Fedeztetés, kölyökkutya születése

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Fedeztetés, kölyökkutya születése

HozzászólásSzerző: andi1025 » szer. ápr. 11, 2007 2:21 pm

Szeretnék egy kis segítséget kérni, szeretnék a Pici mellé egy kislányt, de nem vagyok járatos ezekben a dolgokban, szívesen venném ha segítenétek, hogy mire ügyeljek a fedeztetésnél, illetve utána , ha megszületnek a picik...stb.
Avatar
andi1025
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

kép

HozzászólásSzerző: andi1025 » szer. ápr. 11, 2007 3:49 pm

Jöjjön még 1kép a kicsirõl!Andi Kép
Avatar
andi1025
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:kép

HozzászólásSzerző: Vancsa » szer. ápr. 11, 2007 5:19 pm

Szija! Nagyon aranyos kutyusod van:-))) !!! Ezt a fajtát hányszor kell nyírni??
Avatar
Vancsa
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

összeszoktatás!!!

HozzászólásSzerző: andi1025 » szer. ápr. 11, 2007 5:34 pm

Sziasztok!

Érdekelne, hogy milyen könnyű összeszoktatni a Bichonomat más kutyával.Szeretnék mellé egy yorkit, de még 5 hónapos , minden kutyát megugat, nem tudom mit \"szólna\" egy új jövevényhez.
Aki tud segítsen nekem ebben a kérdésben. Köszi
Avatar
andi1025
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:összeszoktatás!!!

HozzászólásSzerző: andi1025 » csüt. ápr. 12, 2007 3:13 pm

Sziasztok!

segítséget szeretnék kérni az összeszoktatással kapcsolatban, Yorkit szeretnék a bichonkám mellé, de már így is megugat minden létezõ kutyát.
Avatar
andi1025
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:összeszoktatás!!!

HozzászólásSzerző: Maja » csüt. ápr. 12, 2007 3:57 pm

Szia!
Szokott más kutyákkal játszani?Mert ha nem,akkor feltétlenül engedd neki.Sőt,amíg más idegen kutyákkal így viselkedik,addig mellé semmiképp se vegyél egyenlőre kutyát.Ugyanis megszokta,hogy ő a kis kedvenc,őt szeretgetik,ha pedig most jönne egy új,teljesen ismeretlen kutyus,akkor lehet,hogy féltékeny lenne és összekapna vele.Tehát ajánlom,hogy legyen együtt más kutyákkal,hogy megtanulja hogy kell egy másik kutyával bánni.Ez a szocializációnak fontos része.Persze ha már más kutyákhoz örömmel odamegy,és békében játszik velük,akkor nyugodtan lehet mellé hozni kutyust,de az,hogy hogy fog ehhez viszonyúlni Pici,azt nem lehet megjósolni.Hisz hidd el,neki a legnehezebb,mert egy idegennel kell megosztania a tőletek kapott szretetet.Halottam már olyan kutyáról,aki gond nélkül elfogatta a családhoz jövő új kutyát,ámbár valamelyik kutya(ez igen ritka)sokáig \"haragszik\" a másikra.Ha pedig meg lesz a kutyus,akkor elősször egy semlegesebb területen engedd össze őket,a lakásba ne vidd be rögtön,mert Pici valószínüleg védeni fogja a területét!Sok sikert!
Avatar
Maja
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:összeszoktatás!!!

HozzászólásSzerző: andi1025 » csüt. ápr. 12, 2007 4:19 pm

Szia!

Elõször is köszi a tippeket.
Pici érdekesen viselkedik, mert van olyan kutya akit megugat és van akit egyáltalán nem, elég bizalmatlan, szerintem valóban féltékeny pedig nincs annyira elkényeztetve, sokszor a páromra is az.
Várok még mindenképpen,csak jó lenne tudni, hogy valóban nem egy kis \"morgós\", hanem ez csak átmeneti állapot nála. Andi
Avatar
andi1025
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

újra eltelt egy nap

HozzászólásSzerző: andi1025 » csüt. ápr. 12, 2007 8:34 pm

hát.....eltelt mgint egy nap, mostmár kezdünk átálni a napi 2szeri étkezésre és már csak 3-4szer megyünk sétálni 1 nap a kezdeti 6-7 helyett.
Próbálom kutyák közé vinni de még mindig elég barátságtalan velük.
Avatar
andi1025
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

szobatisztaság

HozzászólásSzerző: andi1025 » pén. ápr. 13, 2007 6:20 pm

Sziasztok!

Az én kicsim hetek óta nem pisilt be mostanában viszont rendszeresen holott ugyanannyit viszem sétálni mint máskor. Szívesen fogadnék hozzászólásokat, akinek van már tapasztalata, hogy mit tudnék csinálni.
Kapott egyet a popsijára és leszidtam, de szerintem nem sokat segített.
Avatar
andi1025
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/új kép

HozzászólásSzerző: andi1025 » kedd ápr. 17, 2007 4:07 pm

a következõ kép a kicsirõl... Kép
Avatar
andi1025
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Következő

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég

cron