Hiperaktivitás

Minden a kutyakölykök neveléséhez, egészségéhez tartozó kérdést és választ várunk ebben a fórumban.

Válasz/Re:Hiperaktivitás

HozzászólásSzerző: liza » szer. nov. 30, 2005 10:10 am

Helló Sasa!
Igaza van Évának, mert valóban alomtársaitól tanul egy kölyök. Megfigyeltem, hogy amikor nagyobbat harapott az egyik akkor a \"sértett\" visszakapott nyüszítve. Amikor velünk csinálta akkor általában van egy au ami kiszalad a szánkon és láttam amikor az anya a nyakánál vagy fülénél meghuzigálta. Na én is, de finoman. Hatásos volt.:) Már a nálunk nõtt kutyán is látszik, hogy tudja mikor játszik emberrel.
Avatar
liza
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Hiperaktivitás

HozzászólásSzerző: Fruzsi » vas. dec. 11, 2005 9:14 pm

És ha nem tudod máshogy megoldani és konzervre kényszerülsz, ne Pedigreet adj, mert 4% a hús benne, a többi víz. Fressnapfban lehet kapni egy német konzervet, ami 60%os hústartalmú és kölyköknek készült,az ára hasonló. A nevére sajnos nem emlékszem, mi is fõzünk a kutyáknak illetve tápot használunk.
Avatar
Fruzsi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Hiperaktivitás

HozzászólásSzerző: Kata manó » vas. dec. 11, 2005 10:25 pm

Fruzsinak igaza van. De száraztápból se adjál Pedigree-t mert ha megnézed hogy milyen anyagok vannak benne, szerintem elborzadsz. (1%- os hamu tartalom, túl sok szója) a Bosch nagyon megbízható táp, a royal canin, az acana... De ne vegyél tápot 4000 ft-ért. Nem jó a kutyusnak!!!
Avatar
Kata manó
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Hiperaktivitás

HozzászólásSzerző: Fruzsi » szer. dec. 14, 2005 5:27 pm

Szerintem a Hill\'s a legjobb. én minden kutyagazdit arra kérek hogy ezzel etessék a kiskutyát pár hónapos koráig, amit tõlünk visznek.Sokszor meg is veszem a gazdinak, mert elég nehéz hozzájutni. Én pl. Szegedrõl szoktam hozni(gyula mellett lakunk) Késõbb már nem annyira lényeges a drága táp, fõleg hamegeszi amit fõzöl.
Középkategóriás táp ami jó idõsebb korban egyébként a Dog chow. Szerintem megéri az árát és szépen fejlõdik tõle a kutty. És ennyit szerintem ki lehet fizetni. (15kilos 5ezer korul)
Avatar
Fruzsi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Hiperaktivitás

HozzászólásSzerző: Fruzsi » szer. dec. 14, 2005 5:30 pm

Azt elfelejtettem mondani, hogy tök igaza van Katának, a pedigree egy rakas ..., már bocsánat. Azon éhen is hallat egy válogatós kutya. Én pedigreenél olcsóbb tápot is tartottam már jobbra.
Avatar
Fruzsi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Hiperaktivitás

HozzászólásSzerző: Kata manó » pén. dec. 16, 2005 10:48 pm

Ez így van. Nem is tudom, hogy miért ez az a táp amit a legtöbben vesznek. Mert nem is olcsó nem is drága, de még a friskies és a darling is minõségibb, pedig azok olcsóbbak.
Avatar
Kata manó
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Hiperaktivitás

HozzászólásSzerző: sbanya » vas. jan. 08, 2006 6:58 pm

A Royal canintól az én kutyim tök beteg lett mindig mikor azt adtuk neki tök rosszulvolt!
Avatar
sbanya
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Hiperaktivitás

HozzászólásSzerző: Fruzsi » vas. jan. 08, 2006 7:18 pm

Ne haragudj, de azt nehezen tudom elhinni hogy a táptól lett volna rosszul. ha nem jön be: hill\'s
Avatar
Fruzsi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Hiperaktivitás

HozzászólásSzerző: Fruzsi » vas. jan. 08, 2006 7:18 pm

Ne haragudj, de azt nehezen tudom elhinni hogy a táptól lett volna rosszul. ha nem jön be: hill\'s
Avatar
Fruzsi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Hiperaktivitás

HozzászólásSzerző: sbanya » vas. jan. 08, 2006 7:48 pm

Pedig nagyon úgy tűnt és mióta nem adunk neki ilyet azóta nem! Tehátvalószínű hogy attól! Nem tudom biztosan a szervezetében valami nem bírta vagy nem tom .... a miészrevételeink szerint!
Avatar
sbanya
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: "Kutyabaj" kérdések-válaszok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég