Hyper, a magyar vizsla

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Hyper

HozzászólásSzerző: Anivik » vas. máj. 06, 2007 7:18 pm

Az elõzõ kép egy kicsit fura lett, de itt egy hasonló!
Kép
Avatar
Anivik
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Hyper

HozzászólásSzerző: Anivik » vas. máj. 06, 2007 7:27 pm

Hazafelé a kocsiban.
Kép
Avatar
Anivik
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Hyper

HozzászólásSzerző: Anivik » vas. máj. 06, 2007 7:30 pm

Kép
Elfáradt hazafelé, hosszú volt a nap, és azóta is alszik az apukájával.
Avatar
Anivik
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Hyper

HozzászólásSzerző: Adrie » pén. máj. 25, 2007 3:05 pm

Sziasztok!!!
Mi újság nálatok??? Rég hallottunk felõletek! Remélem, jól sikerült az államvizsgád!!! Nekem is vizsgaidõszakom van, úgyhogy nehezen megy az idõ megosztása a kutya meg a könyvek között... :( Fõleg, h a könyvek kevésbé néznek rám szépen... :) Kitartás neked!!! Kép
Avatar
Adrie
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Hyper

HozzászólásSzerző: Anivik » csüt. máj. 31, 2007 9:11 am

Sziasztok!!

Az államvizsgám hétfõn lesz, már nagyon szeretnék túljutni rajta. Te egyébként hova is jársz?
Amúgy meg azért is jelentkeztem olyan régen, mert nem nyílik meg nekem a fórum csak úgy ha keresõben megkeresem.
Kitartás a vizsgaidõszakhoz neked!!! A kutyus meg segíthet a tanulásban pl. összemászkálhatja a könyveidet, összegyûrheti a papírokat, megrágcsálhatja a tollakat, meg ilyesmi.
Avatar
Anivik
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Hyper

HozzászólásSzerző: Adrie » csüt. máj. 31, 2007 1:55 pm

Szia Anikó!
Hajrá és nagy kalappal hétfõre!!!
Én Szegedre járok egyetemre, ötödéves vagyok és már nagyon kínnal megy a tanulás... :S A kutya tényleg vicces, ahogy fel akarja hívni magára a figyelmem! :)
Amúgy nekem hetek óta most nyílt meg elõször a fórum, eddig én is a keresõs módszert alkalmaztam, ami nem volt az igazi... :(
KITARTÁÁÁÁS!!!
Avatar
Adrie
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Hyper

HozzászólásSzerző: Anivik » kedd jún. 05, 2007 6:18 pm

Hellóka!!

Végre leállamvizsgáztam, úgyhogy van idõm fórumozni. Na és persze Hyperrel játszani. Szegény egy kicsit el volt hanyagolva mostanában. De most mindent bepótolok.
Avatar
Anivik
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Hyper

HozzászólásSzerző: wzsazsa » csüt. jún. 07, 2007 5:00 pm

Szia Anikó, gratula az államvizsgához, kicsit bõvebb beszámolót szivesen olvasnék - Csokival egyetemben. Tettem fel képeket, nagyon jó volt a vizsla majálison. Kép
Avatar
wzsazsa
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Hyper

HozzászólásSzerző: Anivik » pén. jún. 08, 2007 11:49 am

Szia Zsuzsa és persze Csoki!!

Hát az államvizsga nem volt akkora durranás, mint amennyire féltem tõle. Kicsit olyan, mint az érettségi: addig félsz tõle, amíg túl nem vagy rajta. Végülis az öt év az egyetemen nehezebb volt, mint ez a kis beszélgetés.
Láttam a képeket a majálisról. Úgy irigyellek titeket. Én is olyan szívesen elmennék egy ilyen rendezvényre, de sajnos mindig olyan messzire szervezik (legalábbis nekünk). Tõlünk Pest is eleve 200 km, szóval nem könnyû ilyen helyre eljutni. Bár Hyper jól bírja az utazást, egyszer már voltunk vele Pesten. De majd ha egyszer végre sikerül felköltöznünk, akkor minden könnyebb lesz és akkor talán személyesen is találkozhatunk.
Na és hogy van Csoki? Láttam, hogy nagyon elfáradt a végére.
Hyper lassan egy éves lesz. Már csak két hét. Nagyon készülünk az ünneplésre.
Avatar
Anivik
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Hyper

HozzászólásSzerző: Adrie » pén. jún. 08, 2007 9:15 pm

Szia Anikó!
Én is gratulálok az államvizsgádhoz!!! Tök jó, hogy túl vagy rajta, biztos nagy forduló volt az életedben! Én még elõtte állok... egy évvel... :S
Kutyás rendezvényeket illetõen egy cipõben járunk, mert általában tõlünk is messze tartják õket... :(
Jó pihenést!!!
Avatar
Adrie
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron