Faust, a süket francia

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Csalás, hazugság, szaporítás

HozzászólásSzerző: desther » kedd szept. 05, 2006 12:12 pm

Az, hogy páran tudjuk, kirõl is van szó, az nem elég.
Avatar
desther
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Csalás, hazugság, szaporítás

HozzászólásSzerző: Dodó001 » kedd szept. 05, 2006 12:26 pm

NA, kiírjuk a kennel nevét? T.. of .....
Addig nem akarom, míg nincs felhatalmazás, de tényleg tenni kell valamit ez ellen!
Én egyébként találkoztam már vele, és nem tett túl jó benyomást rám...már akkor sem
Avatar
Dodó001
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Csalás, hazugság, szaporítás

HozzászólásSzerző: Faustgazdi » kedd szept. 05, 2006 12:56 pm

Az egyetlen ok amiért nem akarom kiírni, az az hogy most nincs kiskutyája, ha jól tudom semmilyen. Elõször elindítom az ügyet aztána többit meglátjuk. De ha valaki önhatalmúlag felteszi a nevet, nem tehetek semmit :-) Faust kinyúlt...meleg van, sétáltunk, haza sem akart jönni. Akármilyen fogyatékos szegény, egy igazi tündér, sosem válnék meg tõle.
Avatar
Faustgazdi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Csalás, hazugság, szaporítás

HozzászólásSzerző: Walter » kedd szept. 05, 2006 1:05 pm

Szia Tercsi! (Valaki Valahonnan)

Ugye Te voltál a Lilike gazdija?

Vele mi lett? Tényleg eladtad??
Miért?

Üdv.

Csilla
Avatar
Walter
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Csalás, hazugság, szaporítás

HozzászólásSzerző: Dodó001 » kedd szept. 05, 2006 1:07 pm

Szió!

Ja, most néztem a honlapját és a szerint nincsenek most kiskutyák, azt elhiszem, hogy soha nem tudnál megválni FAusttól!
Mindentõl függetlenül egy kutya, ha beteg, ha egészséges rengeteg szeretet tud adni, ez az egyetlen élõlény, aki mindig, feltétel nélkül szereti az embert, akkor is ha egésznap nem foglalkoztál vele. Nekem is az egyik legnagyobb boldogság, amikor hazaérek és a kutyám majdnemhogy a nyakamba ugrik, annyira csóvál, hogy majdnem elrepül a farkincája - szóval tudom mirõl beszélsz.

Kiírjuk vagy ne írjuk a kennel nevét? NEm tudom, megértelek téged is, de vhogy meg kéne akadályozni, hog ymásoknak is hasonló gondjai legyenek az ebbõl a kennelbõl származó kutyáikkal.

Majd kiderül, hogy mi lesz.

Ezután is rengeteg boldogságot FAusthoz :-)
Avatar
Dodó001
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Csalás, hazugság, szaporítás

HozzászólásSzerző: Faustgazdi » kedd szept. 05, 2006 1:11 pm

Sziasztok. Igen, én voltam Lili gazdija. Azért kellett megválnom tõle, mert a dokival megvizsgáltattam. Hiperaktív volt és lakásban nem tudtam tovább tartani, mindent szétszedett, és egy percre nem állt meg. A hiperaktív kutyuknak tágas tér kell. Egy kertes házba került, ahol van egy játszótársa és rendszerint estére hulla fáradt és ott van helye rohangálni és rosszalkodni is. Mint felelõsségteljes emberke, folyamatos kapcsolatban vagyok a kutyus új gazdijával, aki imádja õt, a család pedig rajong érte. Viszik magukkal mindenfelé, és tudom hogy egy életre megtalálta a családját. Én sajnos nem tudtam elköltözni, az anyagi korlátaim nem engedték, de nyugodt vagyok, mert ennél jobb helyen nem lehetne.
Avatar
Faustgazdi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Csalás, hazugság, szaporítás

HozzászólásSzerző: Edith » kedd szept. 05, 2006 2:42 pm

Ez hihetetlen!!!!!!!!
Kicsi a világ, de én is kapcsolatba léptem ezzel a szaporítóval...de jó, hogy nem csináltam semmi hülyeséget.
Nekem nagyon tetszenek az angol szetterek, és megkérdeztem egy bizonyos fórumon, hogy mennyibe kerülnek. Ez a nõ engem felvett msn-re és ajánlott kutyákat. Azt mondta meg is nézhetem õket a 20. kerületben.

Most, hogy így olvastam ezt a topicot rájöttem, hogy róla van szó....aztaaaaa qrva életbe már bocsánat a kifejezésért. Számomra ez felfoghatatlan, hogy ilyet képesek emberek megtenni.
Az elõbb megnéztem a hozzászólásait a másik fórumon és azt láttam, hogy mindig más kutyákat keres-kínál stb....

Valaki valahol: Nagyon nagyra becsüllek amiért képes vagy ezt végig csinálni. Arról nem beszélve, hogy átláttad a helyzetet és jobb helyet kerestél Lilinek!! Bevallom õszintén nekem nem sikerült volna. Egyik se menne valószínû!
Annyira örülök, hogy vannak még ilyen emberek!
Avatar
Edith
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Csalás, hazugság, szaporítás

HozzászólásSzerző: Faustgazdi » kedd szept. 05, 2006 2:45 pm

Szia. Igen õ az a nõ. XX.ker. Most is azt hiszem szetter kicsijei vannak, de talán azokkal kevesebb gond lehet mint egy francival. Amikor ott voltam éppen volt egy anyakutya akinek ha jól figyeltem voltak kölykei. Amúgy képzeljétek! Ez az elsõ nap (5 nap után) hogy Faust elkezdett játszani és kezd úgy viselkedni mint egy francia. Egy csomó vitamint meg béres cseppet vettem neki, úgy tûnik, javulófélben van. Sajna a hallását egy szaporító sem adhatja vissza...Sajnos még senki sem állt mellém konkrét történetekkel, de remélem megtörik a jég. Várom a jelentkezõket a szaporító ellen.
Avatar
Faustgazdi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Faust, a süket francia

HozzászólásSzerző: Swarzika » kedd szept. 05, 2006 5:46 pm

Szia!
Nagyon ari Faust.
Végig olvastam a sztoryt...hát nem semmi...
Megkérdezhetem mennyiért vetted?
Avatar
Swarzika
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Faust, a süket francia

HozzászólásSzerző: Kicsi Nyuszi » kedd szept. 05, 2006 6:24 pm

Szia Tercsi!

A XXII.kerületben van egy doki aki foglalkozik ultrahangos hallásjavítással.
Tud beültetni olyan ketyerét a fülébe hogy a tök süket kutyusból... szóval csodákra képes.

Sajnos Faust anyukája sem egy erõsen pigmentált kutya és arra rárakta a kant (ami foltos volt) tehát az sem sötét, és a \"fehér\" franciknál sajnos elõfordul a süketség, megjegyzem ezt gondos tenyésztõi munkával és egy kis szakértelemmel valamint odafigyeléssel ki lehetett volna küszöbölni...

Örülök neki, hogy gyûlnek gwendike áldozatai és együttes erõvel tudtok majd ellene tenni valamit!

Írd meg az újabb fejleményeket, mert remélem soha többé nem kell ettõl a nõtõl rettegniük az embereknek...

Velünk is marhára mézesmázos volt, mi is érdeklõdtünk nála mikor Bora tervben volt, szerencsére úgy alakultak a dolgok, hogy nem tõle lett...

Faust a hibái ellenére nagyon édes, tüneményes kutyus! Szeresd õt mert nagy szüksége van rá!!!
Avatar
Kicsi Nyuszi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron