbítottam Hypernek! Veletek mi újság? Tart még a vizsgaidõszak? Mit is tanulsz?
Avatar
Anivik
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Hyper

HozzászólásSzerző: lilio10 » kedd jún. 26, 2007 3:05 pm

Sziasztok! Nagyon cuki Hyper, és mintha az én Tamásomról mutatnánk képet.Bánom hogy nem sok képet csináltam kiskorában. Majdnem ugyanilyen pózban van lefotózva. Teszek még fel képet én is. Egy kérdésem lenne: honnan írsz?

Üdv.: Tomi & Lili
Avatar
lilio10
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég

cron