Hyper, a magyar vizsla

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Hyper

HozzászólásSzerző: Anivik » szer. feb. 21, 2007 12:08 pm

Naaaaaaaaa, ne gondolj rólam rosszat. Ez az én saját papucsom. Nem szoktam tönkretenni azt, ami a gazdié. (Na jó, rajtakaptál, néha igen.) Kép
Avatar
Anivik
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Hyper

HozzászólásSzerző: Anivik » szer. feb. 21, 2007 12:10 pm

Kint a kertben sok klassz dolog van. Kép
Avatar
Anivik
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Hyper

HozzászólásSzerző: Anivik » szer. feb. 21, 2007 12:11 pm

Nagyon elfáradtam a szüret alatt. Kép
Avatar
Anivik
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Hyper

HozzászólásSzerző: Anivik » szer. feb. 21, 2007 12:14 pm

A papám nagy vadász és én is elszokta kísérni. A képen én és a mami vagyok, ez az elsõ vadászatom. Még nem vagyok valami ügyes, de élvezem, hogy kint vagyok a természetben. Kép
Avatar
Anivik
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Hyper

HozzászólásSzerző: Anivik » szer. feb. 21, 2007 12:15 pm

Az elsõ havam. Hát nagyon élveztem. Érdekes, hogy a hóban sose fázom, fõleg amikor jókat játszok. Kép
Avatar
Anivik
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Hyper

HozzászólásSzerző: Anivik » szer. feb. 21, 2007 4:05 pm

Hyper a kis vizsla 6 hetesen került hozzánk. Ajándékba kaptam a párom szüleitõl, akkor még a tenyeremben is elfért. Még soha nem volt vizslám, így nem tudtam mire számítsak. Ez a kis gombóc annyira elkábította az egész családot, hogy a szüleim megengedték, hogy a házban legyen. Imád játszani, mindene a kaja és az alvás. Úgy közlekedik a zárt ajtón keresztül, mint mi. (persze õ nem zárja be, csak kinyitja)Imád kukázni, mindig apró darabokra szedi, amit csak talál.
Hyper igazi vadászeb. Hétvégén eljár a párommal vadászni és egyre ügyesebben csinálja. Még csak 8 hónapos, így nincs kiképezve, de fontosnak tartottuk, hogy kint legyen a vadászatokon és használja az ösztöneit.
Kisebb korában imádott az ágy alatt mászkálni, ma már nem fér be oda, csak dühöng, ha begurul a játéka és nem tudja kivenni.
Teljesen megváltoztatta az egész család életét. Olyan mintha egy új gyerek jött volna a családba és mi aként is kezeljük. Rengeteg szeretetet kap és ad, valahol olvastam, hogy a vizsla érintés-orientált fajta és ezzel a megállapítással egyet kell értenem. Neki mindig ott kell lenni, ahol a gazdi van. Nagyon szeretem õt és köszönöm neki, hogy nap, mint nap felvidít. Kép
Avatar
Anivik
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

A kis huncut

HozzászólásSzerző: Anivik » csüt. feb. 22, 2007 12:11 pm

Ma egyszerûen kibírhatatlanul virgonc az én kis vizslám. Le sem lehet lõni. Ugrál, szaladgál, szétszed mindent. Minden kutya ilyen ebben az esõs idõben?

Kép

Ani és Hyper
Avatar
Anivik
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:A kis huncut

HozzászólásSzerző: ps_hugi » csüt. feb. 22, 2007 12:52 pm

Szia!
Nagyon aranyos a vizslád!
Hát azt nem tudom,hogy az esõ mennyire befolyásolja a rosszaságot, de az én két kis huncutom, ma ezt mûvelték!
De igazából mindig ilyenek :) Kép
Avatar
ps_hugi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:A kis huncut

HozzászólásSzerző: Anivik » csüt. feb. 22, 2007 12:58 pm

Szia Zsuzsa!!!

Így pár nappal késõbb boldog névnapot neked!!! Nagyon aranyosak a kutyusaid. Az én kis vizslámnak sem kell rosszaságért a szomszédba menni, de most a szokásosnál is virgoncabb. Vagyis már csak az volt, mert végre elszundított, így talán tovább tudom írni a szakdogámat.
Avatar
Anivik
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:A kis huncut

HozzászólásSzerző: ps_hugi » csüt. feb. 22, 2007 1:03 pm

Köszönöm! :)
hu akkor egy kalappal hozzá!
hova jársz/tál suliba? Kép
Avatar
ps_hugi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég