Flaffy a mini yorki (Budapest)

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Flaffy a mini yorki (Budapest)

HozzászólásSzerző: Frankó Márti » szer. aug. 30, 2006 1:31 pm

Szia Éva!


Szeretnék nektek gratulálni a hét kutyusa címhez! :)
Legyen továbbra is nagyon sok örömötök egymás társaságában.

Puszi
Márti
Avatar
Frankó Márti
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Flaffy a mini yorki (Budapest)

HozzászólásSzerző: Dodó001 » szer. aug. 30, 2006 5:14 pm

Szia Éva!

Csak gratulálni szeretnénk A HÉT KUTYUSA címhez! További szép napokat!

Dorina és Morty
Avatar
Dodó001
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Flaffy a mini yorki (Budapest)

HozzászólásSzerző: Edith » szer. aug. 30, 2006 7:08 pm

Gratulálunk!
Avatar
Edith
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Flaffy a mini yorki (Budapest)

HozzászólásSzerző: Detty16 » szer. aug. 30, 2006 7:40 pm

Én is gratulálni szeretnék!!
Puszi a kutyusnak!!:)
Avatar
Detty16
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Flaffy a mini yorki (Budapest)

HozzászólásSzerző: doggyangel » szer. aug. 30, 2006 8:53 pm

Szia!

Én is szeretnék gratulálni a hét kutyusa címhez! :) Nagyon cuki Flaffy azon a képen! :D Mikor lesznek új képek róluk?? Remélem minél hamarabb, mert nagyon cuki õ is, és a többi állatkád is! :)

Puszika: Alonso és Pálmi
Avatar
doggyangel
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Flaffy a mini yorki (Budapest)

HozzászólásSzerző: Flaffy » vas. szept. 03, 2006 8:48 am

Hello Mindenkinek!
Nagyon szépen köszönünk minden gratulációt.Nagyon büszke vagyok a kisfiamra.Sajnálom,hogy nem írtam mostanában, csak most van ez a nagy suli kezdés és nem igazán volt idõm leülni a gép elé.
Mégegyszer mindenkinek köszönjük a gratulációt.
Sok puszika Mindenkinek!Évi&Flaffy!=)
Avatar
Flaffy
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Flaffy a mini yorki (Budapest)

HozzászólásSzerző: zsazska » hétf. szept. 04, 2006 11:06 am

Kedves Éva (Flaffy)

Elsõ bejelentezésedkor azt írtad Flaffyról, hogy 8 hetesen minden oltása megvolt. Ebben az életkorban maximum két oltással rendelkezhet egy kutya, ami a a mindentõl ugye elég messze van. Remélem azóta megkapta a többit is, ami ha most 12 hetes, akkor újabb két oltást, és féreghajtást jelent, és 14 hetesen kaphatja meg élete elsõ veszettség elleni oltását, amit majd 1 éves korban kell megismételni.
Ha ezek kimaradnak, akkor hiába kapta az elsõket, semmit sem érnek, tehát egy esetlegesen fellépõ fertõzés esetén védtelen maradna.
Bocsánat, ha kioktaásnak tûnne, de évtizedek óta foglalkozom kutyákkal (jelenleg egy kutyapanziót mûködtetünk családi környezetben) és nagyon fontosnak tartom a helyes oltási program követését. Amíg ezek a kölyökoltások nincsenek rendben, nem is találkozhatna más kutyusokkal, mert sok egészségesnek tûnõ egyed magában hordja a kórokozókat, de õ maga nem fertõzõdik. Egy ilyen kis csöppségnek viszont még nem elég fejlett az immunrendszere, így nagyon könnyen áldozatául eshet a vírusoknak, amit egyébként nem csak a személyes kontaktussal, hanem közvetett úton, pl. bármely családtag a ruházatán, a cipõjén is behurcolhatja a fertõzést, és ílymódon a zárt kertben tartott kutyák sem kivételek a megbetegedések alól.
Még egyszer elnézést kérek, ha esetleg félreértettem amit az összes oltásról írtál.

Küldök én is egy képet legújabb családtagunkról, kisfiam kis Mopszáról, Cleóról

Üdvözlettel: Balassa Erika/Anubis kutyapanzió Kép
Avatar
zsazska
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Flaffy a mini yorki (Budapest)

HozzászólásSzerző: Flaffy » hétf. szept. 04, 2006 1:30 pm

Szia!
Akkor arra értettem,ami annyi idõs korában szükségesnek számít.Azóta rendszeresen viszem állatorvoshoz.Szerintem,minden rendben van vele és az orvos állításai szerint egészséges.
Köszönöm,hogy figyelmeztettél,de tisztában vagyok vele hogy az oltások fontosak.Rajta kívül van még egy kutyám és õ is rendszeresen megkapja az oltásait.
Üdv:Évi&Flaffy!=)
Avatar
Flaffy
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Flaffy a mini yorki (Budapest)

HozzászólásSzerző: Flaffy » szomb. szept. 09, 2006 1:19 pm

Hello Mindenkinek!
Óriási esemény történt velünk a napokban.Képzeljétek Flaffyt megtámadta egy staffordshire.ÉS Mucuska megmentette az életét.Mert ellökte Flaffyt és a kutya elé feküdt h Õt harapja meg.Most szegénykémnek fáj egy kicsit a háta,de már sokkal jobban van.
Üdv Mindenkinek:Évi&Flaffy!=)
Avatar
Flaffy
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Flaffy a mini yorki (Budapest)

HozzászólásSzerző: Flaffy » hétf. okt. 02, 2006 12:48 pm

Hello Mindenkinek!
Sajnálom,hogy már egy jó ideje nem írtam semmi új információt Flaffyról,de a suli nagyon lefoglal.Na szóval,amióta utoljára írtam eltelt pár hét.Ez alatt az idõ alatt Flaffy nagyon szépen, boldogságban, egészségben növekedet.Néhány képet készítettünk róla az egyik kert partyn.Remélem mindenkinek tettszik a változás.
Írjatok, ha kiváncsiak vagytok vmire Flaffyval kapcsolatban!
Üdv mindenkinek:Évi & Flaffy!=) Kép
Avatar
Flaffy
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 1 vendég

cron