Faust, a süket francia

Itt oszthatjuk meg kedvenceinkkel kapcsolatos élményeinket, fényképeinket. A legjobb írásokat, képeket a „Hét kutyusa” rovatban külön is publikáljuk.

Válasz/Re:Faust, a süket francia

HozzászólásSzerző: Faustgazdi » kedd szept. 05, 2006 6:41 pm

Hahó Csilla. Kaphatok egy nevet? Mármint a dokiét. Egyenlõre sajna nem tudok mást lépni az ügyben, de remélem mellém állnak majd valakik. Holnap megint doki, aki végre kiállítja a hivatalos iratot Faust gondjairól. Utána tudok elkezdeni lépni. Nem hiszem el hogy senki sem tud nekem segíteni :-(((
Avatar
Faustgazdi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Faust, a süket francia-helyesbítés

HozzászólásSzerző: Faustgazdi » kedd szept. 05, 2006 7:06 pm

Faust tenyésztõjének kérésére közlöm az alábbiakat. A kuytust NEM PÉNZÉRT vettem, hanem ajándékba kaptam, egy olyan szerzõdéssel, hogy a kutyust én tartom, de õ jár vele versenyekre, és fedeztethet vele. Ez a történet így korrekt és kerek. Ettõl függetlenül tényleg nem tudtam, hogy a kutyus beteg, egy játékból nem derül ki. De a helyesbítést megtettem, mert az jöhetett le hogy fizettem a kicsiért, pedig egy adásvételivel ugyan, de ingyen került hozzám a kutyus. Nagyjából ennyi.
Avatar
Faustgazdi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Faust, a süket francia-helyesbítés

HozzászólásSzerző: Kicsi Nyuszi » kedd szept. 05, 2006 7:37 pm

Nekem az elég gyanús, hogy 10 hónapos koráig nem jött rá, hogy süket a kutya és vele akar utána tenyészteni, kiállításokra járni?
És amikor a bíró csipogtatja a játékot???
Avatar
Kicsi Nyuszi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:39 pm

Válasz/Re:Faust, a süket francia-helyesbítés

HozzászólásSzerző: Faustgazdi » kedd szept. 05, 2006 7:38 pm

Hát igen. Nem tudom mi lesz a vége, most beszéltünk msn-en. Azért helyesbítettem. Új szerzõdsét akar írni, meglátjuk hol tartunk majd.
Avatar
Faustgazdi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Faust, a süket francia-helyesbítés

HozzászólásSzerző: Detty16 » kedd szept. 05, 2006 8:52 pm

Szia valaki valahol:)))
Végig olvastam az egészet!!És én se tudok mást mondani,mint az elõtt szólok!!Ez a személy,hogy meri magát tenyésztõnek nevezni,ha még ajándékba is kaptad mert beteg õ vinni versenyre meg tenyészteni??Eleve nem is tudná és ha mégis csalna ebben is,akkor meg bezsebelé az érdemet már ha lenne,te meg etesd itasd foglalkozz vele törõdj az allergiávál hord mindig orvoshoz???
Hát ez már gusztustalan!!!

Elõtted pedig le a kalappal,hogy ilyen szeretõ gazdi vagy,hogy így törõdsz Fausttal aki egy gyönyörû kutyus a hibáival is....Nem mindenki vállalta volna el ezt a nem kis feladatot!!!
Csak sok szerencsét tudok kívánni!!
Sok puszi nektek
Avatar
Detty16
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Faust, a süket francia-helyesbítés

HozzászólásSzerző: csula » kedd szept. 05, 2006 9:22 pm

Szia Valaki valahol!
Faust gyönyörû franci. Én is csak ismételni tudom az elõttem szólókat, hogy nagyon jó gazdi vagy. Egy kutyáért mindent :) Nagyon sok erõt és kitartást kívánok neked hogy végigcsináld ezt az egészet. Remélem sikerül majd intézni valamit \"Gwendikével\" kapcsolatban, és remélem hogy Faust is sokkal jobban lesz :)
Szurkolok nektek :)
(valaki megírná a fórmut ahol mindez folyik?jó lenne errõl bõvebben tudni)
Avatar
csula
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Faust, a süket francia-helyesbítés

HozzászólásSzerző: Faustgazdi » szer. szept. 06, 2006 7:52 am

SZiasztok. A netboard-on van pár írás róla. Angol, francia bulldogos oldalon, spánielmentésen stb. Keress rá a névre. Faustot ma 16-ra viszem dokihoz, ma kapom meg a papírt az egészségi állapotáról. Hangsúlyozom, nekem a legfontosabb a kicsi egészsége és boldogsága, mindent megteszek, hogy õt ne érje bántódás, és élhesse franci életét velem.
Ha tényleg süket, akkor ivartalaníttatni kell...Most errõl beszélünk a tenyésztõjével, valószínû írunk új szerzõdést, amiben mások leszneka feltételek. SZorítsatok nekünk 4 óra körül. És Csilla. A doki nevét és elérhetõségét még nem mondtad, aki javíthat a hallásán. Várom a tanácsokat. Vagyis várjuk :-) Kép
Avatar
Faustgazdi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Faust, a süket francia és egy tesó?

HozzászólásSzerző: Faustgazdi » szer. szept. 06, 2006 7:55 am

Sziasztok. Kérdésem a következõ: mi a véleményetek arról, hogy a kicsinek kéne egy másik, halló társ mert az sokat tudna neki segíteni, és nem unatkozna annyit amíg nem vagyok otthon? Egy ismerõsöm ajánlotta, hogy próbáljam ki mit csinál ha másik kutyával van, lehet jót tenne neki.
Avatar
Faustgazdi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Faust, a süket francia és egy tesó?

HozzászólásSzerző: Dodó001 » szer. szept. 06, 2006 8:21 am

Szió!

Szerintem jó lenne Faust mellé egy másik kutyi, az elején lehet féltékeny lenne, de biztos könnyen megszoknák egymást, mert még õ kis kölyök, biztos ellenének, és legalább nem unatkozna, amíg nem vagy otthon!
Szóval szerintem NAGYON JÓ ÖTLET!
Csak anyagilag lehet kicsit megterhelõ lenne, hogy egyébként is Faustra most nem keveset kell költened - gondolom - de hangsúlyozom, FAust is örülne :-)
Remélem javulófélben van Faust!


Dorina és Morty
Avatar
Dodó001
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

Válasz/Re:Faust, a süket francia és egy tesó?

HozzászólásSzerző: Walter » szer. szept. 06, 2006 8:24 am

Sziasztok!

Ez mind szép és jó amit írtok.

De nekem egy kissé furcsa ez az egész.

Tercsi túladott Lilikén, merthogy hiperaktív volt... Oké.
Megkapta Faust-ot ajándékba. Oké.
DE! Most ez a szegény süket, beteges kutyus kevesebb gonddal jár, mint az egészséges, fiatal kiskutya???
Nem értem az indokokat.

És persze \"Gwendike\" ténykedését mielõbb meg kell akadályozni, ebben egyetértek.

De nekem ez az egész sztori nem teljes.

Például miért nem tudtunk itt a fórumon Lilike helyzetérõl? És miért kellett tök új topicot létrehozni egy lehetetlen álnévvel?
Miért nem lehetett leírni a történéseket korrekten?

Üdv.

Csilla
Avatar
Walter
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2010 6:40 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Büszke gazdik

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég

cron