Fedeztetés, kölyökkutya születése

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/szállító táska keresés

HozzászólásSzerző: andi1025 » kedd ápr. 17, 2007 5:22 pm

Szeretnék vásárolni a kicsinek egy szállító táskát, nem boxot, hanem valamilyen anyag, poliészter stb táskát.
Akinek van ilyen és nem tart már rá igényt kérem jelezze és megbeszéljük
Avatar
andi1025
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/még 1 kép..

HozzászólásSzerző: andi1025 » hétf. ápr. 23, 2007 1:37 pm

Még egy kép..alvás közben Kép
Avatar
andi1025
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Válasz/még 1 kép..

HozzászólásSzerző: Maja » hétf. ápr. 23, 2007 5:17 pm

Szia Andi!
Olvastam,hogy átálltatok a napi 3-4 sétára.Ezesetben nem baj,ha még néhányszor bepisil,hisz megszokta a napi 6-7 sétát,és most nehezebb gondolom átállnia,de ez nem sok idő.Ha viszont továbbra is bepisil,akkor próbáld meg mindig megfigyelni,hogy mikor kell neki,vagy mikor készülődik odapisilni,és olyankor gyorsan vidd el sétálni.A szidás olyan szempontból használhat,ha közben kapod rajta mikor éppen a dolgát végzi,vagy nem rég végezte,utólag már nem érdemes a feltakarításon kívül csinálni semmit,mert nem értené meg,hogy miért is szidod le.
Avatar
Maja
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Válasz/még 1 kép..

HozzászólásSzerző: andi1025 » hétf. ápr. 23, 2007 6:15 pm

Szia!

Biztos nehéz neki átállni, de általábsa akkor pisil be ha valamit nem kap meg amit szeretne,kicsit akaratos.
Szerencsére most itthon vagyok 1 ideig így van idõm vele sokat együttlenni, most kell még rávezetnem mindenre, mert gondolom ha kicsit idõsebb lesz akkor már hiába.
Avatar
andi1025
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:bepisilés.

HozzászólásSzerző: andi1025 » kedd ápr. 24, 2007 7:53 am

Hát..tegnap este megint bepisilt, holott ha nem vagyunk itthon kibírja 5-6 órát is.

Azt figyeltem meg, hogy a páromra féltékeny általában az õ cuccait pisili le és rendszerint akkor ha itthon van és mondjuk leül mellém, vagy ha este az ágyból nézzük a tv-t stb.
ha csak ketten vagyunk itthon semmi gond a pisiléssel.Mi a teendõ?
Avatar
andi1025
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/még egy tüneményes kép

HozzászólásSzerző: andi1025 » hétf. ápr. 30, 2007 11:23 am

A következõ kép: Kép
Avatar
andi1025
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Válasz/még egy tüneményes kép

HozzászólásSzerző: Maja » hétf. ápr. 30, 2007 11:33 am

Szia!
Nem lehet,hogy mivel féltékeny,a pisiléssel megakarja mutatni,hogy ez az ő területe,ezért megjelöli?Mert ha nálad nem pisil be,akkor valószínüleg a férjed miatt teszi.Figyeld meg,hogy mikor pisil,hogy előtte csinált-e vele valamit a párod,pl. megsimogatta,játszott vele vagy ilyesmi.A féltékenység azonban nem jó,mert sok ideig fog együtt élni a kutyus,meg a párod,és nem lehet,hogy mindig csak féltékenykedjen a kutya.Próbáljátok meg,hogy a párod foglalkozik egy napig vele,ő viszi el sétáltatni stb.vagy esetleg üljetek le,beszéljetek egymással,és ha a kutyus odajön,és a féltékenység bármi jelét mutatja,akkor ne hagyjátok abba a beszélgetést,hanem mindketten simogassátok meg.Így talán ráfog jönni,hogy szeretitek,és egyszerre \"foglalkozol\" a pároddal és Picivel is egyaránt.Mindazonáltal,amíg még a párodra is ennyire féltékeny,addig várjatok a másik kiskutyussal,úgylátszik,hogy Pici inkább \"egygazdis\" és nagyon a szívére veszi,ha az ő gazdija mással is mer fogalakozni,rajta kívül:)
Avatar
Maja
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Válasz/még egy tüneményes kép

HozzászólásSzerző: andi1025 » hétf. ápr. 30, 2007 5:00 pm

Köszi, nem is értem miért ilyes a párommal, annyi mindent kipróbáltunk, elvan vele egész nap de ebbõl a féltékenységbõl nem enged.
Én is azt hiszem, hogy nehéz lesz mellé egy új kutyus, ha a páromat se tûri el mellettem, azonfelül minden kutyát ugat, meg kisgyereket is.
Avatar
andi1025
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Válasz/még egy tüneményes kép

HozzászólásSzerző: andi1025 » csüt. máj. 03, 2007 4:29 pm

a következõ kép: Kép
Avatar
andi1025
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Válasz/még egy tüneményes kép

HozzászólásSzerző: andi1025 » pén. máj. 11, 2007 6:52 am

3 napja élünk a Kutyapszichológia könyv szerint és Picin már látható némi változás ilyen rövid idõ alatt, csak ajánlani tudom mindenkinek a könyvet!!
Avatar
andi1025
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég