Flaffy a mini yorki (Budapest)

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Flaffy a mini yorki (Budapest)

HozzászólásSzerző: Flaffy » kedd aug. 22, 2006 9:32 pm

Sziasztok!
Köszönöm mindenkinek a segítséget!Még meg kell beszélnem a võlegényemmel,hogyan is legyen,mert ebben nem csak én döntök.Õ is elolvassa a lehetõségeket,amiket írtatok és majd Õdönt.Elvégre az Õ fia is.Neki is van beleszólása a gyermeke jövõjébe.Remélem,hogy most nem fogtok hülyének nézni,hogy ezt írtam.
Puszi mindenkinek:Évi és Flaffy!=) Kép
Avatar
Flaffy
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Flaffy a mini yorki (Budapest)

HozzászólásSzerző: Flaffy » szer. aug. 23, 2006 9:05 am

Kép
Avatar
Flaffy
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Flaffy a mini yorki (Budapest)

HozzászólásSzerző: Flaffy » csüt. aug. 24, 2006 6:33 am

Sziasztok!
Voltunk nyaralni a múlt hétvégén és itt már teljesen le van fárasztva.
Nagyon édes!
Üdv:Évi és Flaffy!=) Kép
Avatar
Flaffy
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Flaffy a mini yorki (Budapest)

HozzászólásSzerző: Yorkie girl » csüt. aug. 24, 2006 8:36 am

Sziasztok!
Szia Évi & Flaffy!:)
Nah most igy utoljára elmondom, én nem lefikáztam a kutyádat! Sõt nekem még jobban is teccik lelógó fülecskékkel, mert szerintem aranyosabb !( Nem megbántani akarom ezzel a többi yorkie-st nehogy õk is megharagudjanak miattam...!!)

Szóval milyen volt a nyaralás??:)

Imádnivaló nagyon aranyos!!:D:)





Üdv.: Melitta & Maya
Avatar
Yorkie girl
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Flaffy a mini yorki (Budapest)

HozzászólásSzerző: Flaffy » csüt. aug. 24, 2006 9:14 am

Szia Melitta!
Köszike, hogy írtál!A nyaralás nagyon jó volt.Nagyon sokat játszott Flaffy és Muci.Nagyon jól érezték magukat.De kellõ képen ki is fáradtak a friss levegõn.Az egész éjszakát végig aludták,pedig Flaffy-nál elég nagy dolog.Mert mindig fel szokott kelni hajnalban játszani.
Üdv:Évi&Flaffy!=) Kép
Avatar
Flaffy
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Flaffy a mini yorki (Budapest)

HozzászólásSzerző: Flaffy » csüt. aug. 24, 2006 5:58 pm

Kép
Avatar
Flaffy
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Flaffy a mini yorki (Budapest)

HozzászólásSzerző: doggyangel » pén. aug. 25, 2006 9:11 am

Szia Évi!

Köszi, hogy jártál nálam! :) És köszönöm a dicséretet a vadállataimmal kapcsolatban! :) Neked is nagyon cukik az állatkáid! :) Bár a halacskákat nem láttam, és a vőlegényedet sem... :) csak a cicust, és a kutyusokat! :)

Úgy néz ki elindítottam egy lavinát a csöppnyi kutyusok iskolába járatásával kapcsolatban! :D Ez jó! :) Szerintem minden kutyus megérdemli, hogy iskolába járhasson, és jól szocializált ebecske váljon belől! :) Ha még nem tudod, hogy hol találhattok a közeletekben iskolát, akko megadok egy oldalt, ahol meg találhatod! :) www.kutyaiskola.lap.hu :)

Sok boldogságot a \"gyerekekhez\"! :)

PUSZI! :)
Avatar
doggyangel
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Flaffy a mini yorki (Budapest)

HozzászólásSzerző: barikitti » pén. aug. 25, 2006 9:45 am

Szija Éva!

tündéri eza kis falatka eb :)

Pálmi :)

én ugy gondolom h minden kutyát kéne kutysuliba vinni kyrát is most kezdetem el \"edzeni\"

de télleg nem sokkal könnyebb ugy a közlekedés és minden más h ott a melletted lévõ kutymák az fegyelmezett nem ránciálja póráz végét ha utaztok akkor nyugodtam leül vagy ha beszégetsz vkivel akkor is nyugodtan lefekszik és bomól :). nálunk a környékünkön soksok kisebb fajta kuy van fõleg inkább bishon :OO akik nincsenek megnevelve engem meg megmosolyog mindenki h iyleneket mondok kutyámnak h \"lábhoz\" iagzodik\" de meglesz az eredménye :)))

bár még yorkival ne talztam kutysuliban de mekkor amóka egy kutya tanítása fõleg ha picuri mérete van és olyan közbe mint egy kis erõmû :)

Évi!

hogy haladtok szobatisztaság meg ilyesmi? kajáltatás?amugy mekkora a msncsa eg yilyen csöpp kutynak? én kislánykámnak mint a renyerem :DD

pusza
Avatar
barikitti
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Flaffy a mini yorki (Budapest)

HozzászólásSzerző: Flaffy » pén. aug. 25, 2006 3:37 pm

Szia Kriszti!
A szobatisztasággal nagyon jól állunk,mert a tacsim,megtanította neki,hogy nem szabad a szobába wc-nie.Enni,mindig nyers pipi husit kap,bébi kutya tápot és konzerves kajcsit.Ja amúgy a mancsa akkora mint a két hüvelyk ujjam nyomata.Szóval jóval kisebb mint a tenyerem.
Szia Pálmi!
NAgyon megérte meglátogatnom a topic-odat.Legalább mostmár Flaffy is kultúrált kis öleb lesz.
Nagyon vigyázzatok a \"kis\" állatkáitokra!
Sok puszi:Évi és Flaffy!=)
Avatar
Flaffy
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Flaffy a mini yorki (Budapest)

HozzászólásSzerző: Edith » pén. aug. 25, 2006 5:00 pm

Évi csak egy tanács!
Én úgy hallottam, hogy a kutyák nem ehetnek nyers husit. Egy csomó baci van benne. Szerintem fõzd meg neki, mielõtt odaadod. Az a biztos!
Avatar
Edith
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég