Hány hetesen hozzam el?

Minden a kutyakölykök neveléséhez, egészségéhez tartozó kérdést és választ várunk ebben a fórumban.

Válasz/Re:Hány hetesen hozzam el?

HozzászólásSzerző: sonjastarr » vas. okt. 29, 2006 6:03 pm

Kedvesa Éva!

köszönöm a szakszerû segítséget, nov. 6-án megyünk az ismétlõ oltásra, mert akkor ér rá a doktor bácsi (azaz 17 nap lesz a kettõ közti különbség). Dr. Juhász Tamást választottam, mert náluk 0-24 óráig van ügyelet, azaz bármi történik (Isten ne adja!), akkor azonnali segítségre számíthatok.
Sajnos itt a környékünkön nincs ilyen megbízható hely, amilyet Te javasoltál, de már csak egy hét, azt kibírjuk, utána úgyis nagyon sokat fogunk sétálni, ismerkedni. Barátnõm is most hozott el egy 1 éves keverék szukát, akivel - remélem - jó barátnõk lesznek!!!
Avatar
sonjastarr
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Re: Hány hetesen hozzam el a kis törpepincseremet?

HozzászólásSzerző: lola313 » hétf. ápr. 02, 2012 10:32 am

nem tudnátok meg mondani hogy mikor hozhatom el a törprpincseremet?mert még az anyukájánál van:)és nem hallottam semmit róla adtok még mellé tanácsot légyszike!







Előre is köszi :mrgreen:
Avatar
lola313
 
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2012 2:38 pm

Re: Hány hetesen hozzam el?

HozzászólásSzerző: Nona0901 » hétf. ápr. 02, 2012 8:46 pm

Szia Lola!
Én is most hozom el az én kutyusomat a napokban,és 8 hetes lesz.Előbb semmiképp ne hozd el,ha egy mód van rá,mert a 6-8 hetes kor közötti időszak az,amikor az anyukájától megtanulja,hogy "mit szabad és mit nem".Ez egy igen fontos szakasz a kicsi életében.És mi lesz majd a neve a kicsinek? :)
Avatar
Nona0901
 
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: hétf. ápr. 02, 2012 8:39 pm

Előző

Vissza: "Kutyabaj" kérdések-válaszok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég

cron