Flaffy a mini yorki (Budapest)

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Flaffy a mini yorki (Budapest)

HozzászólásSzerző: Edith » vas. aug. 06, 2006 5:47 pm

Én nem is azt mondtam, hogy a fajta mindenttudója vagyok csak mert egy yorkival élek együtt. Ez nem így van, még nekem is nagyon sok mindent kell tanulnom róla. Viszont nem kell ahhoz \"mindenttudónak\" lennem, hogy lássam nem fajtiszta. De elmondom neked, hogy még anyukám is látta rajta, hogy nem fajtiszta. Pedig ő aztán nagyon keveset tud a yorkikról.
Én csak felvilágosítottam, hogy Flaffy nem az. Ezen tényleg felesleges vitázni. A gazdijának csak az legyen a fontos, hogy egészséges legyen.

Csak tudod, ha már valaki yorkit vesz, az nézzen már utána, hogy néz ki egy yorki, és ne meggondolatlanul vásároljon. Ez később mindenkinek csak kellemetlen lesz. De ebben az esetben nem Évi a hibás, mert ha jól tudom ajándékba kapta.
Avatar
Edith
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Flaffy a mini yorki (Budapest)

HozzászólásSzerző: barikitti » vas. aug. 06, 2006 6:02 pm

ennek örömére had ossza meg veled/tek vmit sokan nem értenek a kutyákhpz még akkor sem ha nyilvánvaló a dolog. én kis kutyumat foxi németjuház keverék meg óriás uszkár menhelyi keverék stb.. ez mind de általában hossuú szõrû foxi amit már nem is vitatok csak hülyének nézem az mebert és bologatok h persze .. közbe fajta tiszta törzskönyvezett és sok minden

van az ismeretségi lörö,ben egy mini yorkie nagyon cuki 4 éves és 1,5 kg és nagyon agresszív olyan kis törp agreszor :)

eleinte nagyon zavart k kyrát mindig lefoxizták de nem várhatom el az emberektõl h tudják.

sztem nagyon megállapítani h egy yorkie mini vagy nem a keveréket lehet látni...

nemtom már mit akartam kihozni mert jól belefolytam mindenbe hehe de azért lehet érteni vmennyire
Avatar
barikitti
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Flaffy a mini yorki (Budapest)

HozzászólásSzerző: Flaffy » szer. aug. 16, 2006 11:15 pm

Sziasztok!
Nagyon szépen köszönöm h mindenki olyan segítõkész abban,h lefikázza a kis Babucimat.Szerintem Én és Flaffy senkivel nem voltunk bunkók.Véleményem szerint egy páran finomabban is tálalhatták volna a vélemémyüket irányunkba.Azzal senki sem bántott volna meg h ha csak annyit ír h szerinte nem fajtiszta,de amikor már azon élvezkednek,hogy mennyire nem az és nem hasonlít a többi kutyura az már elég gusztustalan.
Amúgy én nem azt írtam h csak én láttam eddig yorkikat az egész világon,hanem azt h az én kutyusom is yorkshire,csak nincs megcsinálva a fül és a farka.Láttam már egy jó pár ugyan ilyen színû yorkit mint õ.Na mind1, csak ennyit akartam írni és ezzel lezárni a vitát.Nem azért tettem fel róla a képeket h megbántsanak,hanem ezért h minnél többen láthassák,hogy milyen gyönyörû az én kis Csemetém.
Üdv Minednkinek:Évi és Flaffy
Avatar
Flaffy
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Flaffy a mini yorki (Budapest)

HozzászólásSzerző: Dodó001 » csüt. aug. 17, 2006 7:05 am

Sziasztok! Szia Évi!

Ne foglalkozz senkivel, aki szerint Flaffy nem fajtatiszta, és akkor mi van? Ha szerinted az, akkor legyen az, miért fáj ez másnak? Nem lehet mindenki tökéletes! A Yorkikhoz nem igazán értek, amennyit látok az utcán, meg itt a fórumon, annyit tudok róluk! De az tény, hogy egy tündér, nagyon édes...
Sok örömet kívánok hozzá
Avatar
Dodó001
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Flaffy a mini yorki (Budapest)

HozzászólásSzerző: Flaffy » csüt. aug. 17, 2006 7:16 am

Szia Dorina!
Nagyon kedves vagy h ezt írtad.Nagyon jól esett,mert hogyha elolvastad az eddig írók üzenetét,akkor láthatod,h nem túl kedves hangvételûek voltak.Véleményem szerint mindenkinek a saját kutyája a legfontosabbb,benne nyeri a legtöbb örömöt és szerintem azoknak az embereknek sem esne túl jól ha bántanák a kutyusát.
Mégegyszer köszike h írtál és neked is nagyon sok örömet és egészséget kívánok a kutyusodhoz!
Üdv:Évi és Flaffy
Avatar
Flaffy
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Flaffy a mini yorki (Budapest)

HozzászólásSzerző: Flaffy » csüt. aug. 17, 2006 7:22 am

Kép
Avatar
Flaffy
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Flaffy a mini yorki (Budapest)

HozzászólásSzerző: doggyangel » csüt. aug. 17, 2006 7:29 am

Szia!

Én is tartom Dorina véleményét, hogy ne foglalkozzál senkivel! :) Nekem csivavám van, sajnos neki nem álltak fel a fülei, és kb. 2 cm-el nagyobb az átlagnál, és én is megkaptam, hogy nem fajtatiszta (persze nem ezen az oldalon), és hogy biztos bele kevertek valami másik fajtát. De engem ez nem érdekelt. Hiszen hogyan keverhetett volna bele a tenyésztõ másik fajtát, ha ott csak csivavák voltak, ahonnan hoztuk. Na mindegy! Sõt, ha sétálunk az utcán, akkor is szoktam hallani, hogy az én csivavám tacskó. Szóval tényleg ne foglalkozzál velük. Az meg, hogy nem állt fel a kutyusod füle, ne is érdekeljem. Mert a Yorkinak magától állnak fel, és nem kupírozzák, de ha nagyon vékony benne a porc, akkor nem tud felállni neki. De tudod mit, errõl és hasonló dolgokról nyugodtan zaklathatsz egy igazi tenyésztõt, hiszen nagyon sokan vannak, akik segítõkészek. Tehát fel a fejjel! Hiszen nagyon cuki a kutyusod!

Pusza: Pálmi (csivava a kutyaiskolában fórum)
Avatar
doggyangel
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Flaffy a mini yorki (Budapest)

HozzászólásSzerző: Yorkie girl » csüt. aug. 17, 2006 8:08 am

Szia Évi!

Én nem megbántani akarlak, a mostani képen már látom, h Flaffy (szerintem) tényleg fajtiszta! Szerintem a legelsõ kép, az világos volt, így nem láthattuk a színét nem?? Én így gondolom! Mégegyszer bocs( bár azzal nem megbántani akartalak...)!

SOK BOLDOGSÁGOT FLAFFY-HOZ!!









Üdv.: Melitta&Maya
Avatar
Yorkie girl
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Flaffy a mini yorki (Budapest)

HozzászólásSzerző: Dodó001 » csüt. aug. 17, 2006 8:32 am

Cya Éva!

Igazán nincs mit! Egyébként tudom milyen érzés, mikor rosszat mondanak a kutyádról! Csináltam egy honlapot, ott vannak fenn képek Mortyról és többen is írták már, hogy milyen ocsmány a kutyám - szó szerint így - nekem akkor is õ a legszebb. Ha szeretnéd megnézni a Dodó topic az, meg itt van az oldalm címe alul.

Szia:
Dorina és Morty
Avatar
Dodó001
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Flaffy a mini yorki (Budapest)

HozzászólásSzerző: Edith » csüt. aug. 17, 2006 9:04 am

Szia Éva!

Szerintem én teljesen normálisan írtam le a véleményemet! Legalább is annak szántam. Bocsánat, ha nem így jött le, de én sosem fikáztam le egyik kutyát sem azért mert esetleg keverék.
Azért lettem mérges, mert én jó szándékból elmondtam a véleményemet (NORMÁLISAN), és te rögtön betámadtál, hogy én nem láthattam túl sok yorkit, ha ilyet merek állítani.
Kettõnk közül mégis Te gondolod úgy, hogy a Yorkiknak meg csinálni a fülét....ehhez egy minimális ismeret is elég, hogy tudd nem kell!! Egy kicsit nézz utána ennek a fajtának, ha már úgy gondolod ilyen kutyád van!

Nézd! Én elhiszem, hogy szar érzés, ha szidják a kutyádat! Én is átélem nap, mint nap. Az emberek az utcán azt mondják Kevinre, hogy patkány, tengerimalac, kiscica, nézd itt jön az elemmel mûködtetõ kutya......és még sorolhatnám. Ha én ezeken mind megsértõdnék, akkor egy idegroncs lennék mire felnõne a kutyám!

El kell fogadni mások véleményét! És nem támadni rögtön! Mert te ezt tetted! Pedig én tényleg teljesen normálisan írtam le neked mindent. Sõt, ha jól emlékszem még meg is dícsértem, milyen aranyos Flaffy! És sok boldogságot kívántam hozzá! Sajnálom, ha ezzel megbántottalak!

Én még mindig tartom a véleményemet! De ha esetleg kiderül, hogy tévedtem, ígérem én leszek az elsõ aki bocsánatot kér tõled!!

Mégegyszer elnézést kérek, és sok boldogságot a kutyádhoz!

Üdv: Edit
Avatar
Edith
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron