harapós kiskutya

Minden a kutyakölykök neveléséhez, egészségéhez tartozó kérdést és választ várunk ebben a fórumban.

Válasz/Re:harapós kiskutya

HozzászólásSzerző: krisztina.padar » pén. júl. 13, 2007 11:31 am

Szia Ági!
Ne aggódj,pár héttel ezelõtt még nekem is ilyen problémáim voltak Bercivela golden retrieveremmel- aki a jövõ héten lesz öt hónapos- de már egyáltalán nem harapdál minket úgy tünik kinõtte. Csak következetesnek kell lenni vele és nem ráhagyni. + legyen neki mindeféle amit rághat, amivel elfoglalja magát. Nekem egyébként a végsõ fegyelmezõ eszköz most az újság-utálja ha az orrára csapok vele, ezért ha már meglátja tudja h valami rosszat csinált..
Fel a fejjel és kitartást-elfog múlni ez az idõszak (nekem is ezt mondták :) )
Avatar
krisztina.padar
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:harapós kiskutya

HozzászólásSzerző: Rétfalvi » pén. júl. 13, 2007 12:11 pm

Szia Krisztina!

Köszönöm a biztató válaszod. Én is abban reménykedem, hogy egyszercsak kinövi. A te kutyusod 5 hónapos és pár hete még harapdált? Akkor még egy ideig eltart nálunk a dolog. Lotti holnap lesz 3 hónapos. Amikor hazaérünk csak nyalogat, egy tündér, de ez a dolog nem szokott sokáig tartani. Akkor a legrosszabb, ha este átmegyünk a hátsó udvarba. Mintha tudná, hogy most aztán lehet rosszalkodni. Rám ugrik, minta a rugó, de a szája már nyitva a harapáshoz. Azért bizakodom.

A képen éppen dilihoppos :)))

Ági Kép
Avatar
Rétfalvi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:harapós kiskutya

HozzászólásSzerző: Rétfalvi » pén. júl. 13, 2007 12:20 pm

Szia Krisztina!

Köszönöm a biztató választ. A te kutyád 5 hónapos és csak nemrég hagyta abba a harapdálást? Akkor még egy ideig eltart nálunk a dolog. Lotti holnap lesz 3 hónapos. Amikor hazaérünk, annyira örül, egy tündér, de ez nem sokáig tart nála. Akkor a legrosszabb, amikor átmegyünk a hátsó udvarba. Mintha tudná, hogy most lehet rosszalkodni. Úgy ugrik rám, hogy a szája már nyitva, kész a harapásra. Ilyenkor egy ördögfióka lesz belõle.

Azért bizakodom. Amíg élünk, remélünk, ahogy szokták mondani.

A képen éppen dilihoppos :)))

Ági



Kép
Avatar
Rétfalvi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:harapós kiskutya

HozzászólásSzerző: Adrie » pén. júl. 13, 2007 12:56 pm

Kedves Éva!
Köszönöm a segítséget, igyekszem megfogadni, eddig is próbálkoztam hasonlóan, csak az a baj, hogy így is ugrik, és borulunk mindketten... :) De tényleg abban reménykedek, hogy egyszer csak benõ a feje lágya! :)
Avatar
Adrie
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Re: harapós kiskutya

HozzászólásSzerző: csomiandi » hétf. ápr. 16, 2012 9:01 am

Sziasztok!

Golden Retriever, 9 hetes, szuka kiskutyám van.Amikor nyugodt akkor engedelmesen, leül és pacsit is ad,de amikor nagyon felpörög folyamatosan ugrál és harapdál.Mit csináljak, hogy leszokjon róla?
Avatar
csomiandi
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: hétf. ápr. 16, 2012 8:45 am

Előző

Vissza: "Kutyabaj" kérdések-válaszok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 2 vendég