Flaffy a mini yorki (Budapest)

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Flaffy a mini yorki (Budapest)

HozzászólásSzerző: Kittye » hétf. aug. 21, 2006 9:20 am

Fruzsi!

Szerintem jó ötlet!:) Most végig olvastam ezt a vitát, és nem szép látvány, teljesen elrontja a fórumot! És utána már átláthatóbb lenne is, hogy mikor mi történik Flaffyval!:)
Avatar
Kittye
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Flaffy a mini yorki (Budapest)

HozzászólásSzerző: Flaffy » hétf. aug. 21, 2006 9:39 am

Hello Mindenkinek!
Most nem fogok személyenkén mindenkinek írni,mertegy kicsit soklenne.Nagyon szépen köszönöm,mindenkinek h írt.Annak is örülök, hogy végre,már senkinek nem áll szándékában szekálni Flaffyt.Csak azért írtam vissza agresszívabban Edit és még sok más kutya tulajdonos üzenetére.Mert rosszúl esett az,hogy võlegényemtõl kapott ajándékomra azaz Flaffyra olyan sok csúnya dolgot írtak.Azért is mert életem legfontosabb emberétõl kaptam és már az elsõ perctõl kezdve Flaffyt a kisbabámnak tekintem.És biztos vagyok benne h ez mindenkinek nagyon fájna.Sajnos nagyon érzékeny ember vagyok.Nem szeretném ha nem írnának emberek nekem.Csak ne túl éles kritikákat.Mert azt nem bírja a kicsiny lelkivilágom.Amúgy nem érdekel,hogy kitõl vette a võlegényem Flaffyt, nem szeretnék ezzel foglalkozni.Én így imádom a kis csemetémet ahogy van.Nem szeretném,hogy Edit, Niki és Petra ne írjanak nekünk többet.Örülnék neki ha még írnátok.Nikitõl és Petrától csak az esett rosszúl,hogy teljesn máshogy fogták fel a vitámat Edittel és elég dúrván írtak nekem.AZ esett rosszúl h úgy szúrkoltak Editnek mintha vmi iszapbírkózáson lennénk.Szerintem Edit és Én biztos dûlõre jutottunk volna vhogy.Most nem szeretnélek Titeket megbántani és örülök neki h elnézést kértetek.Szeretném tartani veletek is a kapcsolatot.Csak mostmár finomabb hangvételben.Remélem nem sértõdtetek,meg mert én csak a babámat védtem.Nagyon szépen köszönöm azoknak is akik végig mellettem álltak.
Remélem,hogy még nagyon sok BÜSZKE kutyatulajdonossal fogok tudni beszélgetni.
Üdv Mindenkinek:Évi és a kis Flaffy!:) Kép
Avatar
Flaffy
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Flaffy a mini yorki (Budapest)

HozzászólásSzerző: nipe » hétf. aug. 21, 2006 9:51 am

Szija!

Kérlek ne haragudj ránk!Nem akartunk megbántani.
Remélem ezentúl szent a béke és nem lesz vita egyik fórumban sem,mert az nagyon nem jó.Sajnálom,hogy Edit mellett álltunk a vitában,de amiket neki írtatok azt úgy éreztük,hogy nekünk is ugyanúgy szól és nekünk is nagyon rossul esett.

Láttam,hogy van egy tacsid is ami pont olyan mint ami nekünk van.:) Raktam fel róla egy képet a másik fórumba.
Avatar
nipe
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Flaffy a mini yorki (Budapest)

HozzászólásSzerző: doggyangel » hétf. aug. 21, 2006 9:54 am

Szia Évi!

Nagyon helyes Flaffy ezen a képen! :D Annyira ennivaló! :D Ezt a puszit neki küldöm! :* Aranyos volt a võlegényedtõl, hogy ilyen tüneményes, gyönyörû ajándékkal lepett meg téged! :) Sajnos én is kapok néha éles kritikákat, úgy hogy együtt érzek veled, hogy mennyire fájhatott a dolog... De ne búsulj, mostmár tessék vidámabbnak lenni, és ne is foglalkozzál az ilyen dolgokkal... Ha nekem valaki azt mondja, hogy az én kutyám biztos nem csivava, mert nem álltak fel a fülei, és mert nagy (kb. 2 cm-el nagyobb az átlagnál), akkor azt mondom neki: Tudod mit, akkor nem csivava. És evvel le is zárom a témát. Én nem szeretek veszekedni, örüljön az illetõ, hogy igazat adok neki, azt jól van! :)

Nektek pedig sok boldogságot a kicsihez, és kérünk még róla képet! :)

PUSZI: Pálmi
Avatar
doggyangel
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Flaffy a mini yorki (Budapest)

HozzászólásSzerző: Flaffy » hétf. aug. 21, 2006 9:55 am

Hello Mindenkinek!
Flaffy \"véleményem szerint\" extra mini yorkshire.Május 22.-én született, tehát,most 13 hetes.8 hetes korában kaptam meg.Minden oltás a megvolt.Amióta nálunk van magasságra nem nőtt szinte semmit,de szélességre annál inkább.NAgyon játékos,mindent szét szed.Minden cipőnk,papucsunk már szinte a plafonon van.Nagyon okos és mindenkinek nagyon tud hízelegni,minden emberhez odamegy és produkálja magát nekik.Van még rajta kívűl egy tacsim (Mucika),egy óriási 13kg korom fekete cicmám (Marcipán).(teszek fel róluk is képet).Flaffy nagyon szereti őket mivel az első perctől kezdve a tacsi és a cica is teljes családtagként tekinti Flaffyt és nagyon vigyáznak rá.Az első héten megtanúlta h nem szabad a lakásba wc-nie.de ezt a tacsinak köszönhetem,mert mindenre megtanítja a kis drágámat.úgy viselkedik,mintha az anyukája lenne.Amikor már kb két hete nálunk volt az egyik reggel,már állva pisilt.Ezt a művelet azóta sem láttam tőle,de nagyon aranyos volt.Amúgy nagyon kis bátor kutyus nem fél a nagy kutyáktól sem.De Mucika és Én azért nem engedjük h játszon velük,mert még a végén agyon tapossák.Most hétvégén voltunk kirándulni Visegrádon és nagyon jól érezte magát a szabadban.
Egyenlőre ennyi,de ha még történik velünk vmi fontos esemény azt bitos tudatni fogom veletek!
Üdv Mindenkinek:Évi és Flaffy!=) Kép
Avatar
Flaffy
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Flaffy a mini yorki (Budapest)

HozzászólásSzerző: dor » hétf. aug. 21, 2006 9:58 am

Szia!
csak most látom, hogy még nem is dícsértem meg Flaffyt! pedig gyakran néztem a fórumotokat. nagyon édes kiskutyus! :)
Avatar
dor
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Flaffy a mini yorki (Budapest)

HozzászólásSzerző: Edith » hétf. aug. 21, 2006 10:00 am

Szia Éva!

Örülök, hogy béke van köztünk! Legalább is részemrõl igen! :)) Bár nekem nem veled volt problémám, hanem a többi hozzászólóval!
Sajnálom, hogy elmondtam a véleményemet, már megbántam..... Elhiszem, hogy neked rosszul esett, de elhiheted, nem azért írtam le, mert bántani akartalak volna téged, vagy a kutyusodat!!
Természetesen továbbra is látogatom a topicodat, mert Flaffy édes kiskutya, és érdekel mi történik vele a továbbiakban!! :)) És megígérem visszafogom magam, ha esetleg még egy ilyen Annamrihoz hasonló írást találnék :D Nem akarom rontani a topicodat!!

További sok boldogságot Flaffy-hoz és ha bármi kérdésed van írj nyugodtan!! :)
Avatar
Edith
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Flaffy a mini yorki (Budapest)

HozzászólásSzerző: Flaffy » hétf. aug. 21, 2006 10:01 am

Õ pedig a tacsim Mucika!Marcipánróla a cicámról már tettem fel képet! Kép
Avatar
Flaffy
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Flaffy a mini yorki (Budapest)

HozzászólásSzerző: Flaffy » hétf. aug. 21, 2006 10:03 am

Kép
Avatar
Flaffy
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Flaffy a mini yorki (Budapest)

HozzászólásSzerző: Flaffy » hétf. aug. 21, 2006 10:10 am

Szia Edit!
Részemrõl is béke van.Nem is volt még idõm mondani,h nagyon édes a kis Kevin.Köszike h még ez eddig töréntek után is érdekel Flaffy növekedése.
Sok sikert Kevinhez!
Üdv:Évi és Flaffy!=) Kép
Avatar
Flaffy
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég