Hyper, a magyar vizsla

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Mindenkiben van egy kis foci

HozzászólásSzerző: Anivik » pén. ápr. 06, 2007 8:25 am

Szia Viki!!!

Egészen biztos, hogy gyönyörû kiskutyád lesz. Annyira édesek tudnak lenni kiskorukban, aztán majd késõbb jönnek a bosszúságok, de csak rád néz azokkal a szép kis szemeivel és mindent megbocsátassz neki. Imád játszani és aludni. Kisebb korában inkább aludni. Remélem, hogy nagyon sok örömöd lesz az új kutyusodban, aztán küldjél képet, hogy lássam milyen.

Itt éppen kidõlt. Ez volt az elsõ napja nálunk.

Kép
Avatar
Anivik
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Mindenkiben van egy kis foci

HozzászólásSzerző: wzsazsa » vas. ápr. 08, 2007 6:54 pm

Sziasztok! Elég rég voltam itt, ezért feltettem néhány mai képet Csokiról. Ma lenn voltunk a Dunán, azt hittem, hogy bele fogja vetni magát a vízbe, de sajna egyáltalán nem érdekelte õkelmét. De azért nagyon élvezte a dolgot.
Ani, örülök hogy sikerültek a vizsgáid. Na azért ide is teszek egyet. Kép
Avatar
wzsazsa
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Mindenkiben van egy kis foci

HozzászólásSzerző: wzsazsa » vas. ápr. 08, 2007 7:00 pm

Szia Viki,

biztos sok örömed lesz a kis vizslában, én is felteszem azt a képet, amit az elsõ pillanataiban készitettünk, annyira megviselte, hogy el kellett szakadnia a mamitól meg a tesiktõl, hogy a kajálás, ivás után szinte azonnal elaludt. Kép
Avatar
wzsazsa
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Hyper

HozzászólásSzerző: Anivik » pén. máj. 04, 2007 6:54 pm

Legelek!
Kép
Avatar
Anivik
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Hyper

HozzászólásSzerző: Adrie » szomb. máj. 05, 2007 7:49 pm

Sziasztok!
Szép kutyud van nagyon, kíváncsi vagyok, az enyém milyen lesz ezzel a szõrrel, ha megnõ... :)
Most diplomázol? Melyik egyetemre jársz? Én is gyetemista vagyok, úgyhogy sajnos leginkább csak hétvégente tudok foglalkozni Dorkával... :( Te hogy tudtad megnevelni Hypert? Mert nekem sajna elég nehéz dolgom van... értem ám, miért hívod Hypernek a kutyád... :)
Avatar
Adrie
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Hyper

HozzászólásSzerző: Anivik » vas. máj. 06, 2007 11:39 am

Szia Adri!!

Én még kb 1,5 hónapig a Miskolci Egyetemre járok. Ezt most lekopogom!!! Hát a neveléssel elég sok baj van. De a leülést nagyon jól meg lehet tanítani a kajájával. Ha meglátja a kezedben a tálkáját lehuppan a fenekére. És ezt minden alkalommal el lehet vele játszani. Hyper csak akkor kapja meg a kajáját, ha leül. A fekszikkel elég sok bajunk volt, de valahogy összejött nála. Bár csak ülésbõl csinálja meg. Az apportírozás meg szerintem egy kicsit ösztönös náluk. De nagyon jó tanácsokat találsz a http://www.vizslamania.hu/index_hun.html oldalon a Képzés menüpont alatt. Sok sikert a tanításhoz!!!
Avatar
Anivik
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Hyper

HozzászólásSzerző: Anivik » vas. máj. 06, 2007 11:42 am

Ezt a képet most találtam!! Fácánvadászat után a vadászháznál a terítékkel!!
Kép
Avatar
Anivik
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Hyper

HozzászólásSzerző: Anivik » vas. máj. 06, 2007 7:12 pm

Hello Mindenkinek!!

Ma egy kissé esõs volt az idõ, úgyhogy volt nagy dagonya. Fõleg, mert nem otthon töltöttük a napot, hanem a párom szüleinél, ahol lovak is vannak és a karámban nagy ám a sár. Íme néhány kép a mai napról!
Kép
Avatar
Anivik
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Hyper

HozzászólásSzerző: Anivik » vas. máj. 06, 2007 7:14 pm

Megszomjaztam a szaladgálás után és a lovak sem haragszanak, ha beleiszok a vödrükbe.
Kép
Avatar
Anivik
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Hyper

HozzászólásSzerző: Anivik » vas. máj. 06, 2007 7:15 pm

Kép
Avatar
Anivik
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron