Faust, a süket francia

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Faust, a süket francia

HozzászólásSzerző: Banyus » hétf. szept. 11, 2006 1:42 pm

Szia Tercsi!

Mizújs veletek?
Jól vagytok? Faust gyógyulgat?
Avatar
Banyus
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Faust, a süket francia

HozzászólásSzerző: Faustgazdi » csüt. szept. 14, 2006 11:43 am

Hello Mindenki, fõleg Andi.
Gyógyulgatunk. Most már csak heti egyszer megyünk a dokibácsihoz, ami most péntekre lesz aktuális. A nózink már egész szép, hála a doktor bácsi kenõcsének. A bõrünk a gyulladás miatt lassan gyógyul, de minden nap kapok valami kapszulát a gazditól, amitõl sokkal jobb nekem, kevesebbet vakaródzom. Minden nap egy nagy sétát teszünk a közeli kutyafuttató parkban, ami több hektáron terül el. Van kát barátom, egy törpe pincser és egy skót juhász. Amikor mi hárman együtt vagyunk, van ám nevetés a parkban. Csak tudnám miért :-) Egyszóval jól vagyok, és már megszoktam a helyem. A gazdi néha furcsán néz, ha igazi francisan kezdek viselkedni és megijesztem, vagy hatalmasat ugrok. Olyan is van, hogy elkezdek futni a lakásban, hogy kergessen, és akkor nagyokat csúszok a kövön. reméljük pénteken a doki is jó hírekkel fogad, bár úgy tudom hogy ivartalanítani fognak egy-két héten belül a fülem miatt. Kicsit félek, a gazdi pedig nagyon. Majd szorítsatok. Addig is mindenkit puszil Faust. Kép
Avatar
Faustgazdi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Faust, a süket francia

HozzászólásSzerző: Banyus » csüt. szept. 14, 2006 12:18 pm

Szia Faust!

Rég hallattál magadról...
Nagyon örülök, hogy már jobban vagy, és vannak végre igaz barátaid is!
Örülök annak is, hogy kezdesz igazán francis lenni, csak a kövön csúszkával ám óvatosan, nehogy még turcsibb legyen a nózid 1-2 falnak érkezéstõl! ;)
A mûtéttel hidd el, semmi gond nem lesz! Észre sem fogod venni!
Vigyázz magadra, és természetesen a gazdidra is!

Pusz: Andi & Casper

Ui.: Jaaa... a gazdinak is add át üdvözletünket! ;)
Avatar
Banyus
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Faust, a süket francia

HozzászólásSzerző: Klaudia » csüt. szept. 14, 2006 12:54 pm

Sziasztok!

A lényeg az Drága Faust, hogy jó helyre kerültél:-)
A tenyésztõk ellen sok mindent nem lehet tenni, pedig nagyon nagyon megérdemelnék néhányan!
Amugy gyönyörû vagy:-)
Avatar
Klaudia
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Faust, a süket francia

HozzászólásSzerző: Faustgazdi » csüt. szept. 14, 2006 7:24 pm

Sziasztok Andi és Casper! Köszönöm a bíztató sorokat. Igazából azért félek az ivartalanítástól, mert amikor a gazdi beszél róla, mindig félelem és aggódás van a szemében. Remélem csak azért mert aggódik értem. Különben meg nem akarok elhízni, és a dokim szerint a mûtét után nagyon kell figyelnem majd. Ma is voltunk sétálni, de ma nem voltak kint a barátaim, így gazdival rohangáltunk a parkban. Imádok a angy fûben békaként ugrálni. Holnap megyünk doktor bácsihoz, biztos megint jól kinevetnek majd, hogy amíg a többi kutya kifelé akar menni, én beállok az ajtóba és elõre kell mindenkinek engednie, mert berohanok ha nyílik. :-) Kép
Avatar
Faustgazdi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Faust, a süket francia

HozzászólásSzerző: Faustgazdi » csüt. szept. 14, 2006 7:27 pm

Szia Klaudia! Köszönöm a dícsérõ szavakat, amikor sétálunk az utcán megállítják a gazdimat, és dícsérnek. Nekem már eléggé a fejembe szállt a dicsõség. Tudom mit akarnak, ilyenkor hanyatt dobom magam és hagyom hogy kényeztessenek. Ettõl még jobban megdícsérnek és a gazdim nagyon büszke rám. Csak azt felejti el mindig hogy nem hallom amit mond. Utánamszól, hogy várjam meg, vagy ne menjek tovább. Még jó hogy tudom szájról olvasni :-))) Kép
Avatar
Faustgazdi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Faust, a süket francia

HozzászólásSzerző: Detty16 » csüt. szept. 14, 2006 8:17 pm

Szia Faust!!
Egyszerûen gyönyörû vagy:))
Megértem a gazdid,hogy büszke rád!!
Mikor lesz a mûtéted,biztos minden rendben lesz,mi Údóval ezt reméljük,és majd gondolni fogunk rád és persze anyukádra is!!
puszi nektek!!
Avatar
Detty16
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Faust, a süket francia

HozzászólásSzerző: Noree » kedd ápr. 24, 2007 10:55 pm

Valaki Valahol, illetve más fórumozók,

Mi hoztuk el a beteg Fedét, aki már jól van. \"Valaki Valahol\" veled szeretném felvenni a kapcsolatot, ha van rá mód.

Akit érdekel Federico:
kep.tar.hu/lassuk-noree-albumat

UI: Minden tiszteletem a tiéd, kitartást, jobbulást és sok-sok közös örömöt kívánok nektek :)
Avatar
Noree
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:42 pm

Válasz/Re:Faust, a süket francia

HozzászólásSzerző: agi112 » vas. jan. 13, 2008 6:28 pm

nekem is spánielem van
Avatar
agi112
 
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:41 pm

Válasz/Re:Faust, a süket francia

HozzászólásSzerző: livelygolden » vas. jan. 13, 2008 7:43 pm

Ági:
õ volt az, akirõl a múltkor írtál?
Én egyik spánieles barátnõmet is jól átverte...
Avatar
livelygolden
 
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 0 vendég

cron